Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, mingo napisał(a):

Panowie (i Panie ;) ), czy nie mając żadnego sprzętu od Apple uruchomię to urządzenie? 

Nie mam żadnego sprzętu oprócz tej przystawki od Apple.

 

Musisz założyć konto  " ID" czy jak to się tam nazywa.

Trochę przesadziłem z boxem od Canal+.

W porównaniu do Play Boxa urządzenie jest o lata nowocześniejsze. Żadnych problemów z klatkowaniem obrazu, czy HDR- czasami zdarzają się błędy przy aktualizacjach (potem poprawiają), poza..no właśnie Canal+.

Z Playera na przystawce nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple ID mam, ostatnio skorzystałem z wrzuconego tutaj no forum linka dzięki czemu mam Apple TV na 2 miesiące i sobie utworzyłem :P 

 

Moje pytanie stąd, że widziałem przykładowy setup na YT i koleś mimo wybrania manualnego trybu aktywacji musiał podać kod z innego urządzenia. Stąd moje wątpliwości :) 

 

Teraz już wszystko jasne, dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Z tym kodem to dodatkowe zabezpieczenie w przypadku kradzieży i wtedy złodziej nie aktywuje urządzenia. Trzeba mieć włączone uwierzytelnianie dwupoziomowe oraz pęk kluczy w iCloud.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo

Włączyłem C+Family mam wrażenie, że jest ok, pod względem płynności.

Za to "Skazany na bluesa" w bibliotece, mam wrażenie, że co jakiś czas jakby brakowało klatki. Nie ma pełnej płynności.

Tak wygląda obecnie Canal+ online na przystawce.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

W lutym kupuję kupertyńską tvbestię 2022. W styczniu nabyłem hiperbestię iPhone 14 Pro. Nigdy nie kupujcie dwóch lub więcej kupertyńskich urządzeń jednocześnie.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
46 minut temu, swordfish napisał(a):

Dolby Atmos ma wyjść z pojedyńczej belki? Zawsze będzie to udawane DA. Musisz mieć do tego dodatkowe głośniki. Nic u Ciebie nie gra w głośnikach na suficie i w tylnych, czy jak ten problem się objawia?

Soundbar z głosnikami surround. Nawet jakby miało to byc udawane DA to belka powinna odtworzyć dźwięk. Z konsoli idzie atmos bez problemu tak jak wcześniej z apple tv. W sumie i tak oglądam większość filmów i seriali z lektorem ale jak już atmos był to dziwne że teraz cos sie zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...