Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pawop napisał:


 


Mam oba streamingi i uważam, że są one na tym samym poziomie, zarówno jeśli chodzi o treści, jak i o kwestie techniczne

A jak w Disney jest z częstotliwością dodawania nowych treści??Czy jest to tak hurtowa ilość jak w Netflix czy raczej idą śladem HBO Max mniej ale lepiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ewentualnego połączenia HBO MAX z Player.pl stawiam, że może do tego dojść, jedynie w ramach łączonego pakietu, ale oba serwisy nadal będą działać samodzielnie, ponieważ mają już na polskim rynku dość wyrobione marki, a do tego są kierowane do różnych grup widzów, więc mogą się wzajemnie uzupełniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaz.699 napisał:

A jak w Disney jest z częstotliwością dodawania nowych treści??Czy jest to tak hurtowa ilość jak w Netflix czy raczej idą śladem HBO Max mniej ale lepiej??

Zależy jak na to patrzeć. Disney jest w większej  ilości państw na świecie i szybciej idzie mu odzyskiwanie produkcji na licencji (jak się pojawił w Europie to biblioteka była jeszcze słabsza na start niż ma HBO MAX). I do tego jeszcze wykopuje z szafy też szybciej stare tytuły. Pod tym względem jest dużo lepiej jak na HBO Max.

Natomiast jeśli chodzi o nowości, to Disney się skupił głównie na Marvelu i SW ale również tego nie ma dużo. Pod względem nowości obecnie to do HBO Max ma daleko i nawet chyba Apple ma obecnie więcej premier seriali. Bliżej pod tym względem Disneyowi do Amazon. Na ten moment. Np FX zapowiedział około 30 nowych produkcji łącznie na rok 2022 i 2023 (w tym nowe oraz kolejne sezony istniejących) oraz od czasu do czasu coś wpadnie z Hulu. Na razie pod względem nowości (nawet tych zapowiedzianych) to Disney nie błyszczy od startu*  a jest już ile - ponad 2 lata?  Co nie znaczy, że zaraz nie może się rozpędzić ;) (*nie śledzę ABC, bo może coś tam wpadło), co zresztą np widać ostatnio trochę więcej od HULU (HULU w USA ma FX/Hulu w jednym)

Jeśli chodzi o nowe filmy to mniej więcej ilościowo na tym samym poziomie jest Disney ze swoimi markami co Warner/HBO Max, z lekkim wskazaniem na D+
Natomiast w Polsce ratują  HBO jeszcze umowy licencyjne przynajmniej na razie od Paramount, MGM itd oraz nowa aktualna z Sony

W najbliższym czasie będzie jak napisał @Pawop - wyrównają się pod względem ilościowym kontentu prawie 1:1.

 

A idąc dalej z innymi platformami- Paramount+ ma dużo mniej nowości jak Disney+ czy HBO MAX (chociaż miał pod koniec roku kilka premier a za chwilę serial HALO. Mimo to im nawet z Showtime ilościowo daleko do Amazon) a Peacock to już w ogóle słabo. Z czego ten drugi to raczej jak na razie można nazwać niewypałem.....

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Cinemaniac4K napisał:

Chyba nie mają innego wyjścia... Player ma tez fanów u nas i łącząc wszystko w całość może faktycznie powalczyć. Ale pytanie jest takie za jaką kwotę ten cały komplet...? :) 

Sprawdzałem wczoraj w ustawieniach ,to co wklejaleś.

Też na kilku filmach, 4K HDR-u brak,normalne ja/ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefowa HBO Max na Europę zapowiedziała, że HBO Max ma być główną platformą dla WarnerMedia. Więc zapewne w jednym miejscu będzie wszystko co należy do grupy, także po przejęciach (np. Grupy Discovery). Od lat mamy przykład, Discovery+ jest częścią Playera. Na coraz konkurencyjnym rynku nie ma sensu tworzyć kilku platform jednego gracza, trzeba walczyć szerszą ofertą w ramach jednego, głównego serwisu. Jedno jest pewne. Przed nami ciekawe czasy :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie. Ratuj się uplix i naekranie.pl

6 minut temu, muza_tv napisał:

Szefowa HBO Max na Europę zapowiedziała, że HBO Max ma być główną platformą dla WarnerMedia. Więc zapewne w jednym miejscu będzie wszystko co należy do grupy, także po przejęciach (np. Grupy Discovery). Od lat mamy przykład, Discovery+ jest częścią Playera. Na coraz konkurencyjnym rynku nie ma sensu tworzyć kilku platform jednego gracza, trzeba walczyć szerszą ofertą w ramach jednego, głównego serwisu. Jedno jest pewne. Przed nami ciekawe czasy :)

Ja też tak myslę choć mam wątpliwości co do treści dokumentalnych Discovery.

Bardzo lubiłem kanał discovery civilsation.

Czy treści z tego kanału w sensie historyczne też są dostępne na discovery+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem jeszcze ani jednego serialu, który byłby na Maxie w 4K. Netflix czy nawet Prime wypada pod tym względem dużo lepiej.

 

Player nie zostanie hubem HBO Max i Discovery+ raczej zostanie przy Playerze. Sam Player jest za słaby ze swoją ofertą. Zwłaszcza po wejściu Disney+ i SKYShowtime.

 

Na to, iż w grupie Warner Discovery jest miejsce na osobne buty, niech świadczy fakt startu CNN+. Mogło to przecież wzbogacić hub HBO Max, a startuje jako osobny projekt. Byt Playera jest niezagrożony...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd to zaskoczenie. Już w grudniu zapowiadali:

"Spółka (WernerMedia + Discovery) posiadać będzie jedną z najbogatszych na świecie bibliotek zawierającą ponad 200 tys. godzin legendarnych programów i połączy ponad setkę popularnych i cieszących się zaufaniem marek na świecie, w tym: HBO, Warner Bros., Discovery, DC Comics, CNN, Cartoon Network, HGTV, Food Network, the Turner Networks, TNT, TBS, Eurosport, Magnolia, TLC, Animal Planet, ID i wiele innych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2022 o 17:00, krymus napisał:

Cześć. U mnie dźwięk 5.1 też nie działa. Mam amplituner podpięty do TV Sony XR-65X90J (Google TV). DV działa, a dźwięk jedynie 2.0 - nie ma znaczenia czy lektor czy oryginalny. Netflix działa bez problemu z dźwiękiem przestrzennym, więc to raczej wina aplikacji HBO Max.

Po zgłoszeniu problemu do wsparcia HBO dostałem dzisiaj odpowiedź:

Dzień dobry, 

dziękujemy za kontakt z obsługą klienta. 

Nasz zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym naprawieniem problemu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności oraz prosimy o cierpliwość, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, domin107 said:

Warto zwrocić uwagę na eurosport bo to też nową furtkę otwiera na treści sportowe w hbo max. Ciekawe kiedy to się ujednolici.

 

To otwiera furtkę do ceny rzędu >50 zł miesięcznie. Dopiero będzie marudzenie :). Oby były poszczególne pakiety do wyboru, a nie wszystko w jednym.

No i oby za integrację usług wzięli się ludzie z Discovery, to może połowa treści przy okazji nie zniknie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, muza_tv napisał:

Ale skąd to zaskoczenie. Już w grudniu zapowiadali:

"Spółka (WernerMedia + Discovery) posiadać będzie jedną z najbogatszych na świecie bibliotek zawierającą ponad 200 tys. godzin legendarnych programów i połączy ponad setkę popularnych i cieszących się zaufaniem marek na świecie, w tym: HBO, Warner Bros., Discovery, DC Comics, CNN, Cartoon Network, HGTV, Food Network, the Turner Networks, TNT, TBS, Eurosport, Magnolia, TLC, Animal Planet, ID i wiele innych."

No dokładnie tak było. Tylko ze dzisiaj CNN jest wprowadzany już oddzielnie 

Pytanie czy zrobią ze wszystkiego jeden byt czy tak jak w USA Disney - gdzie Hulu można mieć osobno, podobnie jak Espn 

Z drugiej strony „33% zniżki na zawsze” to o czymś w pewnym sensie mówi - cena nie będzie stała a zniżka 

Nawet gdyby wyjściowo to było razem za wszystko około 50zl to po zniżce wychodzi cena Viaplay ;)

Przykładowo -> 49,90zl - 33%= 33,43zl 

48 minut temu, krymus napisał:

Po zgłoszeniu problemu do wsparcia HBO dostałem dzisiaj odpowiedź:

Dzień dobry, 

dziękujemy za kontakt z obsługą klienta. 

Nasz zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym naprawieniem problemu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności oraz prosimy o cierpliwość, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Przynajmniej dostałeś odpowiedz po polsku :D 

Napisalem czy wiedza o problemach dźwięku na Android TV, to jakiś oddział w Ameryce mi odpisał po angielsku mniej więcej co Ty dostałeś 

Czyli choroby wieku dziecięcego - które pytanie do kiedy będą trapić? To się okaże 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...