Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No popatrz @Pawop a ja myślałem że ironia było że jakość obrazu w tym serwisie jest dobra😂 Ale jak wspomniałeś o tym po raz 10 i 20 to uwierzyłem że ty tak naprawdę myślisz🤣 Więc kto cię tam wie z tymi fotelami. Znając ciebie to niedługo zrobisz sukces jak się pojawi nowy papier w WC😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Gdzie niby? Wiadomo, że Viaplay Select to nie to samo będzie, co Total. To oni trzymają w ręku Premier League i do końca roku nie trafią te prawa do CANAL+, jeżeli CANAL+ będzie oferował grosze.
Mam Viaplay Total za 10 zł, jak i zapewne dużo abonentów Play (w usługach łączonych, ale...).

A kto mówił czy pisał, że jakieś prawa trafią do C+ ? 

Ja?

 

No i już wkrótce może się okazać, że te wszyscy zadowoleni abonenci, którzy mają za grosze lub za frii VP z c+ czy play będą się czuć nieco inaczej...

5 godzin temu, czerstwy napisał(a):

W Viaplay Select nie będzie sportu? 

No nie będzie i warto to podkreślać.

Mało tego- może to był model wyłącznie produkcji skandynawskich.

Nie nie mów, że się nie skusisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW zostaję w Viaplay, jak to się tam będzie nazywało czy Select czy coś - Martin Lewandowski 

 
Rozważają galę w PPV
 
Ostanie pytanie w wywiadzie.
 
Jeżeli to prawda, to jak ktoś ma w umowie pakiet Total (pełny dostęp do serwisu albo podobny pakiet, ma tak zapisane), to co wtedy?
No nie będzie i warto to podkreślać.
Mało tego- może to był model wyłącznie produkcji skandynawskich.
Nie nie mów, że się nie skusisz
Może? Gdybanie, a już wiemy, że jest trochę inaczej np. z KSW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni w tym KSW w ogóle rozmawiali z tymi Szwedami od czasu przedłużenia umowy w sierpniu ? bo Kawulski mówił jedno, Lewandowski drugie z tym że ten drugi opowiada tak jakby czytał to forum ; -) że jeszcze się nie wycofują ale kiedyś się wycofają ;- ) Może tylko wymienili się Sms'ami;

 

KSW : możemy być jeszcze na Viaplay ?

 

VP : możecie

 

KSW : dzięki, pozdro

 

VP : pozdro

 

i też czekają na listopadową konferencję jak to dalej będzie wygladać. Za około trzy tygodnie powinny być konkrety albo kotlety...przynajmniej jeśli chodzi o raport bo z KSW może dopiero później 

 

 

Edytowane przez Lins
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Jeżeli to prawda, to jak ktoś ma w umowie pakiet Total (pełny dostęp do serwisu albo podobny pakiet, ma tak zapisane), to co wtedy?

Jak masz to zagwarantowane i ten pakiet zniknie z rynku to będziesz mógł z tego powodu umowę rozwiązać. Z kolei operator zaproponuje Ci niższe abo do końca umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Vaniliovsky napisał(a):

A ten Lewandowski gada że będą dalej w Viaplay.

Zapomniałeś dodać, iż rozważana jest opcja powrotu PPV i to wszystko w ramach współpracy w Viaplay :) Czyli ja rozumiem 11 gal w ramach abonamentu za TYLKO 54zł (obecnie), a być może 60+PLN w niedalekiej przyszłości. Osobiście tego nie kupuje, bo gdy odchodzili z CP to mówili - cytuje: ,,Tutaj abonent płaci 34zł miesięcznie i będzie miał dostęp do KAŻDEJ gali KSW. Uważam to za lepsze rozwiązanie - niż to, w którym jesteśmy obecnie 40x 8" Zapowiadali, że nie będzie PPV, a tu proszę ,,Kasa Misiu, Kasa!". Jest to nieuczciwe, wobec abonentów, bo płacę aktualnie 54zł - oglądam tylko KSW i dokumenty na Viaplay. Nie interesuje  mnie piłka i co? Mam płacić 54zł podstawy + 50zł PPV? (śmiech...) wolne żarty. Przypomnę Wam wszystkim, gdy rozpoczęła się era KSW w PPV - najpierw była jedna gala, potem zrobili w ciągu roku dwie, po jakimś czasie zrobili cztery w tym systemie, a na samym końcu KSW było tylko w PPV!


Nie mam nic przeciwko, aby powrócili do PPV. Od 2013r. każdą galę wykupowałem - mimo, że sam oglądam. Płaciłem po 380zł w ciągu roku Polsat Box za KSW w PPV i nie narzekałem, bo dostawałem stabilne połączenie, o wiele, wiele lepszą jakość, a teraz to oni ,,zmuszają" mnie płacić 54zł i Lewandowski wychodzi i mówi: ,,Niespodzianka! Jedna gala w PPV" Gdzie, gdy migrowali, to głośnio i wyraźnie mówili: ,,odchodzimy od PPV!" Skoro już abonent płaci te 54zł, to w ramach abonamentu powinien mieć prawo do obejrzenia WSZYSTKICH gal za które płaci abonament. KSW nie jest dostępne w ,,Medium" za 40zł. KSW jest dostępne w ,,Total" za 54zł i wyciąganie dodatkowo pieniędzy od użytkowników Viaplay jest nieuczciwą praktyką.

 

Dla mnie akceptowalnym rozwiązaniem jest powrót do formy PPV - gdzie płacisz za dane wydarzenie. Wtedy gala niech będzie dostępna u wszystkich operatorów, a nie tylko u jednego głównego.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gursonek napisał(a):

KSW nie jest dostępne w ,,Medium" za 40zł. KSW jest dostępne w ,,Total" za 54zł i wyciąganie dodatkowo pieniędzy od użytkowników Viaplay jest nieuczciwą praktyką.

Nie ma pewności, że będą jeszcze pakiety medium i Total zanim będzie pierwsza gala PPV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę, ale na ten moment wiemy, że nic nie wiemy. Doniesienia medialne mówiły o wyjściu z Polski z końcem roku, a ten właśnie się zbliża. Jednocześnie nie mam wrażenia, że Viaplay działa w trybie "zaraz się zwijamy" - wręcz przeciwnie, wszystko działa całkiem normalnie.

 

Trzeba czekać na rozwój sytuacji i czekać na oficjalne komunikaty Viaplay, bo bez nich to tylko gdybanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak sądzi, ale zapowiadali, że jeżeli opuszczą nasz kraj to będą się skupiać na rozwijaniu jedynie wariantu Select, który nie zawiera sportu. 

 

@dejw150, dokładnie. W ogóle nie widać zmian, nerwowych ruchów. W moim przypadku nie zaliczyłem problemów odtwarzania treści od bardzo dawna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoks Viaplay polega na tym, że sport jest/był ich największym magnesem, ale jednocześnie też największym obciążeniem finansowym, bo zwyczajnie przeszarżowali z inwestycjami. Jeśli pozbędą się sportu, zostając na polskim rynku wyłącznie z filmami i serialami jako usługa Viaplay Select, to szybko padną na pysk. Na polu niesportowym, streamingowa konkurencja wygrywa z nimi w cuglach, więc nie mają szans przetrwać w taki sposób, zwłaszcza, że rynek streamingowy też się nasyca i nie zostawia przestrzeni dla nowych tworów. Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja nie do pozazdroszczenia, którą przewidywałem od samego początku. To jest niesamowite, jacy "janusze biznesu" odpowiadali przez lata za całą tą spółkę 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, informatyk2017 napisał(a):

Pewnie sport zostanie w VIAPLAY,a seriale i filmy powoli beda znikac

Nie słuchaj M. Lewandowskiego, sport jest drogi i generuje straty. Zwłaszcza że średnia na klienta nie przekracza 20 zł. A pakiet z filmami za 15 zł zawsze się obroni.

20 minut temu, Developer napisał(a):

Paradoks Viaplay polega na tym, że sport jest/był ich największym magnesem, ale jednocześnie też największym obciążeniem finansowym, bo zwyczajnie przeszarżowali z inwestycjami. Jeśli pozbędą się sportu, zostając na polskim rynku wyłącznie z filmami i serialami jako usługa Viaplay Select, to szybko padną na pysk. Na polu niesportowym, streamingowa konkurencja wygrywa z nimi w cuglach, więc nie mają szans przetrwać w taki sposób, zwłaszcza, że rynek streamingowy też się nasyca i nie zostawia przestrzeni dla nowych tworów.

Masz rację, ale ostatnio dodali kilka dobrych seriali jak Szkoła Zabójców czy Morderczynie. To się obroni. Ostatnio więcej oglądam na Via niż na Netflixie, o Disney+ nie wspomnę 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lins napisał(a):

Oni w tym KSW w ogóle rozmawiali z tymi Szwedami od czasu przedłużenia umowy w sierpniu ? bo Kawulski mówił jedno, Lewandowski drugie z tym że ten drugi opowiada tak jakby czytał to forum ; -) że jeszcze się nie wycofują ale kiedyś się wycofają ;- ) Może tylko wymienili się Sms'ami;

 

KSW : możemy być jeszcze na Viaplay ?

 

VP : możecie

 

KSW : dzięki, pozdro

 

VP : pozdro

 

i też czekają na listopadową konferencję jak to dalej będzie wygladać. Za około trzy tygodnie powinny być konkrety albo kotlety...przynajmniej jeśli chodzi o raport bo z KSW może dopiero później 

 

 

Wypowiedź Kawulskiego sprzed miesiąca. Rozumiem, ze w ciągu tego miesiąca włodarze KSW uzyskali nowe informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...