Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenia..mam przeczucie, że długo jeszcze poczekamy.

Tutaj liczą się cyferki..liczba subskrypcji a reszta w drugiej kolejności.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Łącznie przekroczyli 4 mln płatnych subskrypcji i jest wzrost o 33% r/r.

Polska, Litwa, Łotwa i Estonia ma 547 tys. płatnych subskrypcji, czyli w samej Polsce około 450 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Dzielą na dwie grupy, kraje nordyckie i reszta. Reszta miała w Q3 286 tys., a wg. obliczeń SatKurier, na podstawie danych reszty z wcześniejszych kwartałów, Polska miała 250 tys. w Q3, czyli w Q4 wychodzi nawet więcej niż napisałem, bo 470-480 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około pół roku wystarczyło, żeby stream w którym trochę szczerze powiedzmy sobie jesteś właśnie traktowanie jak kraj II kategorii zebrać pół miliona subskrypcji- nieźle. Czyli jednak dobry był deal z Bundesligą i Lewandowskim dla Szwedów.

Wynik jeszcze poprawi a przynajmniej utrzyma PL.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak znowu biedne polaczki oszukane, a nam się przecież należy. Nie jesteśmy traktowani jak kraj II kategorii. Te same parametry nadawania mają w Skandynawi.

Oprócz KSW i niektórych meczów Bundesligi to Ja tam nic nie oglądam.
Dla operatora to nie istotna, ważne że płacisz.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop już Ci  nie zrywa połączenia z internetem podczas korzystania z Viaplay?

Ile meczów w 4K pokazał Viaplay u nas  do tego czasu?

Skoro mamy takie same parametry usługi jak w Skandynawii.

32 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Dzielą na dwie grupy, kraje nordyckie i reszta. 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman takie same parametry jeśli chodzi o HD. 4K było zapowiadane na pr,yszly rok.
Pisałem, że oglądałem Bayern na Tizenie i nie cieło i nie zrywało. Ostatnio wróciłem do Tizena żeby potestować i przycięcia na Viaplay nie wystepowaly. Na Apple TV w ogóle nie było taki h pro lemów, co sam wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to obliczyłeś?
 
Stety lub niestety, ale w Polsce jest ok 400-450 tys subskrybentów Viaplay. Wynika to z poprzednich raportów
W tym zestawieniu subskrybcji powinni podać podział na subskrybcje bezpośrednie i te przez pośredników, takich jak np. UPC, gdzie wysokość opłat abonamentowych jest nie pełna (UPC na pewno im niedopłaca do pełnej kwoty 34zł).
Oczywiście, że UPC im nie płaci 34, ale oni kupili hurtem ileś tam tysiecy takich abonamentów i rozdają wedle uznania. Gdyby Viaplayowi to się nie opłacało, to by tak to nie działało. Subskrybent to subskrybent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pawop napisał:

ale oni kupili hurtem ileś tam tysiecy takich abonamentów i rozdają wedle uznania. Gdyby Viaplayowi to się nie opłacało, to by tak to nie działało. Subskrybent to subskrybent.
 

Zaciągnięte kredyty za  prawa sportowe muszą spłacać. Bardziej im się to opłaca niż czekać aż liczba  subskrypcji bezpośrednich czyli droższych będzie wyższa, pewnie chodzi też o czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...