Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapowiada się na podwyżkę.

Wow. Co za "nowość". 
Nawet wszystkich sezonów nie ma.
W HBO GO czy Canal+Online ten serial też jest, ale ze wszystkimi sezonami.
 
Ale czego się spodziewać po Viaplay... 
Nie pisz, że jest w C+Online bo to nie do końca prawda. Serial jest w HBO i trzeba mieć wykupiony ten pakiet, żeby uzyskac dostęp do serialu. Równie dobrze można napisać, że jest w Playerze i Ipli, co jest mocno naciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Nie zapowiada się na podwyżkę.

Owszem, zapowiada się na podwyżkę, jak tylko Szwedzi odpalą Premier League :)

A co do całokształtu, jak widzę po komentarzach, wszystko sprawdza się co do joty. Aplikacja słaba, niedopracowana, a jakość i kontent do kitu. W dodatku problemy z poprawnym działaniem aplikacji na niektórych telewizorach. I niech mi ktoś wmówi, że to szwedzkie "coś" daje większy komfort, niż satelitarne platformy cyfrowe :-)

Na razie to jest walka subskrybentów z tym, żeby im aplikacja poprawnie działała 😅😅😂

A chyba nie tego oczekuje konsument, prawda? ;)

Edytowane przez Sentence
Usunięto spam.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie zapowiada się na podwyżkę.

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/viaplay-transmisje-mecze-online-cena-jakosc-techniczna-reklamacje-wywiad-szef-nent-group
 

Cytat

Nie mamy obecnie żadnych planów podwyższania ceny za dostęp do Viaplay. Plany wprowadzenia platformy na kolejne rynki zostały oparte na bieżących, ogłoszonych już cenach i nie zakładamy ich podwyżek.

W biznesie zawsze jest wybór pomiędzy pozyskaniem większej liczby klientów a pozyskaniem wcześniej więcej pieniędzy od obecnych klientów. My stawiamy na to pierwsze rozwiązanie.

 

A pytanie brzmi:

Cytat

Może pan zapewnić, że cena subskrypcji Viaplay nie wzrośnie w Polsce przez rok, dwa czy trzy lata?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Umek napisał:

Dziwne żeby planowali podwyżkę na rynku, na którym zostali dosłownie skopani po D….a ich oferta to jakaś [beep]ada..

Ciekawe tylko na ile oni sobie gdzieś biorą pod uwagę tą zmasowaną krytykę, a na ile mają to w d... :) I ja bym raczej obstawiał tą drugą opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darius010 napisał:

A ja obstawiam, że nie. A zweryfikuję to ilość abonentów, której nie poznamy, ale już niedługo zaobserwujemy.... Czy darmowe okresy będą rozdawać w Żabce, pod nakrętką czy do telewizora.

Dokładnie, a ostatecznym potwierdzeniem słabej ilości subskrypcji będzie sprzedaż sublicencji innej TV. Chociaż Legia w fazie grupowej LE może zachęcić trochę ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Nie zapowiada się na podwyżkę.

W raportach rocznych zapowiedzieli podwyżki na różnych rynkach w kolejnych latach tłumacząc wzrastającą cenę za prawa sportowe. Co z resztą sami czynią psując rynek. Żenada. 

2 godziny temu, Pawop napisał:

Nie pisz, że jest w C+Online bo to nie do końca prawda. Serial jest w HBO i trzeba mieć wykupiony ten pakiet, żeby uzyskac dostęp do serialu. Równie dobrze można napisać, że jest w Playerze i Ipli, co jest mocno naciągane.
 

Dlatego też w swojej wypowiedzi dodałem "czy". Więc nie wymieniłem wszystkich serwisów w których treści z HBO są dostępne.

Co i tak nie zmienia faktu, że w Viaplay oferta tego serialu nie jest pełna. Przynajmniej przyrównując ją do konkurencji. 

 

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

W cytowanym wywiadzie pojawia się kluczowe słowo "obecnie", co nie jest jednoznaczne, że za kilka miesięcy się to nie zmieni. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ramiros15 napisał:

Ciekawe tylko na ile oni sobie gdzieś biorą pod uwagę tą zmasowaną krytykę, a na ile mają to w d... :) I ja bym raczej obstawiał tą drugą opcje.

 

Oczywiście, że mają to gdzieś. Liczy się kasa i tyle. Problem w tym, że ludzie raczej nie będą chętni jej u nich wydawać po tym co zobaczyli.

 

48 minut temu, ramiros15 napisał:

Dokładnie, a ostatecznym potwierdzeniem słabej ilości subskrypcji będzie sprzedaż sublicencji innej TV. Chociaż Legia w fazie grupowej LE może zachęcić trochę ludzi.

 

Niby z jakiej racji Legia ma przyciągnąć? Przecież mecze Legii będą "za darmo" w otwartym kanale. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Pozwolicie operatorom, z którymi współpracujecie, dzielić ofertę Viaplay na mniejsze pakiety w niższych cenach? Czy mogą oni sprzedawać tylko całą ofertę platformy?

Umożliwiamy oferowanie tylko pełnego pakietu Viaplay. 

 

Czyli super zniżek i promocji nie przewidują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy A co takiego zobaczyli widzowie? W sumie poprawnie działającą aplikację. A to dla wielu jest najważniejsze. Rozdzielczości większość nie potrzebuje ( ważne, że nie widać pikseli z 3 metrów) . Ważny jest to co pokazują, a, że będzie Legia ( a może i na wyłączność) to oczywiście przybędzie trochę klientów.  Naprawdę wielu tu myśli, że to co dla nich jest ważne to jest też ważne dla wszystkich.

Nie uważam również, że na razie ta usługa będzie oblegana przez widzów, Bundesliga to jeszcze trochę za mało, ale opakowują ją ok, i myślę, że większości to wystarczy. Ale prawdziwy test dopiero za rok, przy okazji Premier League, oraz potem F1. Te prawa mają swoją bazę abo i oni przyjdą do Viaplay. Bez względu na to co tu na forum napiszecie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ramiros15 napisał:

Ciekawe tylko na ile oni sobie gdzieś biorą pod uwagę tą zmasowaną krytykę, a na ile mają to w d... :) I ja bym raczej obstawiał tą drugą opcje.

Jak policzą ilość subskrypcji, to będą musieli wziąć pod uwagę albo będą dopłacać do interesu i udawać jak jest super.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Forum i Internetowy hejt,  jest procentem kludzisiecio milionowego państwa. 

 

Nawet Wikipedia ocieka tym "hejtem", cytuję:

Cytat

 

Jakość nadawania

Platforma Viaplay we wszystkich krajach nadawania emitowała filmy, seriale i programy rozrywkowe w jakości do 1080p (tzw. "full HD"), a transmisje sportowe w rozdzielczości do 720p. Wzbudzało i wzbudza to dużo kontrowersji wśród subskrybentów i ekspertów, bo jak na drugą dekadę XXI wieku jest to jakość niezbyt wysoka, zwłaszcza dla posiadaczy internetowego światłowodu czy plazmowych telewizorów (coraz częściej dostępnych z funkcją obrazu m.in. w jakości 4K). 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kingofsouth napisał:

Raczej.....a może będą?

Forum i Internetowy hejt,  jest procentem kludzisiecio milionowego państwa. 

Ta bo to tylko na forum😂Znajomy z którym nie poruszałem nawet tematu Viaplay był na meczu gdzie dowiedział sie  dokładnie tego o czym tu sie pisze. Osoba która go poinformowała nawet nie zna tego forum za to Viaplay poznała i nawet nie chcę pisać co o nim mówiła😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, tail# napisał:

Jak policzą ilość subskrypcji, to będą musieli wziąć pod uwagę albo będą dopłacać do interesu i udawać jak jest super.

Dokładnie tak może być. Spotify dopłaca do interesu od 15 lat i końca nie widać. Widać Szwedzi inwestują długoterminowo. Najważniejsze, że Viaplay robi dymy na rynku i już wymusił na Canal+ Online podwyższenie jakości kanałów sportowych i prawie darmową paczkę PSP + Eleven w subskrypcji. Ciekawe co C+ zrobi za rok jak straci PL. Będzie zabawa. Będzie się działo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2021 o 19:25, Wodnik Szuwarek napisał:

Na stronie piszą o takiej funkcji jak blokada zakupów zabezpieczona kodem pin w ustawieniach konta. Mam aktywną subskrypcję i tego nie widzę. Jak ktoś anulował to jest coś takiego?

Da się jak już pisałam, ale rozwinę jak działa w praktyce. Po założeniu blokady można ją usunąć bez trudu zmieniając adres mailowy. Może zrobić to każdy posiadacz loginu i hasła do konta.

Urządzenia dodane poprzez viaplay.pl/activate trzeba dodać ponownie.

 

Po zdjęciu blokady, każdy kto ma dostęp do konta może cofnąć anulowanie subskrypcji i kontynuować subskrypcję płatną. To nie jest luka tylko zabezpieczenie przed współdzieleniem kont :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...