Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ircios napisał:

Jakość kanałów linearnych w HBO Max jest porównywalna z sat.  Nawet może i lepsza. W HBO GO to był dramat.

 

Źle troszkę napisałem pytanie, chodzi tylko o zawartość vod z HBO Max, ale dobrze wiedzieć również o kanał HBO na HM, dzięki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, no co za ch a mstwo. Przecież to nowa platforma. Nie poczekali w Upflixie miesiąca, dwóch czy pięciu aż spokojnie się w HBO rozkręcą tylko brak 400 tytułów im wypominaja, dziwne ;).

A to tylko na Satkurierze mieli być tacy hejterzy co zwracają na to uwagę ;)...

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, tyrla said:

Ciekawe czy zapomnieli o jakimś tytule ;)

To nie są wszystkie braki, bo brakuje też pojedynczych odcinków, tłumaczeń itd względem HBO GO, ale to już trudniejsze do skatalogowania. No i poprawiają to, wolno bo wolno, ale coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Ojej, no co za ch a mstwo. Przecież to nowa platforma. Nie poczekali w Upflixie miesiąca, dwóch czy pięciu aż spokojnie się w HBO rozkręcą tylko brak 400 tytułów im wypominaja, dziwne ;).

A to tylko na Satkurierze mieli być tacy hejterzy co zwracają na to uwagę ;)...

 

Upflix stwierdza fakt ja wiem czy można nazwać to wypominaniem. Nawiasem mówiąc ten koleś z Twittera który to cytuje jest delikatnie mówiąc mało obiektywny ... psychofan Disneya. Ani HBO Max nie jest tak słabe jak to przedstawia ani Disney plus nie będzie tak dobry. Trochę ludziom brakuje umiaru a kluczem jest to czy jest tam co oglądać i można z pewnością stwierdzić że tak ..jest tam co oglądać i na pewno treści będą też dodawane a nie tylko usuwane.

Edytowane przez Kaz.699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

Ciekawe czy zapomnieli o jakimś tytule ;)

Może zapomnieli ale też przesadzili. Sprawdziłem wyrywkowo - serial Jett jest, serial Strike Back (czyli Kontra) też jest (przy okazji polecam - przynajmniej 4 pierwsze sezony), Droga do powrotu jest. Tak samo serial Tropiciele. Więc albo pomyłka od strony Uplix albo coś się dzieje i mozolnie wracają.

 

Ale dali D..upska po całości w HBO. Przyczyna może wynikać z tych hubów, które obecnie mają i wklejają teraz (tak przypuszczam).

Natomiast dlaczego wcześniej tego nie zrobili? Nasuwają się dwie odpowiedzi - albo dali D albo przed wyłączeniem HBO GO tego nie mogli zrobić. Jedno z dwóch

11 minut temu, Kaz.699 napisał:

 Nawiasem mówiąc ten koleś z Twittera który to cytuje jest delikatnie mówiąc mało obiektywny ... psychofan Disneya. Ani HBO Max nie jest tak słabe jak to przedstawia ani Disney plus nie będzie tak dobry.

On jest fanbojem Disneya i tego nie ukrywa. Już kilka razy o tym powtarzał. Z tego względu są jego wpisy jakie są.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak tylko tak z moich obserwacji. Mam zarówno Netflix, Amazon Prime jak i HBO Max, i jakość 4K Dolby Vision z HBO dla mnie jest najlepsza. Co prawda nie ma za dużo produkcji jeszcze w 4K, ale Dune, Matrix czy Kosmiczny Mecz wyglądają rewelacyjnie. Prime chyba najgorzej z tej trójki wypada chociaż ma hdr10. Kiedyś chyba lepsza była na nim jakość, ale może mi się wydaje. Mam też BluRay 4K no ale do tego streamów to nie ma co porównywać. Ale jak narazie to HBO i Netflix uważam, że w dobrej jakości mają 4K.

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...