Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno dorównać Jej Wysokości Premier League i tego nie ma co ukrywać. Kontrowersje z Clattenburgiem to byl SZTOS i tego nic nie zastąpi. Dla mnie największą wadą tego co pokazali są "skróty". Poza tym jest znośnie i tylko tyle. Zdecydowanie lepiej niż to coś nazywanego Magazynem Bundesligi. Tam to dopiero była porażka.

Może jak przyjdzie Twaro to podrasuje ten program? Dam im jeszcze szansę jeżeli chodzi o 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 magazyn. Tego 🇩🇪 już chyba nic nie uratuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

@Pawop Nadal uważasz, że opakowanie Premier League jest lepsze niż w Canal+? Bo ten magazyn jest beznadziejny- nie ma analiz, prawdziwych skrótów itd.

Ja miałem trochę dyskusji na twitterze z Zachodnym i Wilkowiczem.

Proszę ich o magazyn w krótkiej formie w niedzielny wieczór - zapowiedz kolejki, skróty,gole,tabela strzelców, tabela ligowa, zapowiedz nastepnej kolejki, koniec. Max 30 min.

Oni mi tłumaczyli, że sa pojedyncze skróty 5 minutowe i jest magazyn ten dzisiejszy. C+ jakoś potrafił zrobić tych magazynów z golami dużo. Modelowy jest dla mnie sport+ tam to było idealnie w pigułce zrobione.

Wchodzcie z nimi w dyskusje na twitterze może to coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 21:33, domin107 napisał:

Ja miałem trochę dyskusji na twitterze z Zachodnym i Wilkowiczem.

Proszę ich o magazyn w krótkiej formie w niedzielny wieczór - zapowiedz kolejki, skróty,gole,tabela strzelców, tabela ligowa, zapowiedz nastepnej kolejki, koniec. Max 30 min.

Oni mi tłumaczyli, że sa pojedyncze skróty 5 minutowe i jest magazyn ten dzisiejszy. C+ jakoś potrafił zrobić tych magazynów z golami dużo. Modelowy jest dla mnie sport+ tam to było idealnie w pigułce zrobione.

Wchodzcie z nimi w dyskusje na twitterze może to coś da.

Ogólnie skróty na tej platformie to porażka.

Główny produkt Premier league i Bundesliga a nie potrafią dać magazynu z porządnymi skrótami. Tylko same bramki. Inna kwestia to całkowity brak skrótów z Championship i 2 Bundesliga.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marcin c napisał:

Ogólnie skróty na tej platformie to porażka.

Główny produkt Premier league i Bundesliga a nie potrafią dać magazynu z porządnymi skrótami. Tylko same bramki. Inna kwestia to całkowity brak skrótów z Championship i 2 Bundesliga.

Zdaje się że sami ludzie z Viaplay mówili że w magazynach nie będzie skrótow bo skróty z każdego spotkania można w każdej chwili odpalić w aplikacji i kto chce może sobie je obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, diabeu napisał:

Zdaje się że sami ludzie z Viaplay mówili że w magazynach nie będzie skrótow bo skróty z każdego spotkania można w każdej chwili odpalić w aplikacji i kto chce może sobie je obejrzeć.

Ok tylko w tych skrótach nic poza bramkami praktycznie nie ma i zdaję się że magazyn jest dostępny w serwisie cały czas a skróty nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko w tych skrótach nic poza bramkami praktycznie nie ma i zdaję się że magazyn jest dostępny w serwisie cały czas a skróty nie.
Te skróty, które są na aplikacji są pięciominutowe. Wczoraj oglądałem. Ale tylko na apce smartfonu bo na Android Tv nie chciały się włączyć default_wink.png Oczywiście można skorzystać z Chromecasta.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

🚨 Nowe prawa 

 

GLORY i Viaplay ogłaszają partnerstwo medialne w Polsce! Fani kickboxingu mogą teraz oglądać na żywo wszystkie wydarzenia GLORY na naszej platformie.

 

Zaczynamy od GLORY 81 w Düsseldorfie. Już w sobotę 20 sierpnia.

Super News. 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstaje pierwszy oryginalny polski serial fabularny produkowany przez Viaplay - Morderczynie. Scenariusz jest inspirowany bestsellerem autorstwa Katarzyny Bondy zatytułowanym Polskie morderczynie. W rolach głównych zobaczymy Maję Pankiewicz (Otwórz oczy, Eastern), Izabelę Kunę (Lejdis, Teściowie) oraz Elizę Rycembel (Boże Ciało, Belfer). Za reżyserię wszystkich odcinków odpowiada Kristoffer Rus (Żywioły Saszy. Ogień, Za duży na bajki).

 

https://upflix.pl/aktualnosci/morderczynie-pierwszy-polski-serial-fabularny-viaplay-2022-08-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...