Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, kingofsouth napisał:

Widzę na 8 urządzeniach.  Nie sądzę, by ktoś na większej ilości urządzeń w obrębie jednego mieszkania sprawdzał funkcjonalność Viaplay i w taki sposób delektuje się transmisją.  

 

nie ściemniaj ;)

https://help.viaplay.com/pl/twoje-urzadzenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, listek2000 napisał:

Może @kingofsouth nie ściemnia. Pytania jak liczą te urządzenia? Może w tej samej sieci jako jedno, a gdybyś połączył(a) się z inną siecią, to jako drugie. Załóżmy hipotetycznie przyszły rok, jest rodzina 6-osobowa, na jednym urządzeniu mecz Bayernu, na drugim mecz Chelsea, a na trzecim City i co wtedy? Drugi abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Może @kingofsouth nie ściemnia. Pytania jak liczą te urządzenia? Może w tej samej sieci jako jedno, a gdybyś połączył(a) się z inną siecią, to jako drugie.


Używam Viaplay sam w jednym mieszkaniu.
Wczoraj na zmianę przełączałem Mi Boxa , Play Now Boxa, PS5, , Xbox Series S, laptop ( dwie przeglądarki) , 3 smartfony.
Jak testować to po całości.
Łącze Orange Neostrada 80 Mb/s.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, picassopawel napisał:

Pytania jak liczą te urządzenia? Może w tej samej sieci jako jedno, a gdybyś połączył(a) się z inną siecią, to jako drugie. Załóżmy hipotetycznie przyszły rok, jest rodzina 6-osobowa, na jednym urządzeniu mecz Bayernu, na drugim mecz Chelsea, a na trzecim City i co wtedy? Drugi abonament?

Odtwarzanie streamu wymaga autoryzacji i raczej nie licz na równoczesne odtwarzanie transmisji sportowych w tym samym czasie na kilku urządzeniach w przyszłym roku. Viaplay dość swobodnie traktuje film/serial/TV pod tym względem, ale nie sport. Nie poluzują zabezpieczeń na stałe, bo to otwiera furtkę do współdzielenia kont.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

@picassopawel , brakuje jeszcze zabezpieczenia w postaci pojawiającego się numeru konta abonenta.  Tego bym się spodziewał jak tylko pojawi się PL. 

 

Ja używam do płatności Viaplay, czy Netflixa Revoluta, wpłacasz kasę raz na jakiś czas i pobiera ci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, picassopawel napisał:

Nie zrozumiałaś mnie @Zuzia. Jestem jak najbardziej za 2 urządzeniami w transmisjach sportowych, ale nie w obrębie tej samej sieci (czyt. gospodarstwie domowym).

Rozumiem, ale Viaplay nie zlicza na gospodarstwo (po geolokalizacji/IP) tylko na login/konto. 

Tak samo masz na kontach skandynawskich. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie śledze forum w ostatnim czasie, więc nie znam żadnych newsów, plotek, tematów rozmowy. Mianowicie, chciałbym sie zapytać, czy są jakieś informacje, o C+? Czy będzie Viaplay, tak jak w kablówkach? Czy może, przepraszam tych, których uraże :P, planowane jakieś kanały lineralne? ;) Bardzo prosze o jakieś info, najnowsze które sie pojawiło tutaj w ostatnim czasie. Dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, grreg2084 napisał:

Może bez konkretów, ale bardzo istotny cytat: "Na Viaplay walka Mameda z Soldiciem miała najwyższą oglądalność w historii serwisu w Polsce, więc jest rekord".

 

No i super ekstra hiper.

KSW miało najwyższą oglądalność bo póki co KSW było najważniejszym wydarzeniem sportowym na viaplay odkąd jest w Polsce.

Proste i logiczne.

Viaplay może jeszcze kupić wszystkie pozostałe najsilniejsze ligi piłkarskiej Europy a i tak będzie miało problem.

Po pierwsze letnia przerwa (czerwiec,lipiec 2021) a za chwilę przerwa na mistrzostwa w Katarze (przełom 2021 i 2022).

Mistrzostwa trwają miesiąc czasu plus co najmniej 2-3 tyg przed i po na rozruch a później na odpoczynek.

Viaplay musi się liczyć wtedy na puste miesiące jeżeli chodzi o płatności.

Małżeństwo z rozsądku z c+ i sieciami kablowymi alias Polsatem cyfrowym wydaje się być jedynym sensownym rozwiązaniem dla obu stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dixente A to już nie był najważniejszy ostatni "Der Klassiker"? Bo coś tam pisałeś, o stratach moralnych, upadających restauracjach, rozpadających się małżeństwach itd przez przerwę w emisji która wystąpiła... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bgmnt napisał:

@dixente A to już nie był najważniejszy ostatni "Der Klassiker"? Bo coś tam pisałeś, o stratach moralnych, upadających restauracjach, rozpadających się małżeństwach itd

Dla mnie osobiście piłka nożna jest najważniejsza ale potrafię być obiektywny i stwierdzic że walka KSW jednak miała większy wymiar jeżeli chodzi o polski rynek sportowy.

Jeszcze raz powtórzę.

Ja się nie martwię o siebie bo mieszkam w dużym mieście i mam dostęp do światłowodu ale dużo ludzi w mniejszych miejscowościach i na wsiach o światłowodzie może sobie póki co pomarzyc i nie jest to ich własne widzi mi się tylko coś niezależnego od nich.

Mają słaby internet i viaplay to dla nich klateczki.

Der klasiker awaria ale KSW już bez awarii?

Czyli jak się chce w sensie podwyższenie warunków technicznych to wszystko można.

Tylko oczywiście wszystko kosztuje.

Mówicie że viaplay jest super bo wszystkie mecze bundesligi można obejrzeć?

Tylko która żona to wytrzyma jak mąż niedostępny cały weekend.

W takich sytuacjach faktycznie może dochodzić do rozwodów😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Wczoraj mi pobrało kolejne 17 zł, ale w lutym anuluje i nie będę płacił, aż do startu Ligi angielskiej, bo po prostu nic tam nie ma....... 

Czy ja wiem że nic nie ma. Gdyby nie promocja Amazon Prime za 49zł na rok to na pewno Viaplay bylby teraz u mnie w trójce subskrypcji obok Netflixa i HBO GO. Tak jest na tę chwilę na 4 miejscu. Do marca mam tą promocję z kodem Legii, ale rozważam dalsze opłacanie Viaplay. Aczkolwiek tutaj mogą sporo namieszać nowości przyszłego roku czyli Disney+ (a raczej jego zakładka Star) i przede wszystkim SkyShowtime+, które patrząc po tym co potencjalnie będą mieli w ofercie na tę chwilę jest dla mnie bardzo ciekawym kąskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...