Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, tyrla napisał:

Dlatego wolę poczekać na oficjalny start usługi, a nie oglądać CA na nielegalnej platformie.

To był jeden mecz.

Po za tym , czy ty wiesz co na starcie NETFLIXA, AMAZON oglądało sie "legalnie" jak ty to napisałeś?

 

 

Następnym razem nie będę tutaj nic pisał , że coś można zrobić , bo się z tego .... burza zrobił. Lepiej was kłamać oszukiwać i ściemniać.

Tyle z mojej strony.

2 minuty temu, Mariuszwisnia napisał:

Musiał zmienić kraj i od tego miał ofertę np Szwecji potem zmienił na polska. Tylko nie przyzna się. Kasami można pogrzebać usługę sprzętu. 

O czym ty piszesz?Na  konsoli zmienić kraj w oknie rejestracji? Nie no tego to już jest za wiele.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

To był jeden mecz.

Po za tym , czy ty wiesz co na starcie NETFLIXA, AMAZON oglądało sie "legalnie" jak ty to napisałeś?

 

 

Następnym razem nie będę tutaj nic pisał , że coś można zrobić , bo się z tego .... burza zrobił. Lepiej was kłamać oszukiwać i ściemniać.

Tyle z mojej strony.

O czym ty piszesz? Ja konsoli zmienić kraj w oknie rejestracji? Nie no tego to już jest za wiele.

Wszystko można zrobić i na konsoli też można tylko znasz się trzeba. Może włączyli przez przypadkiem i chcieli zobaczyc jak działa. Nie wiem ty coś zmieniłeś czy nich pomyłka czy coś innego ktoś zrobił tylko nie przyzna się ta osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mariuszwisnia napisał:

Wszystko można zrobić i na konsoli też można tylko znasz się trzeba. Może włączyli przez przypadkiem i chcieli zobaczyc jak działa.

  Czym innym jest uruchomienie usługi PS NOW (rynek UK) w naszym kraju,  a czym innym zarejestrowanie się w aplikacji Viaplay(która powinna mieć geolikalizacyjną blokadę)

Bez komentarza pozostawię tą część :

 

4 minuty temu, Mariuszwisnia napisał:

 Nie wiem ty coś zmieniłeś czy nich pomyłka czy coś innego ktoś zrobił tylko nie przyzna się ta osoba. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Jeden dzień po meczu Copa America mogłem go oglądać z odwtworzenia oraz byl on powtarzany.

Obecnie zakładka sport jest pusta.

Jestem jedyną osobą co to napisało. Chcialem was ponformować, bo warto wiedzieć , ale teraz już wiem , że następnym razem nie będe się dzilił taką informacją na forum , bo roztrząsane to jest do granic afery .....koperkowej

Zwracać kasę ? Za co? Wrzucam to ostani raz :

 

11.jpg

 

 

A mi dali 30 dni bez opłat. Ciekawe czy to fart czy po prostu zmienili.

Ok dojrzałem twoją odpowiedź, że teraz też masz taką możliwość.

Ja zarejestrowałem się dlatego, że za tydzień rusza 2 Bundesliga. I liczę , że mecze już się pojawią

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy ale dlaczego to cię tak boli? Straciłeś coś przez to ? może mieli już to wykupione w pakiecie z CA 2024 ale nie zdecydowali się pokazywać i poszło nieekskluzywna licencja do TVP?  Dzięki temu mogli testować a jest jakiś błąd zamierzony bądź nie i można się zarejestrować. Wszystko co przychodzi w mailach jest po Polsku i bez błędów więc są już gotowi a gdyby był jakiś problem z tym to blokowali by dostęp. Przecież widzą kto się rejestruje i skąd chociażby po numerze karty.

Edytowane przez bartas_20
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 widać tobie pasuje że ktoś za free cos pokazuje lub udostępnia gdzie inni za to płaca.Dzieki takim jak ty takich CDA będzie coraz więcej😂Może mieli może nie mieli.Na jakiej podstawie opierasz swoje domysły że mogli mieć i oddali sublicencje?@wojtmen widać tobie pasują nielegalne treści polecam poszukać w internecie jest tego sporo i za free😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

@bartas_20 widać tobie pasuje że ktoś za free cos pokazuje lub udostępnia gdzie inni za to płaca.Dzieki takim jak ty takich CDA będzie coraz więcej😂Może mieli może nie mieli.Na jakiej podstawie opierasz swoje domysły że mogli mieć i oddali sublicencje?@wojtmen widać tobie pasują nielegalne treści polecam poszukać w internecie jest tego sporo i za free😂

Skąd wiesz czy były nielegalne? No widzę że ty dobrze wiesz ile i gdzie są te treści. Pewnie często korzystasz ziomuś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy porównywanie w pełni legalnego serwisu do "ściery" jaką jest CDA to dramat. Mało tego. CA 2021 mogłeś oglądać i tak bezpłatnie( więc teoria, że inni za to płacą irracjonalna) na TVP więc w teorii nic nie płaciłeś ( oczywiście podatki i zawsze to powtarzam, że nie ma nic za darmo) . A i tak w Viaplay mogłeś obejrzeć kilka spotkań.  Na moje mieli te prawa na Polskę już teraz. tylko nie zdecydowali się uruchomić specjalnie na tą imprezę. A jak się skończy okres próbny to im zapłacę jeśli będę chciał.  I nie widzę w tym żadnego problemu bo za produkt trzeba zapłacić taką cenę jaką żąda właściciel albo nie płacić i nie mieć pretensji.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...