Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BizzareX napisał:

To ile tam było tych filmów, że przez jeden dzień działania usługi zobaczyłeś wszystkie ? 🤔🤨😮😉.   Tak na marginesie te ich własne produkcje, też są tak nasycone lewicową poprawnością polityczną jak te z Netflixa, czy może są bardziej strawne? 🙄

 

Nie ma kącika LGBT :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bartas_20 napisał:

Przecież nie wszystkie, chodzi mi o to, że widziałem i mogę ocenić jakość. Choć z drugiej strony obejrzenie wszystkich nie było by wielkim problemem bo aż tak wielu ich nie ma.

No niestety coś tam ubogo, dlatego pytałam ile mają całościowo dostępnych filmów/seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni "na już" poprawić i to zdecydowanie jakość streamingu bo ich kibice Bundesligi wywiozą na taczkach trzynastego. Po tylu sezonach gdy dobre HD było standardem to "wyjeżdżanie" z czymś takim to kiepski żart. 

To już lepiej pewnie na stronie bukmachera, tak jak ktoś pisał wcześniej. Niestety dla Premier League może nie być alternatywy od przyszłego sezonu. 

 

Mija się też dla mnie z celem to, że mecze są dostępne do 48h. Jak nie chcą zainwestować w serwerownię ani outsourcingować usługi to niech otworzą kanał na YouTube'ie. Do meczów, magazynów i materiałów z sezonów do których mają prawa powinien być dostęp w każdej chwili. Wtedy prawa w streamingu mają jakiś sens. 

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zapodałem mecz w HD z BT w 1080i i delikatnie D.. nie urywa..wiec jak to wyglada w 720p…jedyny sposób by z nimi wygrać to .. cisnąć ile wejdzie i nie kupować..wtedy może albo komuś to sprzedadzą żeby poszło na satelitę..albo podniosą jakość. Bądźmy szczerzy nawet 1080p dziś to porażka…odkąd mamy telewizory 4K ..a wyobraźcie sobie to że są ludzie którzy kupili telewizory właśnie dla piłki w 4K..

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, darius010 napisał:

Nie rozwiną. To, że robią program Fort Boyard to świadczy, że totalne pomylili się z powołaniem. Ten program miałby szansę w naziemnej TV, a nie w płatnej platformie. To tak jak z SNL Polska Showmaxa. 

SNL Polska był dobrze spolszczonym formatem. Mogli pozwolić sobie na mocniejsze żarty niż w zwykłej, koncesjonawanej telewizji naziemnej. Było też "Ucho Prezesa". Na odcinki czekało się co tydzień, w mediach społecznościowych odpowiednio dawkowali napięcie, a fragmenty miały szeroki zasięg cytowania i omawiania.

Po Showmaxie mi właśnie brakuje SNL. 

 

Oferta Viaplay na razie może mnie tylko przyciągnąć serialami skandynawskimi. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, swordfish napisał:

Oferta Viaplay na razie może mnie tylko przyciągnąć serialami skandynawskimi. 

Jest kilka ciekawych pozycji, ale użytkowników Satkurier chyba to nie emocjonuje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Liczy się pierwsze wrażenie. Jeśli już teraz daliby obraz żyleta, to niejeden malkontent stwierdziłby, że tanio nie jest, ale jakościowo the best. Raz zrażonego klienta bardzo trudno ponownie pozyskać. Mogli mieć wejście jak bomba atomowa, a mają jak strzał z kapiszona.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, emirates napisał:

Powinni "na już" poprawić i to zdecydowanie jakość streamingu bo ich kibice Bundesligi wywiozą na taczkach trzynastego. Po tylu sezonach gdy dobre HD było standardem to "wyjeżdżanie" z czymś takim to kiepski żart. 

 

Wcześniej jeden z użytkowników tu wklejał artykuł, z którego wynikało, że jakość ma być stopniowo podnoszona, a dzisiejsza ma wynikać z ograniczeń technicznych na samym starcie. Na bank mają feedback po dzisiejszym dniu, że 720p polskiego widza nie zadowoli na dłuższą metę, jeśli chodzi o sport na żywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteśmy 24h od startu. Zgadzam się, że liczy się pierwsze wrażenie, co nie zmienia faktu, że paradoksalnie ta sytuacja pokaże ile są w stanie zrobić, żeby je poprawić. Pierwsza okazja będzie 13.08/ To jest przedsięwzięcie biznesowe i jeśli nie przyciągną klientów do usługi - przegrają/  Jeśli ja o tym wiem, to oni tym bardziej. Czas wszystko zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, supersupreme napisał:

niektórym nie pasowała info ode mnie jako usera od dawna, że opoźnienie jest o wiele mniejsza to może Wilkowiczowi uwierzycie :D

 

 

na stronie też już zmienili, że opóźnienie wynosi 20-30 sekund.

No i o tym dziś też pisałem, że tym co zostało napisane na stronie w rubryce "Pomoc" nie należy się za bardzo sugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, supersupreme napisał:

 

a może samsung za 10 tysiecy koron ma po prostu trochę lepszy rescaling obrazu niż u kolegów co oglądają na xiaomi, kodi i innych wynalazkach... xD

KODI to ty szanuj. Dzięki bardzo dużej ilości opcji konfiguracji, obraz lepszy niż na preinstalowanej aplikacji Canal+ Box. Dopiero na KODI odczuwam konkretną różnicę między 25, a 50 fps.

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, supersupreme napisał:

 

a może samsung za 10 tysiecy koron ma po prostu trochę lepszy rescaling obrazu niż u kolegów co oglądają na xiaomi, kodi i innych wynalazkach... xD

Kodi to taki wynalazek, że lepiej działa niż przeglądarka, czy apka, mogę oglądać na Smart TV i robić piękne zrzuty w png, a nie aparatem ze smartfona.

 

viaplay.png

viaplay.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem swoje zrzuty na komputerze. 

a co do wynalazków chodzi mi o to, że telewizor z dobrym procesorem zawsze najlepiej reskaluje obraz, obojętnie czy streamu, iptv czy telewizji. canal+ u mnie na module bezpośrednio w tv też wyglądał przyjemniej niż na dekoderze... zakładam, że nikt z wyśmiewających mnie nie widział ard czy zdf sd z astry, które naprawdę dla oka wygląda przyjemniej niż eleven od nc+ mimo, że nie w hd...

a już te idiotyzmy, że obraz wygląda jak vhs... vhs dzeieci ma 240 linii poziomych, czyli 1/3 tego co 720p...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W apce na Androida nie da się zrobić zrzutów z powodów licencyjnych. To z PC, przeglądarka Firefox. I to na tyle moi drodzy, bo kręci mi się już w głowie od tego bilarda :)

 

viaplay.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, supersupreme napisał:

niektórym nie pasowała info ode mnie jako usera od dawna, że opoźnienie jest o wiele mniejsza to może Wilkowiczowi uwierzycie :D

 

 

na stronie też już zmienili, że opóźnienie wynosi 20-30 sekund.

Innego wyboru nie było. Skoro tak się ośmieszyli dookoła już w dniu startu.  Nijak to się ma do ich reklam, że chcą być najlepsi, bo "drugie miejsce nas nie interesuje". 🤣

Użytkownicy Twittera pytają Pana Wilkowicza też o niską jakość wideo, szczególnie szczególnie stosunku do konkurencji, ale jakoś do tego już się nie odniósł. 🤣

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...