Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mara68 napisał:

 

Mówił też że jak usługa ustabilizuje swoją pozycję na rynku to podniosą jakość transmisji sportowych.

 

Zapomniał tylko dodać, że wtedy podobnie jak DAZN wprowadza podwyżkę tylnymi drzwiami wprowadzając PPV, tak Viaplay podniesie cenę żeby tę pozycję jeszcze bardziej ustabilizować.😆😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kingofsouth napisał:

Zainteresowanie jest większe jak,  głosy w ankietach koleżanki Zuzi.  Pisałem,  że forumowi krzykacze i przeciwnicy to mało istotny element układanki ;)

 

8 godzin temu, kingofsouth napisał:

Tak przebili się ci co skomlą na forum. Ile osób zabrało glos w tej ankiecie ? 🤣

Viaplay w Polsce napsuje wam krwi , co pisze od kilku miesięcy. 

Zabrał głos kto chciał i jak chciał i ktoś inny nie może tego przetrawić.

Z psuciem krwi przesada, usługa przeciętna delikatnie mówiąc. Wiadomo, nowinka budzi zainteresowanie, a z czasem ono słabnie.

 

2 godziny temu, mara68 napisał:

Tylko żeby mieć dobrą cenę za taką usługę to najpierw musisz mięć full wypas w kablówce.

Ja ostatnio przedłużałem umowę dla mojej mamy w UPC z 75 na 69zł  internet i tv. na module to proponowali Viaplay w cenie rynkowej 0zł za miesiąc i dalej 34zł.

Z innego forum, komuś proponowano Viaplay za 10 zł netto na 24 mies. w usłudze biznes, dla zwykłych klientów przy przedłużeniu istnieje opcja za 10 zł.

Full wypas zaczyna się od mniej więcej 100 zł abonamentu, wtedy proponują chętnie Viaplay w powyższych cenach.

 

W dniu 17.10.2021 o 17:19, perdos napisał:

 Oglądam przez kodi i tam to działa perfekcyjnie. 

Potwierdzam, a u mnie Kodi było już praktycznie w pierwszych dniach startu usługi, żadnych zacięć i innych sensacji jakie niektórzy mają z apką.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Zuzia napisał:

 

 

 

Z innego forum, komuś proponowano Viaplay za 10 zł netto na 24 mies. w usłudze biznes, dla zwykłych klientów przy przedłużeniu istnieje opcja za 10 zł.

Full wypas zaczyna się od mniej więcej 100 zł abonamentu, wtedy proponują chętnie Viaplay w powyższych cenach.

 

Niestety nie w Vectrze. Mam abonament 140 zł i jedyna propozycja, to 2 miesiące gratis, a potem 34 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Arkon napisał:

Vectra ma przede wszystkim fatalnych negocjatorów- ani z Polsatem, ani z Viaplay nie potrafią się dogadać.

A czy nie jest tak, że aby dać za 10 zł ktoś musi dopłacić? Operator lub Viaplay, i ktoś nie chce, tak sądzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mara68 napisał:

Podejrzewam że akurat jest odwrotnie.

 

Hmm, czyli twierdzisz, że ktoś oferuje usługę i jeszcze płaci, żeby ktoś z tej usługi skorzystał. To ciekawe. To tak jakbym poszedł do np. Lidla i mi zapłacili 100zł za zrobienie u nich zakupów (za które nie płacę). Bzdura totalna. 

 

11 godzin temu, mara68 napisał:

Jak na mój zwykły rozum to prosta droga do bankructwa.

Dlatego tego się nie daje na "zwykły rozum" tylko trzeba odpowiednio przekalkulować. Oferowanie Viaplay abonentom za darmo może być dla nich sporym kosztem ale za to odbijają sobie w innych miejscach (czyt. utrzymanie klienta). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

 

No to chyba jednak @kingofsouthnie miał racji :D

 

Same negatywne komentarze zwykłych Kowalskich. 

Komentarze na FB/TT są tak wiarygodne jak Zuzi ankieta 🤣

Widać,  że lubisz się pastwic nad Viaplay.

No cóż platforma jest i będzie w Polsce.

Kto ma ochotę to subskrybuje.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth "Viaplay w Polsce napsuje wam krw"

 

A niby czym? Obejrzałem 1 mecz (Legii) 

Dziś obejrzę drugi (za darmo, bo mam konto od kolegi). Obejrzę raczej dlatego że interesuję się piłką i dlatego, że mam za darmo, bo na pewno bym za to nie zapłacił. 

 

Czyli odkąd ruszyła usługa obejrzę 2 mecze. To jest to co miało mnie wbić w fotel?  Napsuli mi krwi, strasznie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mingo napisał:

 

Hmm, czyli twierdzisz, że ktoś oferuje usługę i jeszcze płaci, żeby ktoś z tej usługi skorzystał. To ciekawe. To tak jakbym poszedł do np. Lidla i mi zapłacili 100zł za zrobienie u nich zakupów (za które nie płacę). Bzdura totalna.

Gdybyś zacytował całą moją wypowiedź to może byś zauważył jaką to Ty ,,totalną bzdurę" teraz napisałeś.

Napisałem że to jest bardziej w interesie Viaplay być w ofercie operatorów z długimi umowami co gwarantuje pewne wpływy z abonamentu przez wiele miesięcy a nie tylko umowy miesięczne.

I tak, moim zdaniem jeżeli ktoś dokłada do tych umów to robi to w tej chwili tylko Viaplay.

Oni sa nowi na rynku i to oni budują swoją pozycję. A to niestety kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kingofsouth napisał:

Tym , zepsuje, że biadolicie niesamowicie. Cześć tutaj osób nawet nie odpaliła serwisu a marudzi , mimo , że ich to nie interesuje. Nie chcesz , nie subskrybujesz. Proste.

 

Do tego służy temat .

Pochwalić za to co dobre a zganić za to co wymaga poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

 Nie chcesz , nie subskrybujesz. Proste.

 

Ale to ty piszesz że zgarną wszystkich a zwykły Kowalski vel. Zuzia  i jego opinia nie ma tu znaczenia. A jednak ma, bo widać że nie wgniata w fotel. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Komentarze na FB/TT są tak wiarygodne jak Zuzi ankieta 🤣

Niby dlaczego użytkownicy tego forum mieliby kłamać w ankiecie. Piszą co myślą i tak samo głosują z czym masz wyraźny problem. I nie tylko w moich ankietach, w konkurencyjnej również wyniki niezbyt przychylne dla Viaplay.

 

 

48 minut temu, mara68 napisał:

Napisałem że to jest bardziej w interesie Viaplay być w ofercie operatorów z długimi umowami co gwarantuje pewne wpływy z abonamentu przez wiele miesięcy a nie tylko umowy miesięczne.

I tak, moim zdaniem jeżeli ktoś dokłada do tych umów to robi to w tej chwili tylko Viaplay.

Oni sa nowi na rynku i to oni budują swoją pozycję. A to niestety kosztuje.

Umowa na 24 mies. w  UPC z Viaplay za 10 zł dla biznesowych i zwykłych klientów (z zachowaniem ceny po okresie zobowiązania), ewidentnie ktoś musi dopłacić, żeby coś takiego oferowano. Też mi się wydaje, że jest to Viaplay. Zresztą dla klienta końcowego wszystko jedno kto dopłaca do interesu, byle było tanio. Co ciekawe, nie wszyscy cenę 10 zł uznają za atrakcyjną i jeszcze się targują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Tu jest ten kod z rabatem 50% na 4 miesiące.

https://pl-pl.facebook.com/LegiaWarszawa/photos/a.445442229577/10161336826849578/?type=3&theater

24 minuty temu, mingo napisał:

Dzięki za info. Wykupiłem za pół ceny :D 

Działa dla starych kont czy trzeba zakładać nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...