Skocz do zawartości

Technisat Digit S2-CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rzadko używam dekoderaTechnisat Digit S2-CD, ale akurat wczoraj po włączeniu informacja, że jest nowa aktualizacja do tego dekodera. Czas załadowania aktualizacji może potrwać do dziewięćdziesięciu minut. Czy ktoś już ją pobrał? I co takiego nowego ona wnosi?

Jestem poza domem i nie mam możliwości podania teraz numeru aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące różnicy pomiędzy modelami Technisat Digit S2-CD i Technisat Digit S2. Czy poza wyjściem optycznym audio z tyłu i wyświetlaczem z przodu ten drugi różni się czymś jeszcze od pierwszego?

 

Wersja CD, jest przygotowana specjalnie pod Telewizję na Kartę, dla zwykłego użytkownika jest wygodniejsza, m.in dlatego , że sama aktualizuje listę programów TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z odbiorem Czwórki z transpondera 11642 głos jest obrazu brak.Odbiornik Techni Sat S2-CD .Wykasowałem cały transponder i od nowa pobrałem kanały i jest to samo ,głos jest obrazu brak pozatym pozostałe kanały z tego transpondera działają poprawnie.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.Mam drugi odbiornik FTA i Czwórka w nim działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to nie wina tunera a po prostu nadawca tak w tej chwili nadaje. Dziwne tylko, że na drugim tunerze masz wizję. Ja mam Technisata DigiCordera S2X Plus i u mnie też jest tylko fonia. Poszedłem jednak sprawdzić na drugim tunerze Golden Interstar GI-780 XSpeed i tam również jest tylko fonia. Wniosek stąd, że to nie wina tunera a nadawca tak prostu nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

A ja mam imny problem mianowicie dekoder nie chce wyszukiwac programow zatrzymuje sie przy 50 procentach od razy po wlaczeniu wyszukiwania a towarzyszy mu tez brak pelnego EPG tzn nazwa fimu sie wyswietla a opisu juz brak nie wiem czemu tak sie dzieje byc moze za duzo skacze po kanalach ? Ale to chyba nie ma nic z tym wspolnego ? Pomaga dopiero odlaczenie od sieci ale zdarza sie tak tez ze po podlaczeniu do sieci tuner sie restartuje i musze od nowa kanaly wyszukiwac Na ogol nie ogladam zbyt duzo tv moze z godzine dwie dzienie ok 22 bardziej slucham radia nawet dekoder gra przez cala noc

 

ps

moze ci sie koncentryk gdzies styka albo dekoder sie gdzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie próbowałem wyszukać tym dekoderze na Astrze Tv Trwam z nowej częstotliwości. I co? Lipa!! Wyszukał Sky News i WDR a Trwam ani śladu. Czy ktoś ma podobny problem? Dzwoniłem do Technisat Polska i powiedziano mi że z nową częstotliwością Tv Trwam ten dekoder TNK ma jakiś problem i że pracują w Niemczech nad nowym softem. Czy ktoś zna szczegóły? Aha! Jeszcze jedno - Czwórki z nowej częstotliwości też mi nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dokładnie.Numer karty jest wypalony na plastiku,jak i samej karcie sim.Na karcie sim numer wypalony jest na stronie bez styków(Chipu)

Odczytaj ten numer, wejdź na stronę internetową TNK SD i wybierz "Sprawdź ważność doładowania" Następnie wpisz numer karty w odpowiednie miejsce na stronie i powinno Ci wyświetlić: Do kiedy karta była aktywna, oraz numer konta do wpłat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam jeszcze pytanie. Napiszcie co się u was dzieje po włączeniu i wyłączeniu telegazety na kanale TTV, u mnie mryga kilka razy literka n w lewym górnym rogu następnie tuner sie restartuje.Wcześniej było tak na kanale Religia tv, ale jak widze tam już literka znikła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...