Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DanielK napisał(a):

KŁAMSTWA i propaganda bez zmian tylko w inną stronę.

Obrażasz milionerów z TVP którzy przez 8 lat za ciężkie pieniądze uprawiali propagandę. Nazywanie amatorów z obecnej TVP i TVN jako propagandzistów jest zbyt daleko idącym wyróżnieniem.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie teraz tak wyglądało. Co niektórzy będą obserwować nowe wiadomości i będzie czepialstwo o byle co, o bzdety, aby tylko zrobić porównanie do tego co było. Aby pokazać że jest przegięcie w drugą stronę. Wydaje mi się że wielu nie zrozumiało czym była telewizja publiczna przez osiem lat, ze trzeba to było przerwać w dosyć drastyczny sposób. Ze nie mają studia z prawdziwego zdarzenia, że nie maja montowni, że pracują naprawdę w spartańskich warunkach jak na telewizję przystało. Potrzeba trochę czasu. Nie wszystko na raz.

Edytowane przez Janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lakiman napisał(a):

Już powinna być co najmniej  pierwsza krytyka za brutalne przejęcie mediów publicznych. ;-)

I za czystki w TVP..

 

No bardzo brutalne😂 Co z ta ręka jednej posłanki? KLabaret się skączył i cisza? A jak się czuje ta pogodynka co niby dostała zawału czy udaru? Bo nigdzie więcej o tym nie słyszałem poza jakiś śmiesznym artykułem tu wstawianym.

4 minuty temu, lakiman napisał(a):

A pan Sierocki? Co im zawinił? Gdzieś mi mignęła informacja, że go też zwolnili.

A mi mignęło że zostaje🤣 U siebie w sklepie dobierasz pracowników sam czy tych co ktoś ci narzuca?😂
I bierzesz wtedy za nich odpowiedzialność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lakiman napisał(a):

Na pewno nie pozwalam sobie aby byli krnąbni czy sobie pogrywali.  Oczywiście, że wolę sam sobie sobie wybrać. ;-)

To co się dziwisz że ktoś co tam rządzi dobiera ludzi do których ma zaufanie i którym ufa? To że widzisz danego człowieka na ekranie to nie znaczy że go znasz i wiesz jakim jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Obrażasz milionerów z TVP którzy przez 8 lat za ciężkie pieniądze uprawiali propagandę.

Tam od razu milionerów, Adamczyk to podobno tyrał, za jakieś skromne 187 tysięcy miesięcznie.😂 Nie wiem czy chciałbyś się zrywać rankiem za takie psie pieniądze.😆😉.                   https://www.donald.pl/artykuly/fkqpmdxc/z-danych-likwidatora-tvp-adamczyk-zarabial-az-187-tysiecy-zl-miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BizzareX napisał(a):

Tam od razu milionerów, Adamczyk to podobno tyrał, za jakieś skromne 187 tysięcy miesięcznie.😂 Nie wiem czy chciałbyś się zrywać rankiem za takie psie pieniądze.😆😉.                   https://www.donald.pl/artykuly/fkqpmdxc/z-danych-likwidatora-tvp-adamczyk-zarabial-az-187-tysiecy-zl-miesiecznie

Na rękę czy brutto ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po orędziu PAD. Zagrożenia, niekonstytucyjne działania nowego rządu, przestrzeganie zasad prawa, trudnej lub braku współpracy z nową władzą, siłowym przejęciu mediów publicznych, i obawy o przyszłość. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu, dotyczący polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mingo napisał(a):

Łuczynski w roli prezentera 19.30 - słabiutko. Usnąć można jak mówi. Zdecydowanie nie sprawdza się w tej roli. 

 Usnąć - nie, na pewno nie. Tylko nie rozumiem po co on co chwilę macha dłonią. Raz, dwa ok. Ale on zdecydowanie przesadza. Wygląda to źle, zwłaszcza przy ciągle stosowanym kadrowaniu, gdzie mimo zdecydowanie lepszego już studia, nadal prowadzący jest kadrowany "na popiersie". 
Stół mają wreszcie porządny (nieważne że spadek po TVP World, ważne że jest) - a kadrowanie (oprócz przebitek między materiałami) nadal takie samo jak przy pierwszym wydaniu realizowanym pokątnie ze studia ZPR. 
Rozmowa z gościem po 19:30 jest realizowana o wiele lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fanbonda napisał(a):

Ciekawe czy Wirtualnemedia przygotują material z perspektywy pracowników Tvp, których potraktowano jsk śmieci

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/19-30-redakcja-prowadzacy

Kogo potraktowali jak śmieci? A kto tak naprawdę protestuję? Przestępca Adamczyk, damski bokser? Pereira, który nosił jedzenie politykom. Im ma. Współczuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...