Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kunkore Ja odpisywałem na post o tym, że jest jakóść Atari albo mecz w ogóle nie działa. Całego nie oglądałem, bo mnie nie interesuje.

@czerstwy Ale co to Cie w ogóle interesuje skoro serwisu nie abonujesz i pewnie jeszcze pisałeś razem z połową forum, że co to w ogóle za prawa ta liga europejska i kto to oglada.

Oglądaj w SD na RTL z Astry. A babola będziesz miał w następny weekend na C+ 4K przy lidze angielskiej, jak zawsze od kilku lat, jesli jest Ci potrzebny :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy również w skandynawskich wersjach, komunikat na górze, po naszemu:  "U niektórych użytkowników mogą wystąpić problemy z usługą. Badamy sprawę."

 

problem.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Waszych nerwów, ja do tamtego sezonu bardzo często ogladałem Bundesligę. Po przetestowaniu tego badziewia (wieczne klatkowanie na android tv) w tym roku całkiem zrezygnowałem z Bundesligi i żyje spokojniej. W nowym sezonie niestety ale trzeba będzie zrezygnować z angielskiej. To coś powinno zostać zbanowane w Polsce, trzeba płacić dodatkowo a jakośc marna i wieczne problemy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tragedia. Oglądałem na LG CX. Transmisja odpaliła się w tragicznej jakości, ledwo było cokolwiek widać. Parę razy przełączyła się na najwyższą jakość, ale tylko na kilka sekund. Poza tym często stream się buforowal. Po jakiejś 70" było już prawidłowo, stała najwyższa jakość bez buforowania. Mam światłowód 120Mb/s. Nikt mi nie wmówi, że to wina sprzętu, tym bardziej, że z poprzednimi meczami Barcelony w LE nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o czym ta dyskusja? Viaplay notorycznie wywala się przy większym ruchu więc co ma dać zmiana sprzętu. Przecież to nie jest pierwsza taka sytuacja. Jak ktoś miał szczęście to udało mu się obejrzeć wczoraj wszystko ale to chyba nie o to chodzi, żeby płacić i zastanawiać się kiedy transmisja ci się wykolei bo za dużo osób chce obejrzeć mecz. Zaraz dojdzie Premier League i F1 więc muszą przygotować się na jeszcze większy ruch. Same inwestycje w prawa przy takiej infrastrukturze to nie jest dobry pomysł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mrozio11 napisał:

co ma dać zmiana sprzętu.

Spytaj @aandinbo to on kazał wymieniać telewizory :d

27 minut temu, TaTo46 napisał:

co ma cena telewizora z odbiorem Viaplay?

Wg niego mamy słaby sprzęt, bo on ma telewizor za 7000 to mu działało :D

 

Viaplay to żenada. Oby jak najszybciej zwinęli się z rynku. 

Nie wyobrażam sobie ze mieliby przejąć ekstraklasę, a oglądanie angielskiej to będzie dramat. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TaTo46 napisał:

co ma cena telewizora z odbiorem Viaplay?

Pewnie nie słyszałeś o tym, że decydującym czynnikiem odpowiadającym za jakość  jest procesor obrazu. Ja to odczułem od reki na nowym telewizorze. Radzę o tym poczytać w internecie.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji wczoraj sprawdzić, czy potwierdza ktoś jeszcze problemy z aplikacją na Apple TV?

Z coraz większym niepokojem oczekuję, co będzie się działo gdy PL zawita do Viaplay a liczba klientów serwisu będzie jeszcze większa..

@aandinto że Tobie działało bezawaryjnie  nie zależy od wartości- marki telewizora.

Nie jest to decydujący czynnik.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin Za jakość obrazu nie tylko decyduje telewizor, ale także nadawca.Nie widzę związku jakości nadawania(a raczej braku jakości z Viaplay) a ceną telewizora.Można całkiem dobrze oglądać mecz na tv za 2 tyś.jak i za 10tyś.Jednak tu chodzi o to, że Viaplay tego nie udostępnia.I jeszcze jedno.Co mnie obchodzi jakość obrazu, skoro nawet mając telewizor za 7tyś. nie można było obejrzeć relacji sportowej.

Edytowane przez TaTo46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aandin napisał:

Pewnie nie słyszałeś o tym, że decydującym czynnikiem odpowiadającym za jakość  jest procesor obrazu

Oczywiście, bo przecież wszystkie serwisy chodzą idealnie a tylko Viaplay do bani :) i to na pewno wina sprzętu, ty dalej swoje. 

Viaplay jest winny obecnej sytuacji a ty ciągle o tym że tv za 7000 sobie z nimi radzi :)

7 minut temu, TaTo46 napisał:

.Co mnie obchodzi jakość obrazu

Mu chodzi że nasze tanie sprzęty nie wyrabiają :D

Choć to Viaplay przyznaje się że były problemy z transmisją :) No ale @aandinżyje w swoim świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...