Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Orange IPTV kanały są opóźnione o kilka sekund względem satelity, z aplikacji Sofascore powiadomienia o bramce najczęściej przychodzą przed strzeleniem bramki, co dla mnie jest plusem, bo dzięki temu zdążę przełączyć na inny kanał i czasem załapuje się nawet na bramkę "na żywo" a już na pewno na spokojnie mogę obejrzeć całą powtórkę.
Dla mnie oczywiste jest, że w takim przypadku nie mam powiadomień odnośnie meczu, który oglądam, bo niby po co mi takie powiadomienia. No ale jak ktoś chce znaleźć problem na siłę to potem tak to jest.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:


Dali więcej to wygrali, wolny rynek...


 

 

No własnie nie chodzi tylko o kasę bo chyba liczy się też promocja ligi i chyba taki podmiot jak premier league powinien

zapewniać żeby mecze tej ligi były pokazywane na jakimś poziomie, którego viaplay nie prezentuje.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom techniczny transmisji już znamy. Czy to z Bundesligi, czy obserwując inne rynki z Viaplay. Jedyną niewiadomą jest skład ekspercki i komentatorski "angielskiego departamentu". Oby byli to eksperci od tej ligi i nie kazali Borkowi lub Rafałowi Wolskiemu komentować angielskich spotkań. Z całym szacunkiem dla obu Panów ale komentowanie "nieznanej ligi" wyjdzie słabo.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/24/2022 at 9:42 PM, lakiman said:

Będzie tak jak teraz. Część widzów  będzie narzekać na jakość, gdy inni będą ją wychwalać.

Wychwalają tylko ślepi albo opłacani by robić dobry PR :) dziś na finale pare razy już zdążył obraz mocno zapikselowac albo zamulic 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2022 o 22:00, TimesSquare napisał:

Ide o zaklad, ze jednym z komentatorow (a moze bardziej ekspertow) bedzie Piela z Kanalu Sportowego. Juz chyba nawet zdarzyl cos skomentowac ostatnio.

To możliwe.

Mam nadzieję, że Kosowski nie przejdzie bo przynudzał.

Fajnie by było jakby Wolski dostał jakieś mecze. Okazyjnie zdarzało mu się komentować w c+.

Nazwiskiem, które mi jeszcze przychodzi do głowy to Przytuła.

Wiem, że były co do niego mieszane uczucia, ale ja go akurat ceniłem.

Od 1.06 nie będzie już w ŁKSie.

Skoro viaplay ma relacje kanałem sportowym to nie wykluczam też Smoka okazjonalnie.

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Może zatrudnią specjalistów z Canal+ , UPC, ILIAD lub oni podzielą się tą " tajemną" wiedzą na temat transmisji 1080p z odpowiednim bitrate.  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...