Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):


Wróciła wtedy na 2-3 dni po czym ogłosili ofertę świąteczną, która znowu nieprzerwanie od tamtego momentu nie zawiera Viaplay. 

Spokojnie zapewne powroty do oferty będą jeszcze nie raz😂 To co sie dzieje u nich na stronie to o niczym nie znaczy. Tu już takie cuda były że głowa mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2023 o 09:57, Vaniliovsky napisał(a):

Maksymalnie już za 9 dni poznamy wyniki finansowe Viaplay za trzeci kwartał 2023 roku.

 

Jestem ciekaw co dalej z tą platformą. Bo pewne jest już to że jak to pisali niektórzy nie zakończy działalności z dniem 1 stycznia 2024r. 

Pewne - niby dlaczego. 

 

Nie wiadomo nic na temat końca, równie dobrze mogą zakończyć za tydzień, tak jak i za pół roku. 

 

Fakty są takie, że Canal+ dla nowych nie sprzedaje w promocji już Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że sobie przypomniałem aby odpiąć kartę, bo na razie konto opłacane jest przez UPC.

* poprawka nie podpinałem karty, darmowe miesiące w Play, potem UPC.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gizior89 napisał(a):

@lakimanniby masz rację, ale nie ma alternatywy bo gdzie obejrzeć PL, CL lub BL? 

Jakoś bez tego się obejdę. Będzie możliwość obejrzeć w dobrej jakości to się wtedy zastanowię.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie zrozumiesz? Umowa kończy mi się, miałem to za kilka zł jako część umowy. Sprawdziłem: jakość byle jaka, nawet czasu nie było żeby z tego mniej czy więcej korzystać i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wiadomo, że nie każdego interesuje sport z viaplay ale no niestety tylko u nich jest najlepsza liga świata jeśli chodzi o kopaną więc większość abonentów nie ma wyjścia i musi się pogodzić z tą lipną jakością. @Arkontobie akurat się udało bo kibicujesz Legii której mecze europejskie będą w tvp sport więc pewnie przez to przestałeś abonować  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A która to polska konkurencja udostępnia online kanały stricte sportowe w 4K? C+ Sport 1,2,3,4,5, Now? Polsat Sport/Extra/Fight/News/Premium? Eleven jeden kanał, gdzie nantywne 4K raz na kilka transmisji. Premium od Polsatu jeden mecz w Lidze Mistrzów. Już nie mówiąc o tym, że owe Eleven 4K leci w C+online z bitrate zaledwie 10Mb/s. Masz tu nabite 11 kafli postów z czego większość to właśnie taki bełkot. Wcześniej napisałeś, że nie masz czasu na oglądanie Viaplay, więc może daruj sobie trochę tutejszego folkloru na który masz zawsze czas. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gizior89 napisał(a):

 Wiadomo, że nie każdego interesuje sport z viaplay ale no niestety tylko u nich jest najlepsza liga świata jeśli chodzi o kopaną więc większość abonentów nie ma wyjścia i musi się pogodzić z tą lipną jakością. @Arkontobie akurat się udało bo kibicujesz Legii której mecze europejskie będą w tvp sport więc pewnie przez to przestałeś abonować  😉

Nie tylko. Uważam, że należy się szanować i nie płacić za bylejakość. Bez kilku hitów Premier League jakoś wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, salva napisał(a):

Wcześniej napisałeś, że nie masz czasu na oglądanie Viaplay, 

Tu się zgodzę, szkoda mi czasu na podziwianie kiepskiej jakości na ekranie.

A może to jest Twoje ulubione zajęcie?

13 minut temu, Arkon napisał(a):

Bez kilku hitów Premier League jakoś wytrzymam.

Pełna zgoda. 

 

@salva jak obniżą jakość  do 480p a bo kto im zabroni, to bardzo chętnie zapoznam się z twoją opinią.

@salva dlaczego mnie atakujesz i obrażasz?

Zajmujesz się liczeniem cudzych postów? Ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie obniżą. Spokojnie. Spadają z Polski, każdy kto chce oglądać ich sport w normalnej jakości i mieć dostęp do komfortowego przełączenia z kanału na kanał czeka z utęsknieniem na ten moment. 

 

Viaplay się nie broni pod żadnym względem. Nawet KSW które było samograjem spaprali. Ktoś powie 12 gal w roku, ja mówię a kogo obchodziła ostatnia gala, gdzie była jedna medialna walka iii zero w zasada promocji gali. Viaplay po prostu nie potrafi w biznes, nie potrafi w sport. Borka to może poza wyłączeniem Polsatu każda stacja może mieć jako komentatora. Bundesliga niegdyś najpopularniejsza liga zagraniczna w PL teraz zepusta. I ktoś powie, że nie ma Lewandowskiego, a ja powiem że w C+ też jak pokazywali, nie mieli Lewandowskiego i jakoś BVB się oglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...