Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

Wczoraj 5 razy mi się transmisja ksw zawiesiła ;d

 

Najpierw oglądałem za pośrednictwem aplikacji wbudowanej w telewizor LG OLED B8. Po 22 zaczęło ścinać, więc przełączyłem się na Apple TV 4K i do końca było już w porządku.

8 minut temu, utede napisał(a):

No i? Może bitrate byś podał bo znając życie bez zmian przez co obraz wyglada gorzej niż przy 720p

 

Szału nie było. Chwilami widoczne braki szczegółów spowodowane właśnie przez kiepski bitrate.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do wczorajszej gali KSW to do 22 nie było żadnych problemów z transmisją. Ale potem zaczęły się szopy...Wywaliło mnie z 6 razy.

Miałem ochotę jechać na tą galę osobisćie i piznąć komu trzeba

Edytowane przez Kiler
Usunięto część niezwiązana z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, Oled LG, apka w TV działa dobrze, transmisję w 50klatkach bardzo płynne, natomiast kiedy oglądam po przez przeglądarkę na pc, na tym samym TV, obraz już taki płynny nie jest, jakby nie osiągał 50 fpsów, bądź pojawiał się jakiś stuttering. Oglądam tylko transmisję F1. Idzie ro jakoś rozwiązać? I nie, nie zawsze mam możliwości oglądać przez apke na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, diabeu napisał(a):

KSW Colloseum w 1080p.

 

4 godziny temu, utede napisał(a):

No i? Może bitrate byś podał bo znając życie bez zmian przez co obraz wyglada gorzej niż przy 720p

Jak zwykle 5 Mbps. U Francuzów i Szwajcarów KSW szło też jak zwykle w 1080p, ale z 10,50 Mbps, w streamingu.

 

Tradycyjnie kolejne seriale bez polskiego tłumaczenia, 3 odc. "Deep Time History" oraz 2 odc. "Power Of Plants". Zastanawiam się, czy oni kiedyś ogarną się z tymi tłumaczeniami, czy zawsze będą dokładać rzeczy tylko w języku oryginalnym. Stworzyli osobny pakiet filmowy, a z tłumaczeniami ciągle krucho.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Zuzia napisał(a):

Jak zwykle 5 Mbps. U Francuzów i Szwajcarów KSW szło też jak zwykle w 1080p, ale z 10,50 Mbps, w streamingu.

To tylko potwierdza że jest możliwe podniesienie bitrate do minimum 10,50 Mbps z wydarzeń na żywo, tylko celowo obniżają jakość do 5 Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo, cały wieczór bez żadnych problemów. Bodaj 2-3 razy przeskoczyło na chwilę na niższą jakość ale to były dosłownie sekundy. 

U mojego taty tak samo, bez żadnej zacinki. 

Trzeba przyznać że się ogarnęli. Jeszcze rok temu na starcie PL były cyrki a teraz to nie pamiętam kiedy ostatnio były jakieś problemy z transmisją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio wychodzi im to ogarnięcie. Cały czas jakość obrazu nie jest zadowalająca przez niski bitrate. Nie wiadomo czy w ogóle kiedykolwiek coś z tym zrobią. 

 

Boli to, że znowu jesteśmy traktowani jako klient trzeciego świata skoro na innych rynkach przepływ był 2x większy.

 

Najbardziej denerwujące jest to na meczach i F1, gdzie dosył musi być już na przyzwoitym poziomie, a nie na takim który zadowoli wyłącznie mobilnych użytkowników.  

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kocik89 napisał(a):

Viaplay ma obniża jakość jak nie masz wszystkich kresek. Ja mam podłączoną do prądu wtyczkę. Bez niej było tragicznie.

 

Masz na myśli zasięg Wi-Fi? Jaką wtyczkę? 

 

18 minut temu, kunkore napisał(a):

Viaplay będzie miał dużo wyższe straty finansowe niż zakładał

https://twitter.com/Karol_CyrkF1/status/1665616679483604992?t=2YoltkiwAD0_WashFkBWyA&s=19

 

Olbrzym na glinianych nogach. Cyferki w Excelu przestają się zgadzać. Nic dziwnego przy takim zaangażowaniu i traktowaniu klientów po macoszemu. 

 

Cena nieadekwatna do jakości produktu. Pomijam abonamenty u operatorów, bo tutaj nie ma tragedii. 

 

Najlepiej byłoby gdyby prawa wróciły do C+ i Eleven.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Cena to będzie wysoka jak kupi ich Apple, bo coraz bardziej interesują się Premier League. Samo MLS kosztuje u nich 70 zł.

 

Apple kasuje, ale przynajmniej daje jakość w zamian. 

 

1 minutę temu, bgmnt napisał(a):

Canal+ wszystko odkupi i będzie na pewno za 10 zł i oczywiście w 4K :).

 

Dokładnie tak będzie (żart) ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Cena to będzie wysoka jak kupi ich Apple, bo coraz bardziej interesują się Premier League. Samo MLS kosztuje u nich 70 zł.

Za ile to będzie lat? 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay stracił w jeden dzień tyle co WBD od debiutu na giełdzie w 1.5 roku. Panika jest niezła.

A Ci co wieszczyli od ponad 2 lat możliwy upadek teraz rzeczywiście mają powody jak się trend nie odwróci.

Gdyby miało sie tak stać to nawet sobie dobry moment wybrali - wakacje, poza fanami F1 nikt nie straci dostępu do popularnych rozgrywek podczas ich trwania (inaczej gdy w środku sezonu La Liga zamknęło się angielskie Eleven).

Tylko operatorzy, którzy to posprzedawali z umowami i tak zostaliby nieźle w d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...