Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, darius010 napisał:

A czego to idzie z angielskim komentarzem w ogóle? W sensie ja wiem, że BL będzie z PL, ale czy jak puszczą 10 meczy live z LE to też może z angielskim z 5? 

 

 

Biorąc pod uwagę ile meczów jednocześnie ma miejsce chociażby w fazie grupowej to jest to wysoce prawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, supersupreme napisał:

specjalnie zalogowałem się na polski serwis bo pomysłalem, że może viaplay.se jakiś lepszy jest, ale tak samo dobrze wygląda to w wersji pl.

obraz lepszy niż eleven z satelity które ma podobny bitrate przy 1080i tak jak napisał kolega @cidik... aplikacja na tizen tv z 2020.

hejterzy niech dalej szczekają xD

 

48 minut temu, Toma441 napisał:

Nie. Nie kpię sobie. U mnie wszystko działa dobrze. Nie siedzę z nosem przed tv i nie liczę pikseli, bo ich nie ma. 🙂

@shevchenko1987 nie same pomyje. Powyżej masz przykłady postów chwalących usługę. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w canal+ to byś nawet tego nie obejrzał bo ukryliby to na kanale event99 dostępnym tylko od 18 roku życia :P

chciałem jeszcze specjalnie dla wszystkich narzekaczy na żywo porównać wyniki z flashscore i opóźnienie, ale niestety pojedynczych punktów serwis nie zlicza więc się nie da xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, supersupreme napisał:

w canal+ to byś nawet tego nie obejrzał bo ukryliby to na kanale event99 dostępnym tylko od 18 roku życia :P

Sport na szczęście nie ma oznaczeń wiekowych, więc akurat w tym przypadku "jak kulą w płot". 🤣

 

Ale może Viaplay wprowadzi taką "nowość". W końcu w innowacyjności już "przodują".

Dobrze, że chociaż wiedzą już jakie rozgrywki pokazują, bo jeszcze nie tak dawno twierdzili, że jakaś "Liga Konfederacji" będzie. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, supersupreme napisał:

w canal+ to byś nawet tego nie obejrzał bo ukryliby to na kanale event99 dostępnym tylko od 18 roku życia :P

chciałem jeszcze specjalnie dla wszystkich narzekaczy na żywo porównać wyniki z flashscore i opóźnienie, ale niestety pojedynczych punktów serwis nie zlicza więc się nie da xD

 

Następnym razem sprawdź na worldsnooker.com, nie wiem czy w przypadku każdego turnieju to tak działa, ale przy największych turniejach punktacja zmieniana przez sędziego przekazywana jest na stronę w czasie rzeczywistym, więc jesteś w stanie sprawdzić opóźnienie względem wydarzenia live.

Edytowane przez Wyso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, supersupreme napisał:

@Zuzia To najpierw porównaj oświetlenie tu i tu.. jak i sama lokalizacje, to jest w jakimś trochę lepszym domu kultury w leicster... Obraz jest normalnej jakości, a paru się tutaj ze[beep]o jakby niewiadomo co.

 

aa2.jpg

 

Owszem, jeszcze technika zrobienia zdjęcia/zrzutu, kompresja graficzna itd. Dlatego ja po prostu włączyłam transmisję na dobrym TV i tu już oka nie da się oszukać, widać niedoskonałości wynikające z ich 720p.

 

Jeśli komuś to nie przeszkadza, bo ma smartfon, tablet, monitor lub TV o niezbyt dużej przekątnej niech płaci Vipalay. Ale posiadacze konkretnych TV mogą być rozczarowani. Mnie ten temat nie boli, bo nie oglądam sportu, a filmy/seriale da się oglądać. Ale rozumiem, że fani sportu mogą czuć się rozczarowani.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no to mamy wielki niewypal. Też włączyłem snooker i jakość jest fatalna. Niestety bardziej w standardzie sopcasta. Przy jakichkolwiek dynamicznych scenach obraz jest rozmyty i rozpikselowany. Niestety nawet na statycznych planszach czy snookerze obraz nie jest ostry, nawet koło ostrego nie stał. 

 

Także nie ma możliwości, żeby takie nadawanie u nas się przyjęło. Nawet szukać streamów z taką jakością by mi się nie chciało, także o płaceniu nie ma mowy. 

 

Współczuję fanom bundes, mam nadzieję że do przejęcia Premier League zdecydowanie poprawią jakość bo na razie to na nic więcej niż tel/tablet się to nie nadaje. 

 

A szczerze liczyłem, że zaserwują nam coś jakości NFL/NBA League Passa. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

@Zuzia No chyba nie przekonasz nieprzekonanych. 

Ale jak niektórym taka jakość za 34zł wystarcza to ok. Jednak konkurencja poszła do przodu. 😉

Nie jest moim celem przekonywać :)

Komuś podoba się, pasuje, OK. Ale nie zgodzę się, że Viaplay powinien zaprzestać na 720p w transmisji dynamicznego przekazu jakim jest sport. Tu nieodzowne jest 1080p i 50 FPS z dobrym bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest info o 720p dla sportu, a tym samym mnie dziwi, że ktoś z TV większym niż 32 cale może w ogóle stwierdzić, że obraz jest akceptowalny. 😂 Co innego filmy i seriale, bo te można spokojnie obejrzeć nawet przy 720p i tragedii nie będzie.

Przy scenach dynamicznych jakie są obecne w piłce nożnej, niewiele osób będzie w stanie taką jakość znieść. Poczekajmy na Bundesligę. To już niedługo. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 30 dni za darmo można poglądać, ale 34 zł płacić za taką kiepska jakość i to z opóźnieniem to naprawdę trzeba być desperatem.

Ja osobiście będę oglądał bundeslige na Fortuna TV(wystarczy założyć konto i mieć 1 zł na koncie) , za darmo podobnej jakości streamy i bez sekundy  opóźnień. Polecam wam alternatywę, wszystkie mecze na żywo , nie z odtworzenia jak na Viaplay.

Edytowane przez wilos
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...