Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I kto to kupi, operatorzy doskonale wiedzą ile ludzie zarabiają i nikt nie bedzie płacił tzw. urealnionych cen operatora. Już raz próbowali urealnić ceny za produkt premium po połączeniu C+ z n ...  i poszło 300 tyś wypowiedzeń. Ludzie szybko ich sprowadzili na ziemię i uświadomili że tu jest Polska a nie Norwegia i zarabia sie 4x mniej. To jest obieg zamknięty i dopuki płacę są jakie są to nikt tu nie wejdzie z ofertą żeby narazić sie na straty i zamkniecie biznesu.
20 lat temu za najniższą krajową mogłeś opłacać 3 abonamenty full Canal+ w miesiącu, dziś już 15. Więc nie ma co porównywać co było i jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Woocash napisał(a):
Już raz próbowali urealnić ceny za produkt premium po połączeniu C+ z n ...  i poszło 300 tyś wypowiedzeń. Ludzie szybko ich sprowadzili na ziemię i uświadomili że tu jest Polska...


A potem oni sprowadzili ludzi na ziemię nie przedłużając połowy praw sportowych i filmowych, za które poźniej abonenci musieli dodatkowo płacić i wyszło drożej. Także kto na tym lepiej wyszedł?
Nie da się zrobić taniego serwisu ze świetną zawartością, czego najlepszym przykładem jest Viaplay.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, darius010 napisał(a):

  PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FC w Canal+ za tydzień.

 

Mecz pierwszego wyboru. W środę może być ciekawie, a może nie być 

Miałem o tym napisać wczoraj że bardzo dziwne że ten mecz transmitują.

 

16 godzin temu, Woocash napisał(a):

W UPC/Play masz gwarancje ceny, po okresie zobowiązania cena zostaje ta sama i możesz korzystać tak długo jak chcesz korzystać z innych usług operatora. Tym sposobem abonenci płacą po 1zł za usługi Cinemax, Filmbox, Multiroom nawet 7 lat ! bez zobowiązania. Mało to podpisując nową umowę usługi za 1zł i Viaplay za 10,- są przenoszone do nowej umowy jako usługi bez zobowiązania :) Korzystasz wiecznie :D

 

Tak tak będziesz miał wiecznie za 1,2 zł czy 10zł. Operator będzie dokładał byle by dać na wiecznie za 1 zł😂 Na stronie jest jak byt Viaplay od 15 zł i jest to pakiet filmowy🤣

3 godziny temu, czullo1 napisał(a):

A w jaki sposób odbywają się transmisje Ligi Mistrzów w Polsacie? 😂😂😂

Ta PSP są w PPV😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Pawop said:


A potem oni sprowadzili ludzi na ziemię nie przedłużając połowy praw sportowych i filmowych, za które poźniej abonenci musieli dodatkowo płacić i wyszło drożej. Także kto na tym lepiej wyszedł?
Nie da się zrobić taniego serwisu ze świetną zawartością, czego najlepszym przykładem jest Viaplay.

Ciut chyba za dużo wyszło z tą „polowa” praw sportowych. 
I chyba nie pamiętasz jakie podwyżki miały być na start nowej platformy, więc de facto w długoterminowej opcji ciągłego obniżania abo przez wypowiedzenia ludzie wyszli na plus. Nawet biorąc pod uwagę dobieranie np pakietu Eleven 

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, darius010 napisał(a):

  PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FC w Canal+ za tydzień.

 

Mecz pierwszego wyboru. W środę może być ciekawie, a może nie być 

Może po prostu Viaplay wybrał mecz lidera Premier League, jako ten pierwszego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pawop napisał(a):

Pamiętam dokładnie. Niedługo potem stracili Serie A, La Ligę, Ligue 1, LM i LE, dodatkowo Monolith, Paramount i MGM.
Gdyby ludzie chcieli płacić takiego exodusu praw by nie było

Stracili bo w tych kwotach niema opcji kupić tyle samo coraz droższych praw, jest blokada chroniąca kwotowa umowy konsumentów i nic z tym nie zrobisz.

Nowy podmiot nowe możliwości, wyjmuje prawa i wyciąga z kieszeni to czego c+ nie może zrobić bo drogo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z dobrodziejstw internetu udało mi się ustalić transmisje w TV

Kolejka 14

2.12 Newcastle - Man Utd na Polsat Sport Premium 2

3.12 Liverpool - Fulham na C+ Premium

3.12 City - Tottenham na C+ Sport

Kolejka 15

6.12 Man Utd - Chelsea ??? (Hit kolejki)

6.12 Aston Villa - City na C+ Sport

7.12 Tottenham - West [beep] na C+ Sport 2

Kolejka 16

9.12 Crystal Palace - Liverpool na C+ Sport 2

10.12 Tottenham - Newcastle na C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Pawop said:

Pamiętam dokładnie. Niedługo potem stracili Serie A, La Ligę, Ligue 1, LM i LE, dodatkowo Monolith, Paramount i MGM.
Gdyby ludzie chcieli płacić takiego exodusu praw by nie było

Chyba mamy inną definicję „niedługo” skoro wszystkie 3 wymienione ligi mieli jeszcze przez ponad 2 lata do 2015. Potem za parę groszy można było mieć to samo w Eleven dobierając, więc nadal taniej niż proponowane stawki w nowym tworze nc+

LM za to stracili w 2018

@Nino Quincampoix no to źle podaje co jest oczywistością bo Psp nie mają praw do angielskiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Tak tak będziesz miał wiecznie za 1,2 zł czy 10zł. Operator będzie dokładał byle by dać na wiecznie za 1 zł😂 Na stronie jest jak byt Viaplay od 15 zł i jest to pakiet filmowy🤣

Powiedz to tym osobom co korzystają od 7 lat z usług za 1zł i teraz doszedł pakiet Viaplay Total bez zobowiązania za 10zł :D (jeśli wcześniej się go miało w zobowiązaniu) Takie umowy operator przygotował i takie obowiązują.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich kope lat.

Niestety ale na nowym stanowisku nie mam już tyle wolnego czasu aby śledzić forum na bieżąco. Nie było mnie z 2 lata.

 

Podobnie jak kilku osobom niedługo kończy się moja umowa z C+ i liczę na ważne info w środę odnośnie przyszłości Viaplay w Polsce.

Nie ukrywam, że zawsze miałem słabe oferty na Viaplay.

Moja obecna umowa kończy się w Listopadzie także czasu jest mało. Jak przedłużałem umowę rok temu do mojego Pakietu "Agencyjnego" Superpremium 4K za 80zł VIaplay mogłem mieć tylko w opcji total za 20zł kiedy wiele osób dostawało za 0, 5 czy 10 przy przedłużaniu.

 

W tym roku już od czerwca praktycznie codziennie byłem bombardowany telefonami  C+ w celu przedłużenia umowy.

Oferta jaką proponowano nie satysfakjconowała mnie ponieważ oferowano Viaplay Medium za 20 a Total za 30.

Nie interesuje mnie F1 czy KSW więc Medium mi wystarczy także cena będzie taka sama  ale jednak będzie to pakiet uboższy.

Pomimo mojej prośby o adnotacje w systemie aby dzwonić dopiero miesiąc przed końcem umowy ewentualnie max raz w miesiącu dzwoniono praktycznie codziennie "bo system wybrał numer z automatu".

Co ciekawe przy telefonie na początku listopada oferta na Viaplay została zaproponowana już z podwyżką za 30 za Medium.

W związku z powyższym czekam na informację odnośnie statusu Viaplay w Polsce.

Na szczęście mam czas do końca miesiąca a konferencja już w środę.
Może być tak, że przedłużyłbym dziś na warunkach 30 zł za miesiąc a w piątek 1 Grudnia oferowano by go za 0zł.

 

Wszytko rozchodzi się też o to jak dyskutowano w temacie wielokrotnie co zrobi C+ po ewentualnym przejęciu.

Jeśli Viaplay będzie istniało nadal jako aplikacja to zapewne mogą oferować klientom Canal+ na preferowanych warunkach ale raczej i którzy już mają w pakietach nie dostaną nagle za free. Chyba, że zrobią tak, że wszyscy posiadacze paczki sportowej C+ dostaną za free tak jak z "Mistrzowską PIłką" jest.

 

Nie ukrywam, że dobrym rozwiązaniem byłoby zaoranie słabo funkcjonującej aplikacji i nie utrzymywanie jej jak ma się swoje C+ online.

Niech nawet zrobią tak, że zintegrują Viaplay do C+ online i osoby zewnętrzne nie mające nic w C+ a placace za VIaplay dostaną dostep do streamów Viaplay w C+ Online. Było to dodatkową promocją C+ online może ktoś by sie skusił na inne pakiety. Plus wzrosłaby ilość użytkowników aplikacji C+ Online co na pewno ładnie by wyglądało w Excelu xd

 

Oczywiście jak dla większości idealną opcją byłaby redystrybucja praw sportowych i powrót sportu na satelitę, dodatkowo z sublicencjami na czym C+ także by zarobił.

Premier League i Ligii Europejskie do C+. Oddanie Eleven F1 i być może połowy lub całą  Bundesligę.

KSW i pozostałe niszowe sporty jakie posiada Viaplay jak Baseball, Hokej albo ktoś kupi jak Sportklub albo tylko w streamingu C+ online bo nie będzie miejsca na Satelicie. Chociaż wiele z nich jest w nocy i nie pokrywa się ze Standardowa kopaną wiec czemu nie dawać NHL w nocy na C+ Sport 1 i 2?
Oby już środa przyniosła konkrety a nie tylko info, że C+ wykupił ale szczegóły operacji w Polsce nie podane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cidik napisał(a):

Viaplay Total dostanie za 39zł, albo wcale jeśli za drogo. Nic innego w tej kwestii nie ugra

 

Tak jak pisałem interesuje mnie jedynie Medium za który na razie wołają 30 dlatego dywaguje co będzie po środzie.

Czy Viaplay brany wraz z przedłużeniem jest do jej końca czy jest możliwość wzięcia go w opcji włącz/wyłącz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...