Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, the cable guy napisał:

To może jeszcze niedopasowanej ścieżki dźwiękowej się doczekamy. :D "Gooooooll", a my widzimy wymianę podań między obrońcami. 😂

Jak najbardziej się tego spodziewam :D . Swoją drogą, ciekawe czy będą dwie sciezki audio, jedna z komentarzem a druga z samymi odgłosami ze stadionu. Pewnie nie, bo powiedzą że im licencja na to nie pozwala, a w takiej usłudze to powinien być standard.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cidik napisał:

Canal+ zawsze szedł po najmniejszej linii oporu. Czy to z liga francuską, czy włoską albo hiszpańską. Umowę z nimi mam do wiosny przyszłego roku. Na tą chwilę jak zostanie w 4K tylko nasza ekstraklasa, własne produkcje i kilka innych materiałów powtarzanych w koło, to dekoder 4K idzie do zwrotu w połączeniu z zakończeniem umowy
 

To jeszcze tv opchnij bo do Viaplay racje wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, diabeu napisał:

Swoją drogą, ciekawe czy będą dwie sciezki audio, jedna z komentarzem a druga z samymi odgłosami ze stadionu. Pewnie nie, bo powiedzą że im licencja na to nie pozwala, a w takiej usłudze to powinien być standard.

Oglądaj z polskim komentarzem , po to się bierze ich usługę by oglądać z polskim komentarzem , jak nie chcesz polskiego komentarza to po co Ci ich usługa jak możesz znaleźć ten mecz w internecie i może nawet w lepszej jakości . 

Edytowane przez Przemolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do powtórki meczu  piątkowego Bayern-Borussia Mönchengladbach - czy może ktoś sprawdzić w programie czy ten mecz będzie powtórzony w sobotę niedzielę czy ew poniedziałek ? Albo druga opcja czy jest możliwość cofania się do transmisji ileś godzin wstecz ( jak tak to ile godzin ? ) tak jak to ma miejsce w canal+online ? Pytam bo oczywiście chce przyJanuszyć i wziąść 30dni próbne jak najpóźniej.  Btw ta promocja jest do wyczerpania zapasów czy coś wiadomo na ten temat - można się spodziewać niespodzianki że w piątek albo sobotę wspaniałomyślnie ogłoszą że promocja się zakończyła bo za dużo Januszy skorzystało ?  PS. to prawda że ma być możliwość odpalenia ścieżki dzwiękowej ze stadionu tylko bez trajkotania komentatorów ? Jesli w PL to będzie możliwe to przecież jest coś czego żadna inna telewizja w Polsce do tej pory nie osiągnęła.

Edytowane przez pieczarra88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawop napisał:

Chyba macie sklerozę. Wszystkie mecze PL były już poprzednim sezonie. Dwa lata temu nie mogli dać, bo nie było C+Online, a na sat nie mogli dawać wszystkiego
 

 

Nikt nie ma sklerozy. W poprzednim sezonei bylo dlatego, że stadiony były zamknięte wiec każdy mecz był rozgrywany o innej godzinie.

W przypadku gdy było kilka meczów o 16 nigdy nie było równoległych transmisji i nie chodzi o to, że nei było canal+ online bo mogli dać chociaż dwie do wybory na C+S i C+S2,

a często było tak, że wybierali mecze United bo mają więcej kibców kosztem ciekawszych meczów granych o tej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do powtórki meczu  piątkowego Bayern-Borussia Mönchengladbach - czy może ktoś sprawdzić w programie czy ten mecz będzie powtórzony w sobotę niedzielę czy ew poniedziałek ? Albo druga opcja czy jest możliwość cofania się do transmisji ileś godzin wstecz ( jak tak to ile godzin ? ) tak jak to ma miejsce w canal+online ? Pytam bo oczywiście chce przyJanuszyć i wziąść 30dni próbne jak najpóźniej.  Btw ta promocja jest do wyczerpania zapasów czy coś wiadomo na ten temat - można się spodziewać niespodzianki że w piątek albo sobotę wspaniałomyślnie ogłoszą że promocja się zakończyła bo za dużo Januszy skorzystało ?  PS. to prawda że ma być możliwość odpalenia ścieżki dzwiękowej ze stadionu tylko bez trajkotania komentatorów ? Jesli w PL to będzie możliwe to przecież jest coś czego żadna inna telewizja w Polsce do tej pory nie osiągnęła.


Canal+ 11 lat temu przez bodajże tydzień puszczał mecze z odgłosami ze stadionu bez komentarza. To była wtedy ich specyficzna żałoba po katastrofie w Smoleńsku

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pieczarra88: Co do promocji - 30 dni za darmo to myślę, że ona skończy się niebawem, pewnie kwestia końca miesiąca/połowy września. Zapewne po tym wskoczy jakieś 14 dni za darmo i na tym się skończy.

 

Mnie nie dane będzie obejrzeć debiutu Bundesligi w Viaplay, bo akurat na weekend wyjeżdzam, ale planuje kupić popcorn i poczytać wasze komentarze. :lol:

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pieczarra88 napisał:

Mam pytanie co do powtórki meczu  piątkowego Bayern-Borussia Mönchengladbach - czy może ktoś sprawdzić w programie czy ten mecz będzie powtórzony w sobotę niedzielę czy ew poniedziałek ? 

To nie jest telewizja linearna, więc powtórkę będziesz sobie mógł samemu zrobić, kiedy chcesz. Jedyne ograniczenie to te 48 godzin, po których archiwalnego meczu już nie obejrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pieczarra88 napisał:

Mam pytanie co do powtórki meczu  piątkowego Bayern-Borussia Mönchengladbach - czy może ktoś sprawdzić w programie czy ten mecz będzie powtórzony w sobotę niedzielę czy ew poniedziałek ? Albo druga opcja czy jest możliwość cofania się do transmisji ileś godzin wstecz ( jak tak to ile godzin ? ) tak jak to ma miejsce w canal+online ? Pytam bo oczywiście chce przyJanuszyć i wziąść 30dni próbne jak najpóźniej.  Btw ta promocja jest do wyczerpania zapasów czy coś wiadomo na ten temat - można się spodziewać niespodzianki że w piątek albo sobotę wspaniałomyślnie ogłoszą że promocja się zakończyła bo za dużo Januszy skorzystało ?  PS. to prawda że ma być możliwość odpalenia ścieżki dzwiękowej ze stadionu tylko bez trajkotania komentatorów ? Jesli w PL to będzie możliwe to przecież jest coś czego żadna inna telewizja w Polsce do tej pory nie osiągnęła.

 

Najlepiej zarejestruj się 13.08 ok godziny 20 to obejrzysz wszystkie mecze 4 kolejek BUNDES do 12.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:
11 godzin temu, Zuzia napisał:
Przeglądam sobie zawartość duńskiego Viaplay,  Bundesliga tak samo jak u nas, ale mają dodatkowo Premier League.
 
pl.jpg
 
 
U finów oferta trochę biedniejsza. Najskromniej wypada polska oferta.
 
 

My to wiemy. Każdy może podejrzeć

Żeby tak podejrzeć trzeba się jednak zalogować.

 

dun.jpg

 

Harmonogram u Duńczyków dużo bogatszy. Więcej dyscyplin i transmisji każdego dnia.

 

Jutro u Szwedów.

swe.jpg

 

Podsumowując, najlepszą ofertę sportową ma szwedzkie i duńskie Viaplay.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 godziny temu, Umek napisał:

Ale masz na satelicie wiec wybór jest. Tak jest w wielu platformach jeśli nie w większości..

C+4K jest tylko na sat. Większość ludzi ma kablówki i zakaz instalacji anteny satelitarnej, więc o jakim wyborze ty piszesz? Do internetu dostęp mają wszyscy i C+4K tym bardziej powinien być online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ocenisz jakość streamingu? Zawsze to lepiej samemu się przekonać, masz na to jeszcze 30 dni za darmo..

Pierwsza kolejka mnie ominie, ale jak @Kiler napisał też  chętnie poczytam komentarze.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lakiman napisał:

To jak ocenisz jakość streamingu, zawsze to lepiej samemu się przekonać, masz na to jeszcze 30 dni za darmo.

 

 

To bardzo proste - nie będę oceniał jakości ich streamingu, bo jestem przeciwnikiem transmisji sportowych na żywo w streamingu :)

Wolę minimalne opóźnienie na satelicie, niż 90-sekundowe opóźnienie na jakimś szwedzkim streamie. Podobnie, jak wolę jakość 4K od jakości 720p. A "30 dni za darmo"? Typowa promocja dla "jeleni" - mnie nigdy tego typu akcje nie przekonywały. Ja mogę płacić już od pierwszego miesiąca, jeśli jest za co płacić. Jeśli nie ma, tak jak w tym przypadku, to nawet pół roku za darmo mnie nie przekona ;)

Poza tym, o wątpliwej jakości tego "cuda" zostało już tu tyle napisane, że nic nowego nie wniosę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Podsumowując, najlepszą ofertę sportową ma szwedzkie i duńskie Viaplay.
Każdy kraj ma podzielone prawa sportowo/ filmowe.  To co w jednym kraju  jest w Viaplay w innym jest na Canal+ lub u innego operatora. To co w USA jest na Netflix , HBO w Europie jest u innego operatora. Takie porównanie niczego nie udowadnia,  tylko pokazuje  jego rozdrobnienie.
W taki sposób to mogę w dziale Netflix pisać, że oferta gdzie indziej jest bogatsza , a u nas słabsza. Tylko po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mingo napisał:

On już z góry wie, że jest źle, najgorzej, VHS miało lepszą jakość. Nie musi oglądać. 

To nie oto chodzi , nawet najlepsza transmisja w 720p na telewizorze 4K będzie wyglądać słabo bo telewizor stara się podnieść jakość do 4K , szczególnie w piłce nożnej przy dynamicznych akcjach robi się " mydło"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...