Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnijcie sobie sytuację jak było ze 2 lata temu we Francji jak c+ tamtejszy stracił prawa do ligue1 na rzecz tworu podobnego do viaplay. Wydarli prawa za chorendalne pieniądze i po roku się skończyło, przestali płacić, umowa zrewana i po :) viaplay jak kupuje za obligacje czyli de fakto za nie swoje to się może przejechać potem :) chyba że takie rynki jak Polska finansują i będą stale finansować ze swoich dotychczasowych rynków skandynawskich. Pytanie ile mają hajsu żeby coś takiego robić. Napewno najbliższy rok, dwa lata będą ciekawe. Myślę też że narazie nie ma szans na żadną sublicencje lub kanał linearny, będą czekać napewno na start PL i obserwować co wtedy się stanie i ile nowych subskrybcji będzie. Oni tylko na sporcie będą jechać w Polsce bo o ich ofercie filmowo serialowej nawet szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Dawid88 napisał:

Odnośnie TVP Sport - mecz Rakowa z aplikacji ma opóźnienie względem flashscore około 2 minuty. 

Jakość podobna do Viaplay

 

Kliknij "na żywo" przy pasku przewijania, u mnie opóźnienie to dokładnie 19 sekund. 

W tym samym czasie na orange iptv opóźnienie 8 sekund.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

Ogół raczej nie ma pojęcia o serwisie, kampania reklamowa wystartowała dość późno.

A ten wątek Viaplay wygenerował 226.1 tys. wyświetleń więc ktoś to jednak czyta.

Kampania wystartowała "w punkt", czyli na starcie usługi. Gdyby wystartowała szybciej oznaczałoby to także stratę pieniędzy. A po co reklamować coś, co jeszcze nie wystartowało, nie działa i tracić pieniądze. 

Ten wątek wygenerował tak dużą liczbę wyświetleń głównie dlatego, że skupia wokół siebie zainteresowanych technologią i takimi tematami. To naturalne. Do tego chodziło i chodzi o sport, a to interesuje bardzo wiele osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wyso napisał:

 

Kliknij "na żywo" przy pasku przewijania, u mnie opóźnienie to dokładnie 19 sekund. 

W tym samym czasie na orange iptv opóźnienie 8 sekund.

Faktycznie, opóźnienie wynosi około 20 sekund. Jednak mam wrażenie, że mecz Legii Warszawa był w lepszej jakości niż mecz Rakowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy forumowicze marzą, aby powstał linearny kanał Viaplay. Zastanawiam się tylko, co by tam puszczali przykładowo z bundesligi. Gdyby transmitowali mecze Bayernu, Dortmundu i Herthy, to wielu widzów by już nie interesowała oferta internetowa. Natomiast gdyby ten kanał prezentował, mecze typu Bielefeld - Koln to oprócz pasjonatów, to niewielu by chciało za niego płacić.🤔🤨😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Eleven jest w internecie, aplikacji i jako kanał, w dobrej jakości i sensownej cenie. 

 

A Viaplay to co tu dużo mówić, entuzjazm opada, projekty typu inwestycja w Kanał Sportowy zamiast we własne programy. Ile razy można robić to samo i oczekiwać innych efektów, ze współpracy z KS zrezygnował Onet bo to miało mniej pożytku dla Onetu niż dla KS. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lakiman napisał:

 

 

6 godzin temu, Arkon napisał:

Viaplay jest za to bardzo elitarny, bo daje starocie filmowe i serialowe oraz Bundesligę w słabej jakości. To chyba inaczej rozumiemy słowo elitarność.

Nie jest wcale elitarny, wręcz przeciwnie zabiega, żeby taki nie być 😉

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kingofsouth napisał:

Jeden weekend w miesiącu bez wódki i po problemie :D

Nie bluźnij! 🤐

 

Ciekawe ilu subskrybentów będzie mieć Viaplay po kilku miesiącach istnienia. Równie ciekawe jak wiele osób w ogóle było zainteresowanych sprawdzeniem oferty przez jeden miesiąc (za friko). 

Czy pojawiły się gdzieś dane na ten moment? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, the cable guy napisał:

Nie bluźnij! 🤐

 

Ciekawe ilu subskrybentów będzie mieć Viaplay po kilku miesiącach istnienia. Równie ciekawe jak wiele osób w ogóle było zainteresowanych sprawdzeniem oferty przez jeden miesiąc (za friko). 

Czy pojawiły się gdzieś dane na ten moment? 

Obejrzałem 2 mecze,zostało 20coś dni do końca (za friko) i nie zamierzam więcej odpalać Viaplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, swordfish napisał:

Patrząc na ostatnie promocje Canal+ prędzej spodziewajmy się wspólnego pakietu z Viaplay. Podstawka Canal+ za 45 zł, a Viaplay brany razem np. za 25 zł. Podobnie jak teraz oferują łączone pakiety z Netflixem, z HBO i z Eleven w Canal+ Online.

Dokładnie i o to samo będzie  zabiegać Viaplay bo doskonale wiedza że ich oferta jest zbyt słaba by walczyć w pojedynkę na tak zagęszczonym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawop napisał:

Ja zamierzam subskrybować Netflix, HBO Max, Disney+ i SkyShowtime. Może jeszcze coś z tego: Prime Video, C+, Viaplay emoji846.png

Ja obecnie mam Netflixa i HBO GO na stałe, bo się wymieniamy z kumplem. Teraz włączyłem Viaplay, pewnie będę go co jakiś czas włączał na zmianę w rotacji z Prime Video. Jak wejdą Disney i Showtime to pewnie wtedy też wejdą do rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...