Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla porównania.

Viaplay 1080p 5 Mb/s

af089a16ec00d.png

 

Canal+Sport sat. 1080i ok. 10 Mb/s.

42af12416b16f.png

 

Canal+Online 1080p. 8 Mb/s.

2aa33099de4a5.png

Może jak Canal+ w styczniu będzie miał w posiadaniu dodatkową ilość akcji Viaplay to może doczekamy się też transmisji w 4K w przerwie ekstraklasy ?

d564a497685ab.jpg

 

Edytowane przez mara68
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay chciał sprzedać również posiadane licencje sportowe w krajach nordyckich i Holandii. Czyli tam gdzie Viaplay ma się najbardziej skupić.

 

Nie wiem jak to Viaplay przetrwa do 2025r mając na giełdzie dzisiaj ciągle 6 SEK. A co najbardziej boli chyba nie będzie od 1 stycznia podwyżki za pakiet Total? 

 

Ja osobiście oglądam tylko gale KSW i płacić 55zł za coś za co wcześniej płaciłem 40zł nie uśmiecha mi się. Oby tylko od nowego roku nie było więcej.

 

Dlatego chyba lepiej oglądać na KSW TV dalej w cenie 40zł.

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-viaplay-gdzie-ogladac-premier-league-bundesliga-ksw-formula-1-prawa-sportowe-holandia-polska-problemy-finansowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Vaniliovsky napisał(a):

Nie wiem jak to Viaplay przetrwa do 2025r mając na giełdzie dzisiaj ciągle 6 SEK. A co najbardziej boli chyba nie będzie od 1 stycznia podwyżki za pakiet Total?

Jak piszą w raporcie to mają dostać jakieś ,,kroplówki'' na ten okres głównie od największych akcjonariuszy czyli Canal+ i PPF. Na razie nie ma jeszcze jakiś informacji chociażby od C+ czego spodziewa się po dodatkowym dokapitalizowaniu Viaplay. Być może takie informacje będą dopiero po 10 stycznia kiedy ma być głosowanie akcjonariuszy o dodatkowej emisji akcji.

A czy będzie drożej ?.... Można tylko powiedzieć, że na pewno nie będzie taniej 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaniliovsky napisał(a):

A co najbardziej boli chyba nie będzie od 1 stycznia podwyżki za pakiet Total?

 

Ja osobiście oglądam tylko gale KSW i płacić 55zł za coś za co wcześniej płaciłem 40zł nie uśmiecha mi się. Oby tylko od nowego roku nie było więcej.

 

Tylko czemu miało być drożej skoro zaraz stracą LE i LKE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten termin (połowa 2025 r.) to pewnie określiła ta sama osoba, która wcześniej robiła im biznesplan przy ekspansji. Ciężko uwierzyć, że jeśli ktoś z zewnątrz nie włączy się w ten biznes na poważnie to wytrzymają tak długo. Zapewne los zmiecie ich z planszy szybciej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Pawop napisał(a):

A jakie to ma znaczenie?

 

No takie, że dostaniesz mniej za więcej. Już teraz jest (za) drogo. 

 

25 minut temu, mingo napisał(a):

Umowy umowami ale jak zupełnie skończą im się pieniądze (możliwości ich pozyskania)  to skąd mają je dobierać? 

 

Dokładnie. Przecież nie dodrukują. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...