Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, darius010 napisał:

Ale lanie w socjalach to dostali konkretne. Nie pamiętam czegoś takiego jeśli chodzi o tv sportową. 

Porównując do tego co działo się zaraz po starcie i po tym jaką karierę na Twitterze zrobił hashtag "720p", to można powiedzieć, że "chrzest bojowy" mają zaliczony i to postrzeganie jednak się trochę zmieniło. Bo upadł choćby i to z hukiem jeden z mitów o "90 sek opóźnienia". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, supersupreme napisał:

Takich opinii jest masa, ale haters gonna hate i będą widzieć to co chcą...

Właśnie widzę, towarzystwo wzajemnej adoracji i łysego z długimi włosami, który ogląda na tablecie.

 

Ale co ja się będę przejmował opiniami gości, którzy za usługę płacą na kilka tygodni przed rozpoczęciem rozgrywek, gdy ta na dobrą sprawę nie wystartowała na rynku. Przecież moja opinia nie może być zbieżna z opinią kogoś takiego i bardzo się z tego cieszę.

 

Ja mam już wykombinowane jak opóźnić płatność za tę pikselozę. Nie pytają o adres, wystarczy karta, ma się tam w zanadrzu karty z kantorów walutowych Aliora, kilka kont w banku, rodzeństwo, dziadków itd. A jak będą chcieli nr telefonu, to się weźmie jakiś starter za 5 zł i będę się cieszył tym fenomenalnym obrazem po taniości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darius010 napisał:

Kowalski tego nie oglądał.... 

 

Teraz będziecie zakłamywać rzeczywistość, że nie było lania w socjalach, to odpalcie ich profile na fb. 

 

 

Od 3 lat nie mam FB. I jestem  zdrowszy :)

Choć z tego co piszesz nagle Kowalski zmienił TV z tego tańszego 4K TV w promocji na ten lepszy z HDRem i jasnością bo już  nabył tajemną wiedzę na temat jaki obraz jest najlepszy i nie będzie Bundesligi w 720p oglądał bo go oczy będą bolały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak często mogę zmieniać urządzenia, przykładowo mam 5 urządzeń podpiętych pod Viapaly, teraz chcę jedno z nich zamienić na inne, jak się ta procedura odbywa? czy wystarczy się wylogować z jednego z nich , żeby dodać następne? 

W Polsacie cyfrowym były z tym problemy, i tylko raz na miesiąc można było usunąć urządzenie i dodać następne, a w C+Online można mieć tyle urządzeń ile się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie @darius010? Ten kto chce będzie narzekał. To nie konkurs na to kto wklei najlepszego tweeta. Sam umiem czytać i wyciągać wnioski i wiem co pisano. Krytyka jest nadal, co nie zmienia faktu, że jest już nieco inne podejście, bo wielu odbiorców zauważyło, że choćby w jednym elementów (opóźnienie) nie było żadnej tragedii. 

A ten kto uważa, że był dramat, tego nie da się przekonać, bo po prostu tak uważa i ma na to swoje argumenty. A tak naprawdę, ostatecznie i tak nie chodzi o żadne parametry, bo na tym zna się garstka, a o to co się komu podoba najbardziej na jego telewizorze, komputerze, tablecie, w jego salonie. I pod tym względem ile ludzi, tyle opinii. 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adip napisał:

Pytanie, jak często mogę zmieniać urządzenia, przykładowo mam 5 urządzeń podpiętych pod Viapaly, teraz chcę jedno z nich zamienić na inne, jak się ta procedura odbywa? czy wystarczy się wylogować z jednego z nich , żeby dodać następne? 

 

Logujesz się na 6 urzadzeniu to Cię wyloguje z jednego z tych 5 urządzeń..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość zadowolona. No to ok, będzie biznes :) ale smutna prawda jest taka, że oni przepłacili (i to mocno) oby tylko wyrwać te prawa. A później wystawiają nam 720p i mamy klaskać. No można i tak, u mnie bez braw. Bez braw za jakość obrazka bo opakowane jest to fajnie. Tym większa szkoda.

  • Popieram 5
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Logujesz się na 6 urzadzeniu to Cię wyloguje z jednego z tych 5 urządzeń..

Czy przy logowaniu się na szóstym urządzeniu, można wybrać które urządzenie chce się zastąpić, czy wyloguje cię z jakiegoś losowo?

Czy jest jakiś limit przelogowań na nowe urządzenia, czy można to robić choćby trzy razy dziennie?

 

Edytowane przez Adip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, STARS.TV napisał:

Widzę, że większość zadowolona. No to ok, będzie biznes :) ale smutna prawda jest taka, że oni przepłacili (i to mocno) oby tylko wyrwać te prawa. A później wystawiają nam 720p i mamy klaskać. No można i tak, u mnie bez braw. Bez braw za jakość obrazka bo opakowane jest to fajnie. Tym większa szkoda.

Wiesz , ja nie liczyłem,  że nie przekonany do usługi zmieni zdanie , a odnoszę wrażenie,  że osoba  nastawiona negatywnie od początku,  czuje niedosyt,  że są osoby co pozytywnie odbierają Viaplay. Tyle z mojej strony ;)

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak oglądając teraz mecz z odtworzenia Schalke- Aue wszystko działa ok ale momentami widać, że to transmisja internetowa. Ostrość akceptowalna. Oczywiście jest nad czym popracować ale początek i studio bundesligi wygląda obiecująco. Zagłaskiwać nie ma co ale o tragedii być mowynie powinno. 

 

Oglądam na Samsungu 4k 2017.

Edytowane przez wojtmen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Lewego na MiBoxie, no cóż, fajerwerków jeżeli chodzi o jakość obrazu nie było. Leciało to to chyba w 1920x1080, ale płynność, szczególnie przy szybkich ruchach kamery ,nie była idealna, cóż, może z czasem to poprawią, ale taka jest przypadłość oglądania sportu przez neta. Zdecydowanie bym wolał oglądać Bundesligę dalej z satelity, komfort jest tam znacznie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kingofsouth napisał:

Z forum ciężko im będzie zarobić,  tutaj zawsze liczą się FPSy i szmery bajery.

Myślę,  że bez tych 30 osób sobie Viaplay poradzi. 

FPS, bitrate są akurat bardzo istotne przy dynamicznej, sportowej transmisji.

Kompletni laicy z TV 55-65 cali też widzą różnicę między Full HD i tym co pokazuje Viaplay. Może nie wszyscy, ale w moim otoczeniu, kiedy pokazuję im 1080p, 720p, umieją wskazać, co jest lepsze choć nie są świadomi technicznie dlaczego.

 

Jest 720p, lepiej nie będzie i trzeba się z tym pogodzić albo darować sobie Viaplay. Ilu sobie daruje, a ilu będzie płacić zobaczymy w najbliższych miesiącach.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adip napisał:

Oglądałem Lewego na MiBoxie, no cóż, fajerwerków jeżeli chodzi o jakość obrazu nie było. Leciało to to chyba w 1920x1080, ale płynność, szczególnie przy szybkich ruchach kamery ,nie była idealna, cóż, może z czasem to poprawią, ale taka jest przypadłość oglądania sportu przez neta. Zdecydowanie bym wolał oglądać Bundesligę dalej z satelity, komfort jest tam znacznie lepszy.

Nie mogło być 1920x1080 bo Viaplay takiej jakości nie oferuje. 

Co do miboxa to kilka osób juz pisało że mieli na tym zacinki, ja miałem podobnie na Android TV. Polecam podpiąć lapka do tv, ja tak zrobiłem i obraz był w porządku. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mingo napisał:

 

Co do miboxa to kilka osób juz pisało że mieli na tym zacinki, ja miałem podobnie na Android TV.

Faktycznie coś jest nie tak z systemem Android. Play Now Box TV/ Mi Box S były zacinki. 

PS5/ Xbox Series S/ Tizen bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...