Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A po co Wam obraz 4K w Playerze, jak nie dają dźwięku stereo tylko mono? Już wolę oglądać w HD i mieć stereo. Ten Player jest pełen cudów. Za 2-3 lata nasze problemy z Player się skończą i będziemy mieli wszystko w nowym odświeżonym, globalnym HBO/Discovery Warner.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już zgłosił do Canal+ problem z gubieniem klatki w Canal+ Online na Apple TV 4K?

Kolejny raz zgłosiłem taką sytuację i na razie poproszono mnie podanie pewnych danych.

Jak jest rodzaj połączenia, nr IP, nazwę operatora, czy na VOD czy live jest tego rodzaju problem, 

nr aktualizacji systemu itp.

Pytania o HDR w aplikacji i dostęp w przyszłości do C+ 4K zostały zignorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2022 o 13:28, swordfish napisał:

A po co Wam obraz 4K w Playerze, jak nie dają dźwięku stereo tylko mono? Już wolę oglądać w HD i mieć stereo. ...

Chyba tylko nieliczni stawiają w pierwszej kolejności na dźwięk a nie obraz w serwisie video. Gdyby serwis oferował koncerty 4K w mono to byłbym skłonny się zgodzić ale serial ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko nieliczni stawiają w pierwszej kolejności na dźwięk a nie obraz w serwisie video. Gdyby serwis oferował koncerty 4K w mono to byłbym skłonny się zgodzić ale serial ?
Dźwięk jest tak samo ważny jak obraz. Zgadzam się z tym, że Player, ale nie tylko on, na Apple TV jest wybrakowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie jak sprawuje się Apple TV 4K do odbioru Canal+ Online i Viaplay? Posiadam obecnie Canal+ box 4k i ostatnio po aktualizacjach bardzo przymula. Zastanawiam się, czy jest sens wymieniać go na 3 generacje 4K? Zależy mi głównie na szybszym buforowaniu kanałów (mam szybki net), ale sprzęt technicznie nie wyrabia, to samo z kilkoma kanałami na raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, leonk1974 napisał:

Aplikacja Player wreszcie z treściami w 4K

Gdzie niby w nowej wersji apki są treści 4K? ….Są…..Na samym dole strony ….🙃🤦‍♂️ Miło z ich strony, że w ogóle ….Apka jest czytelniejsza i taka bardziej „dynamiczna”, ale to powinni jednak „wybić” nieco wyżej.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka Netflixa dostaje mam wrażenie często „nakładki”, a bardzo rzadko aktualizacje. Ostatnia, ta zauważalna  - to większa integracja z systemem

tv iOS.Sam Netflix musiałby podjąć decyzje o zmianie formuły prezentacji treści na ATV. Jak widać im się nie spieszy. Co do Playera to jest to wyraźna zmiana, w bardzo dobrą stronę moim zdaniem. Oby nie skończyło się tym, że za czas jakiś i tak będzie to bez znaczenia z powodu zmian właścicielskich w WBD. Biorąc pod uwagę dłuższą perspektywę to Player przeszedł ogromne - pozytywne - zmiany nie tylko na urządzeniu Apple TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie te nowe Apple TV 4K,ale teraz na spokojnie zastanawiam się czy ma to sens skoro mam wersje 64 gb z 2021? Tak szczerze to dochodzi tylko obsługa HDR10+. Na wersje z 2021 nie mogę absolutnie narzekać. Trochę napaliłam się na nową wersje ze względu na cenę. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam czy kupując porządny soundbar/kino domowe z Dolby Atmos i innymi bajerami można wykorzystać potencjał Apple TV 4K?

Czy raczej nie ma sensu i potrzebny jest nowszy model telewizora?..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...