Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Delta21 napisał:

Ale że niby jak? To jest tylko apka z której się korzysta. Jak to się ma do założonego na HBO go/max konta?

Korzystasz z polskiego konta w aplikacji której jeszcze nie ma w oolskiej lokalizacji korzystając z polskiego ip więc mogą nie dostać rabatu i płacić 30zł zamiast 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, _Artek_ napisał:

Korzystasz z polskiego konta w aplikacji której jeszcze nie ma w oolskiej lokalizacji korzystając z polskiego ip więc mogą nie dostać rabatu i płacić 30zł zamiast 20

ale w apce masz tylko możliwość zalogowania się lub wylogowania. To jest tylko „narzędzie” do odbioru posiadanego już HBO go lub zakupionego 08.03. HBO max w promocyjnej cenie ;) 

Rozmawiamy o dwóch różnych kwestiach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, darius010 said:

Dziwnie, że nie zaprezentowli oferty. Np. tak jak Netflix podać listę na marzec. 

Marketing jest słabiutki. Ta reklamówka co leci wygląda jak ze stocka pobrana, a nie specjalnie nakręcona pod debiut serwisu.

No ale oprócz Harryego Pottera czy Gry o Tron są też ze 2 czy 3 nowości więc jakiś postęp jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pawop napisał:

Z oficjalnych źródeł?

Tak, zmieniłem region na tv i na Apple Store. 

7 minut temu, bgmnt napisał:

Marketing jest słabiutki. Ta reklamówka co leci wygląda jak ze stocka pobrana, a nie specjalnie nakręcona pod debiut serwisu.

No ale oprócz Harryego Pottera czy Gry o Tron są też ze 2 czy 3 nowości więc jakiś postęp jest.

Dramatyczny marketing. Oni sam nie wiedzą co będzie na start serwisu w bibliotece.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bgmnt napisał:

Marketing jest słabiutki. Ta reklamówka co leci wygląda jak ze stocka pobrana, a nie specjalnie nakręcona pod debiut serwisu.

No ale oprócz Harryego Pottera czy Gry o Tron są też ze 2 czy 3 nowości więc jakiś postęp jest.

3 godziny temu, darius010 napisał:

Dziwnie, że nie zaprezentowli oferty. Np. tak jak Netflix podać listę na marzec. 

https://radiopogoda.pl/hbo-max-premiery-marzec-2022

Edytowane przez Ucio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darius010 napisał:

Dajta spokój. 

 

Ja licze na drugą platformę typu Netflix. Czyli globalne premiery tego samego dni plus tytuły na licencji. No i filmy dedykowane pod Max. 

 

Ale coś mi mówi, że tak nie będzie. Niestety.

Globalne premiery najważniejszych tytułów już są obecnie tego samego dnia co w USA.  Teraz tylko nie dostawaliśmy premier skrojonych tylko pod Max a we wtorek to się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ucio To nie są premiery HBO Max, a przepisane premiery linearnego HBO, które na forum były podane 1 lutego już.

A akurat nie musi się to zgadzać w żaden sposób bo GO zazwyczaj mialo je wcześniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę, że delikatnie mówiąc jest chaos marketingowy.

Ja nie wiem czy "Diuna" na start będzie w 4k dostępna. 

Ciekawe czy oni wiedzą. Ale wydaje mi się, że to kwestia licencji. 

Wspomnę, że nie raz na YT leci jeszcze jako przerywnik reklama HBO Go z Batmanem, którego nie ma w hbo go...

 

Ale oni mogliby zrobić coś fajnego a mianowicie promkę 30 dni za free i dodać język ukraiński do bajek i wszędzie gdzie się da. To trudne ale by zaplusowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że na polskiej stronie HBO Max nie ma żadnej informacji o formacie 4K. Ale wątpię, żeby akurat dla PL z niego zrezygnowali. Po prostu ten debiut jest robiony na odpierdziel co pisałem już miesiąc temu.

Niektórzy twierdzili wtedy, że jest czas na marketing, informacje itd, no ale zostały dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, domin107 napisał:

To proszę podaj mi oficjalne info od nich, że u nas też będzie w 4K.

 

A inne platformy oficjalnie informują przed premierami swoich tytułów o tym jaka będzie dostępna ich jakość?

Nie, bo to jest sprawa drugorzędna dla przeciętnego widza.

 

Takie jest moje przypuszczenie i uważam, że całkiem racjonalne.

Podobnie jak inne platformy gigantów HBO MAX jest produktem zarządzanym globalnie, różnice są tylko na poziomie lokalizacji dla konkretnego rynku i zawartości biblioteki.

Na Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ itd jakość poszczególnych treści jest taka sama dla wszystkich rynków, dlaczego tutaj miałoby być inaczej?

 

Zresztą za 2 dni premiera serwisu w Polsce, odpalą to się przekonamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...