Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

Viaplay chciał sprzedać również posiadane licencje sportowe w krajach nordyckich i Holandii. Czyli tam gdzie Viaplay ma się najbardziej skupić.

 

Nie wiem jak to Viaplay przetrwa do 2025r mając na giełdzie dzisiaj ciągle 6 SEK. A co najbardziej boli chyba nie będzie od 1 stycznia podwyżki za pakiet Total? 

 

Ja osobiście oglądam tylko gale KSW i płacić 55zł za coś za co wcześniej płaciłem 40zł nie uśmiecha mi się. Oby tylko od nowego roku nie było więcej.

 

Dlatego chyba lepiej oglądać na KSW TV dalej w cenie 40zł.

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-viaplay-gdzie-ogladac-premier-league-bundesliga-ksw-formula-1-prawa-sportowe-holandia-polska-problemy-finansowe

Pisałem już o tym tutaj na forum w czwartek. Wirtualne nawet powołują się na ten sam artykuł do którego link tutaj wrzuciłem...

Ciekawe... 

Oczywiście autorem "ag". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają w planach wygasić interes w podanym terminie, nie ma co liczyć na rozwój oferty, raczej się będzie kurczyć. Podwyżka wcale nie jest wykluczona, wygrali ci, którzy załapali się na długie, korzystne umowy przez operatorów.

5 godzin temu, Vaniliovsky napisał(a):

Ja osobiście oglądam tylko gale KSW i płacić 55zł za coś za co wcześniej płaciłem 40zł nie uśmiecha mi się. Oby tylko od nowego roku nie było więcej.

 

Dlatego chyba lepiej oglądać na KSW TV dalej w cenie 40zł.

Za darmo transmitują KSW na kanale Viaplay Xtra w usłudze Samsung TV Plus, która działa też na PC i Android także po co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Ponad 900 osób w piku na Magazynie Premier League na YouTube, kanał Viaplay Sport Polska.

Idealny przykład zainteresowania Premier League w naszym kraju, a tutejsi forumowi "eksperci", myślą, że C+ czy Polsat rozbiją bank, by przejąć prawa do PL od Viaplay🤣 Oczywiście po przejęciu, sprezentują ekspertom za czapkę gruszek, na dodatek wszystkie mecze w 4K. 

Ostanie dwa magazyny Jej wysokość Premier League, obejrzało na YouTube Canal+ zaledwie po 4 tys widzów. Liczby wręcz powalające na kolana. Basket Office kręci na tym samym kanale po 15 koła wyświetleń, czyli prawie 4 razy tyle. Hola LaLiga, różne, ale przeważnie pęka 10 koła. 

 

Edytowane przez salva
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, salva napisał(a):

Idealny przykład zainteresowania Premier League w naszym kraju, a tutejsi forumowi "eksperci", myślą, że C+ czy Polsat rozbiją bank, by przejąć prawa do PL od Viaplay🤣 Oczywiście po przejęciu, sprezentują ekspertom za czapkę gruszek, na dodatek wszystkie mecze w 4K. 

Ostanie dwa magazyny Jej wysokość Premier League, obejrzało na YouTube Canal+ zaledwie po 4 tys widzów. Liczby wręcz powalające na kolana. Basket Office kręci na tym samym kanale po 15 koła wyświetleń, czyli prawie 4 razy tyle. Hola LaLiga, różne, ale przeważnie pęka 10 koła. 

 

To nie jest żaden wykładnik oglądalności PL w Polsce mistrzu.

Ja sam kiedyś namiętnie oglądałem ten program, ale w końcu się ''przejadł''.

Gadające łby o meczach które wszak oglądałem [  2-3 mnie interesujące ] zaczynało być raz że stratą czasu, dwa po prostu przesyt.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 Pewnie, że nie jest. Sam nie lubię i nie oglądam ględzenia bo po co ma mi ktoś tłumaczyć coś co przed chwilą widziałem. Ale faktem też jest, że oglądalność Premier League w ostatnim roku jej bytności w Canal Plus była poi prostu słaba. I wbrew pobożnym życzeniom nikt nie wywali dużej kasy za produkt który wygląda na to że jest w tej chwili przepłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gadanie o sporcie jest ogromnie mniej popularne niż sam sport, świetnym przykładem jest słynny mecz w Hiszpanii gdy gadanie trzygodzinne o meczu ogląda 12 tys a na mecz wbija 390 tys. 
Czyli Cafe Futbol, czy Wysoki Pressing ma wyniki po 12 tys. widzów? (Podsumowanie tygodnia) Wiadomo, że studio przed meczem X, a podsumowanie kolejki to są inne rodzaje audycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...