Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na web.os na C+ online i Viaplay mecz PL mam dokładnie w takiej samej(dobrej) jakości.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, tak wyglada dobra jakość. I niestety zdecydowana większość oglądających powie Wam to samo. Nie dostaniemy nawet FHD, a co dopiero 4K. Dlatego, że dla większości to jest dobra i wystarczająca jakość. Nikt nie będzie dopłacał do praw i infrastruktury. Tak, mydło w 720p to przyszłość streamu sportowego w Polsce. Oczy mnie rozbolały po 5 minutach.
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandinZnakomite podejście widzę, ktoś chce legalnie obejrzeć mecze w dobrej jakości, a główny nadawca mu to uniemożliwia, to co taki klient ma zrobić? W najlepszym wypadku kupi zagraniczny dostęp, co też nie jest zbyt legalne, albo będzie piracił, co tym bardziej jest nielegalne. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z racji, że jestem wielkim fanem PL zostałem zmuszony do zakupu tego wynalazku i tu moje pytania.

Posiadam TV z Androidem (TCL 43P725) i o ile 720p da się jeszcze przeżyć podczas transmisji... i nawet tą małą ilość klatek od biedy też... To "szarpania" tempem/predkością już nie... nie wiem jak sie to fachowo  nazywa gdyż jestem laikiem w temacie ale chodzi mi o to, że podczas transmisji jest widoczne takie coś, że obraz co chwile jest w zmiennym tempie tak jakby co chwile ktoś przełączał tempo odtwarzania na 0,9 -> 1,1 widać to dokładnie po lecącej piłce. która przyspiesza i spowalnia co chwile. Czy jest to problem występujący właśnie na androidzie i nie da się tego w jakiś sposób ominąć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ubiegłym roku multiliga premier league też wyglądała tak, że była to transmisja głównie z jednego meczu a na pozostałe przełączało się tylko na bramki? Włączyłem sobie te multilige i widzę że jest to głównie transmisja z meczu Tottenhamu, przełączyli tylko na bramki w innych meczach ale zaraz wracali do "podstawowego" meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandinZnakomite podejście widzę, ktoś chce legalnie obejrzeć mecze w dobrej jakości, a główny nadawca mu to uniemożliwia, to co taki klient ma zrobić? W najlepszym wypadku kupi zagraniczny dostęp, co też nie jest zbyt legalne, albo będzie piracił, co tym bardziej jest nielegalne. 
Ja na web.os oglądam w dobrej jakości. Syn w innym pokoju ogląda przez Chromecast i też wcale źle to nie wygląda. Jakieś wnioski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkoreCzyli rozumiem, że to powszechny problem z szarpaniem obrazu na Androidzie i najoptymalniejszą opcją będzie połączia PC z TV przez HDMI i puszczanie z przeglądarki na TV....
Nie, nie jest to powszechny problem.
Przycinki obrazu występuje, ale zmiana tempa i brak płynności, to może być już wina Twojego sprzętu, bądź internetu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adamus napisał:

Ofeta w play box dalej aktualana za 20 ziko,dzisiaj rozmawiałem z konsulem.

Bez boxa,na Smart  tv do oglądania z Viaplay w tej cenie

@Adamusmasz też telefon w Playu? Nie mam żadnej umowy u nich i ciekawi mnie czy ta cena (20 zł z Viaplay) jest dla ludzi "z ulicy"?

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis często buforuje ten badziew pomimo światłowodu.

Nie wspominam o mikroprzycieciach na Android tv bo już zrezygnowałem z tej aplikacji i oglądam w kodi plus to co na canal plus jest ok.

 

Czy ktoś myślał już zgłosić ich di UOKiK? To co zrobili z jakością to ktok wstecz o kilka lat a kasę gołą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:

Nie, nie jest to powszechny problem.
Przycinki obrazu występuje, ale zmiana tempa i brak płynności, to może być już wina Twojego sprzętu, bądź internetu

Nie wiem czy dobrze opisałem te zmiany tempa ale w każdym razie gdyby jakis piłkarz mocno kopnął piłkę to podczas lotu byłoby widać, że raz leci szybciej raz wolniej.
Problem z internetem raczej wykluczam na tym samym internecie na PC Transmisja jest bardzo płynna. Tylko na Androidzie na TV wystepuje ten problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aandin napisał:
38 minut temu, kunkore napisał:
@aandinZnakomite podejście widzę, ktoś chce legalnie obejrzeć mecze w dobrej jakości, a główny nadawca mu to uniemożliwia, to co taki klient ma zrobić? W najlepszym wypadku kupi zagraniczny dostęp, co też nie jest zbyt legalne, albo będzie piracił, co tym bardziej jest nielegalne. 

Ja na web.os oglądam w dobrej jakości. Syn w innym pokoju ogląda przez Chromecast i też wcale źle to nie wygląda. Jakieś wnioski?

Wnioski takie, że jesteście ślepi, albo małowymagający 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...