Skocz do zawartości

Technisat Digit S2-CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

hym, nie ma czegoś takiego jak edycja transpondera, zastanawiam się tylko, czy jak wpisuję wartość 10723, a nie jak jest podane na stronie 10.723 jest to zapis poprawny, ale z drugiej strony nie mogę inaczej tego parametu wprowadzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to teraz mnie zastrzeliłeś, jak mam Ci to sprawdzić?

czestotliwość transpondera wpisuję 10723

polaryzacja h

Symbol rate (kBD) 29900

i nic mi nie znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ogolnie to duzo bo 236, miedzy innym vive polska tvn'y vh1

jak w TnK zmieniano parametry programów 28 stycznia, to też musiałem ustawić systemowe ustawienia wtedy sie odnalazły programy, czy to może znaczyć, że moim dekoderem coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

niestety, nie ma tego kanału!!! Co robić? może to z dekoderem coś nie tak?

a co ciekawe, jeśli zrobię wyszukowanie automatyczne, to dekoder niby coś szuka, ale nie odnajduje, pokazane jest że Satelita 50%, Transponder 0/1 bez jakiejkolwiek wartości

śpieszę donieść iż kanał znalazł się, ale po przywróceniu justawień fabrycznych. Czy z moim dekoderem coś nie tak, jeśli tak mają wyglądać wyszukiwania konkretnego programu to mi to nie leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę się z tym Technisatem i już wymiękam. Od pewnego czasu mam problemy z Astrą, i to obojętnie czy podłączoną przez DiSEQC czy nie, ale przyjmijmy, że mam bezpośrednio połączony konwerter na Astrę z tunerem.Kanały z transpondera 10773 H (TVP Historia itp.) załączały się po ok. minucie albo wcale. Pasek sygnału wskazywał 102, jakość 0. Zrobiłem przywrócenie ustawień fabrycznych, soft zauktualizowany. Jest jeszcze gorzej. Nie mogę nawet wyszukać tego transpondera ręcznie, cały czas sygnał: 102, jakość 0. A wystarczy, że odepnę Technisata a podłączę Fergusona i bez problemów mam Astrę i ten transponder z sygnałem 99%. Więc chyba wina Technisata, ale może ktoś miał podobny przypadek i sobie poradził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po podłączeniu dekodera i aktywowaniu karty, brak jest kanałów TVN i ogólnie polskich w liście programów Tylko FTA. Dekoder Technisat Digit CD PLUS.Sygnał 75% 6,5 dB Widzi kartę, ale nie wyświetla informacji o uprawnieniach.O co tu chodzi ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makan. Jeżeli nie masz ustawionych osobistych kanałów, to spróbuj wprowadzić ustawienia fabryczne. Jeśli to nie pomoże, to wyjmij i włóż kartę, jeśli nie pomoże to odłącz i podłącz kabel antenowy jeśli nie pomoże to wyczyść styki karty. Digit to bardzo kapryśne ale przyzwoite urządzenie, gdy się go opanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamiloz. Spróbuj zmienić kolejność w ustawieniach satelitów. U góry daj HotBirda a niżej Astrę, tj. odwrotnie niż w ustawieniu fabrycznym.

To nic nie da. Problem występuje również wtedy, gdy mam tylko Astrę połączoną bezpośrednio z tunerem. To chyba wina tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...