Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, listek2000 napisał:

Miałem to samo wczoraj, wywalało błędne hasło, w końcu użyłem opcji przypomnij i reset na to samo i działa 🙂

Zresetowałam hasło, efekt taki, że przy logowaniu kręci się tylko kółeczko i nic się dalej nie dzieje. Po restarcie nadal nie można się zalogować, jedyna różnica, że nie pokazuje się komunikat o błędnych danych logowania. Niestety Viaplay z Android 12 ma problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Zuzia napisał:

Zresetowałam hasło, efekt taki, że przy logowaniu kręci się tylko kółeczko i nic się dalej nie dzieje.

Mi kiedyś tez tak się zacięło i pomogła opcja wpisania innej strony viapleay.Jedna jest z www,druga bez.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przez przeglądarkę działa wszystko jak powinno tylko aplikacja mobilna nie chce współpracować. Spróbowałam jeszcze po zalogowaniu się na www przejść do aplikacji, ale to nie pomaga. Chyba trzeba czekać na aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie inne aplikacje działają bez zarzutu (a mam tego trochę), oprócz jednej, Viaplay więc podejrzewam, że ona wymaga aktualizacji.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie działa. Moja wersja: 

 

Android-12-version.jpg

 

Takie rzeczy jak czyszczenie pamięci podręcznej, usuwanie i instalowanie zrobiłam od razu. Jedynie reset hasła coś tam zmienił, ale nie na tyle, aby działało.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam tą samą wersję androida  12 w mojej xperii 5 II  z aktualizacją zabezpieczeń  1,04.2022r. .Wszysto działa prawidłowo.kolegom także.Mimo wszystko podejrzewam samą aplikację viaplay.  Mi taki numer odwaliła przed  meczem.Po  tygodniu na następny mecz było już ok.Sama się naprawiła.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2022 o 20:42, Beks napisał:

Gdyby Viaplay wiedziało, że Lewandowski za rok odejdzie z Bayernu to może nie kupili by praw do Bundesligi :) 

 

Przecież oni zazwyczaj prawa kupują na kilka krajów a nie na jeden.

W dniu 30.05.2022 o 20:48, Zuzia napisał:

@piotrekj66 w temacie o Kodi masz wszystko wyjaśnione.

 

Ciekawostka. Niektóre filmy mają wyższe bitrate 7,5 Mb/s i lepsze parametry audio:

https://i.postimg.cc/pLRyf23c/High-bitrate.jpg

 

Niestety to rodzynki, bo dominuje gorsza jakość:

https://i.postimg.cc/0yyP5rTv/Low-bitrate.jpg

 

A tu kodek H265:

https://i.postimg.cc/fR959vnf/Codec-HEVC.jpg
https://i.postimg.cc/YCgCJzSh/Codec-HEVC-2.jpg

 

I prawdziwa bomba w Viaplay, czyli 4K:

Viaplay-4-K-04.jpg

 

 

W sumie dziwne że nie oznaczyli tego w aplikacji jako 4K.

W dniu 1.06.2022 o 15:51, Zuzia napisał:

Apka Viaplay przy spotkaniu z Androidem 12:  https://i.postimg.cc/8CVpLcVH/Android-12-Viaplay-register.jpg

 

U mnie na Realme 9 pro +, który ma Andorid 12 wszystko działa jak należy. Ale i tak oglądam na tv.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat włączyłem Android TV.

Czy u Was też pikselizuje obraz  na US Women's Open?

Źle to wygląda.

 

*Dobra na Apple TV 4K jest już w porządku.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HLS - nawet logo jest niewyrażne przy szybkim ruchu kamery,

DASH - normalna jakość i dobry obraz.

Z tym, że na Andku powinneneś mieć właśnie DASH ;).

 

edit:

Choć nie, to znów wygląda na to, że nie jest to kwestia technologii a CDNa na który się trafi. Bo kilka odświeżeń dalej i HLS wygląda normalnie.

Może to też wyjaśnia to, że niektórzy czasami twierdza, że nie widzą numerów na koszulkach, a inni są całkiem zadowoleni?

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Oleda LG (C1) i nasunęło mi się kilka pytań nt działania Viaplay pod WebOS.

Jest jakaś różnica na+ lub na- porównując do Tizena lub google tv? Jak z jakością i płynnością Szwedów na tym systemie? Działają wszystkie funkcje tj. przewijanie live'a, pomijanie intro serialu itp? Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dać 4:3 i naprawdę wygląda jakby było odtwarzane z archiwum z wczesnych lat 90 :).

Ktoś tam za bardzo pokręcił ostrością i saturacją, do tego ten bitrate i rozdzielczość i jest paskudne kombo.

 

viaplayt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...