Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Jest mój ulubieniec. Bez własnego zdania. Czekam na to co od siebie wieczorem na temat Viaplay napiszesz. Bez pomocy forumowiczów.

Bez szyderstw , bez docinek. Napiszesz to co widzisz na TV. Nie sugeruj się tym co widzą inni.

 

Coś pamięć ci szwankuje.

Napisałem, że jestem zainteresowany okresem próbnym ale dopiero po 15 sierpnia.

A ty dzisiaj będziesz oglądał mecz w zaciszu alkowy na małym telewizorku?

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kkzk81 napisał:

Pewnie, że znajdą się chętni ja chociażby jestem przykładem. Wolę zapłacić te 34 zł i oglądać legalnie niż bawić się w pirackie streamy z tysiącami wyskakujących reklam albo oglądanie na stronie bukmachera gdzie trzeba mieć kupiony zakład wciągu doby  czy też zakupywać specjalnie ofertę jakiegoś zagranicznego operatora by oglądać w obcym języku. Dla mnie liczy się polski kometarz, legalność, jakość także i będę im kibicował aby ją poprawili.

W punkt - myślę podobnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu lamentu ciąg dalszy. Jakoś na C+ online nie widziałem, żeby był wybór wszystkich aktualnych meczów np ligi angielskiej do wyboru. Po drugie, jak już pisałem, jest wielu, których interesuje po prostu sport, są kibicami, dla nich liczą się emocje a bitrate. Sam pamiętam czasy jak się oglądało transmisje na czarno białych telewizorach. Nawet jak kolega miał kolorowy i u niego się oglądało lepiej nie przestawałem oglądać na swoim czarno-białym bo liczył się przede wszystkim sport. Wiadomo, każdy by chciał lepiej ale jest jak jest i nie mając wyboru będę oglądał Bundesligę taka jaką ona będzie.Howg.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego sezonu w c+online będą pozostałe mecze Premier League, które nie zmieściły się w tv. I trudno powiedzieć na ile na to ma wpływ pojawienie się u nas viaplay, a na ile poluzowanie przez właściciela praw wymogów odnośnie transmisji meczów o 16, szczególnie po zeszłosezonowych doświadczeniach covidowych, kiedy i tak wszystkie mecze były w tv. Obstawiałbym to drugie, nie sądzę żeby teraz c+ jeszcze jakąkolwiek kasę inwestował w ten produkt na ostatni sezon u nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z komentarzem, studiem, w 4K? Bo przecież inaczej się nie da wg ekspertów niektórych xD

co do usługi, dwóch znajomych z polski odpaliło (jeden samsung 49" jakiś niski model, drugi oled lg 55) żaden nie narzekał na jakość tego co jest dostępne.. zobaczymy co powiedzą po piłce... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, szyzag123 napisał:

Ja mam pytanie z innej beczki : mieliście jakieś problemy dzisiaj przy zakładaniu konta i podpinaniu karty płatniczej w Viaplay?

Ja przed chwila zalozylem konto i podpialem karte bez problemow. Snooker na telefonie wygląda normalnie, zobaczymy bundeslige wieczorem na TV…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie. Jest jeszcze opcja kodu aktywacyjnego dla Smart TV i konsoli. Działa.

 

Cytat

 

Podczas korzystania ze SmartTV i konsoli możesz wybrać logowanie tradycyjne (e-mail oraz hasło) lub jednorazowy kod aktywacyjny.

Jeżeli wybierzesz logowanie tradycyjne, możesz wprowadzić dane za pomocą pilota.

Jeśli chcesz się zalogować za pomocą kodu aktywacyjnego, zobaczysz na ekranie telewizora kod składający się z czterech znaków. Wejdź na stronę viaplay.pl/activate na innym urządzeniu, np. telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze, wprowadź kod widoczny na ekranie telewizora i zaloguj się. Po kilku sekundach Twój telewizor Smart TV lub konsola do gier zaloguje się automatycznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...