Skocz do zawartości

Technisat Digit S2-CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy soft: Dodana opcja AutoFEC + kilka poprawek.

Ten nowy soft ,opcja AutoFEC tak miesza tymi naszymi TechniSatami .Marcin1984 dzięki za wiadomość o nowym sofcie , dokąt tego softu nie było było dobrze ,teraz FEC 3/4 zmienia się na5/6 automatycznie i dlatego nie mamy odbioru i to niepotrzebnie na tych transponderach co potrzeba.Myślę że niedługo coś zrobią z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem na infolinii i dowiedziałem się, że problem jest znany. Rozwiązanie, czyli nowy soft, powinien być w ciągu kilku dni.

Podał mi też sposób, jak przywrócić "zaginione" kanały. Oczywiście jest to rozwiązanie tymczasowe.

1. Przełączyć tuner na religia.tv i pooglądać przez ok 1 min.

2. Przełączyć na TVN i zrobić to samo.

3. Teraz można już oglądać wszystko, aż do momentu przełączenia na TV4, gdyż znów będzie problem i trzeba będzie zacząć od nowa, czyli p. 1

Sprawdziłem i rzeczywiście zadziałało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie z nas robią :)

może jakiś pozew zbiorowy za brak dostępu do oferty za którą płacimy ?

jak by byli fair to by przedłużyli okres doładowania o te par dni , jeśli nie to do sądu i do mediów :)

jak by ktoś do nich dzwonił to mówcie że jak tego nie zrekompensują to będą mieć piękną antyreklamę

 

a co do patentów jak to obejść jest szybszy

trzeba wejść w ustawienia RĘCZNE kanałów ,

ustawić częstotliwość (będzie już wybrana jeśli juz raz wpiszemy) z którego nadaje np: tvn 11393

włączyć wyszukiwanie

kiedy znajdzie po paru sekundach wycofać się klawisze "powrotu"

wszystkie z kanały z tej częstotliwości będą aż nie przejdziemy na kanał o innej częstotliwości (a praktycznie trzeba tylko omijać tv4)

 

pozdrawiam

devnull

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po dodaniu do listy TV4 miałem brak sygnału na TELE5 i polskich kanałach z Astry (TVTRWAM, TVP HISTORIA) O dziwo niemieckie kanały działały. Po dłuższym okresie oglądania problem znikł. Włączałem i wyłączałem tuner wielokrotnie i nic niepokojącego nie zauważyłem. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Swoją drogą trochę to żenujące, że nikt na problem nie reaguje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...