Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Nie zachwyt, tylko stwierdzenie faktu, że jest lepiej i czytelniej w Max. Do zachwytu jeszcze daleko, bo brakuje streamów z dodatkowych kamer i z jakością jest lekki wałek, bo skoro dają taki zapas, to niech go wykorzystają.

Bo program tv w Playerze zawiera osobno każdą pozycję programową z ES1 i ES2, co widać po logach kanałów w prawym górnym rogu. Transmisje „extra”, jak np. te bez przerw reklamowych mają tylko oznaczenie „E”. Ot i cała zagwozdka rozwiązana. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem, ale zdarzały się już sytuacje, że jakiejś transmisji na żywo nie było na E, tylko na E1 lub E2. Poza tym, jak jest transmisja na E, to może też być na E1 lub E2. Zależy jakie wydarzenia są w danym momencie. Bez sensu taki harmonogram z dwoma kanałami i osobnymi transmisjami. Extra to Extra, czyli same transmisje z podziałem na polskie i zagraniczne okna oraz bez reklam. Kanałów nie ma sensu do tego mieszać, bo dużo powtórek i reklamy.

Po prostu w harmonogramie powinny być tylko transmisje E, bo te są na żywo. Tak właśnie jest w Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 4.3.0 dla iPhone’a, iPada, Apple TV i Apple Vision Pro.

A tutaj ostatnie 12 miesięcy:

Spoiler

Historia wersji:

4.3.0

19.06.2024

Drugi sezon „Rodu smoka” już dostępny! Zaktualizuj swoją aplikację Max, odkryj jej nowe funkcjonalności i oglądaj bez ograniczeń.

4.1.0

6.06.2024

Nadeszła ta chwila! Poznaj Max. Od klasyków wszech czasów po zupełnie nowe światy – tu jest co oglądać. Oglądaj kultowe filmy, najlepsze seriale, nowe produkcje oryginalne i więcej.

4.0.1

21.05.2024

We loaded this update with tons of bug fixes and performance improvements, so you can keep streaming all of the new must-see series, blockbuster movies, and cult classics you don’t want to miss.

4.0.0

6.05.2024

We loaded this update with tons of bug fixes and performance improvements, so you can keep streaming all of the new must-see series, blockbuster movies, and cult classics you don’t want to miss.

3.6.0

16.04.2024

We fixed bugs and optimized performance to make your streaming experience even better. Update your app now and keep up with all your favorites.

3.5.0

4.04.2024

We’re constantly refining our app to make your streaming experience even better. This release comes with tons of bug fixes and performance improvements so you can keep watching all your favorites.

3.4.0

18.03.2024

A bug fix here, a little polish there. This release is packed with updates to optimize performance so you can keep streaming more of what you love.

3.2.0

7.03.2024

Our job is to bring you endless entertainment, so we’ve squashed bugs and improved performance so you can enjoy the best streaming experience. Update your app today and get back to streaming.

3.1.0

8.02.2024

This release is all about bug fixes and improvements. Our main focus was optimizing performance so you can stream to your heart’s content. Some might call it “self-care.”

3.0.2

30.01.2024

This release comes with the usual bug fixes you’ve come to expect and some performance improvements we know you’ll love. Update your app today!

3.0.0

23.01.2024

This release comes with the usual bug fixes you’ve come to expect and some performance improvements we know you’ll love. Update your app today!

2.5.0

11.12.2023

We’re back with bug fixes, performance improvements, and more. Update your app today to get the most out of your experience, including streaming Barbie starting December 15, because you’re more than Kenough.

2.4.0

29.11.2023

It’s business as usual over here— just eliminating bugs and improving performance to give you the best streaming experience.

2.3.0

13.11.2023

Our job is just bug fixes and performance improvements. And we’re totally okay with that. Update your app today and get back to streaming.

2.2.0

23.10.2023

We’re back with even more bug fixes and performance improvements. To get the most out of your streaming experience, make sure your app is up-to-date.

2.1.3

12.10.2023

We’re back with bug fixes, performance improvements, and more. Make sure your app is up-to-date to get the most out of your streaming experience.

2.1.2

4.10.2023

We're back with bug fixes, performance improvements, and more. Make sure your app is up-to-date to get the most out of your streaming experience.

2.1.0

2.10.2023

We're back with bug fixes, performance improvements, and more. Make sure your app is up-to-date to get the most out of your streaming experience.

2.0.0

12.09.2023

This app update brings you the ability to explore the Top 10 trending titles on Max so you can stay up-to-date with what others are watching. We've also squashed some bugs and made performance improvements so you can stream to your heart's content.

1.5.2

31.08.2023

This release is packed with bug fixes and performance improvements we know you'll love. Keep your app up-to-date for the best streaming experience.

1.5.1

28.08.2023

This release is packed with bug fixes and performance improvements we know you'll love. Keep your app up-to-date for the best streaming experience.

1.5.0

23.08.2023

This release is packed with bug fixes and performance improvements we know you'll love. Keep your app up-to-date for the best streaming experience.

1.4.0

8.08.2023

We fixed bugs and improved performance to make your streaming experience even better.

1.3.0

25.07.2023

We fixed bugs and improved performance to make your streaming experience even better.

1.2.0

12.07.2023

We've got tons of fixes and performance improvements in this release. Don't forget to keep your app updated to get the optimal streaming experience.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/11/2024 at 6:54 PM, tracer10 said:

Jak tak sobie patrzę na to 4K to płakać się chce.

Diuna 2 niby w 4K, a obraz jak zwykłe HD czyli to samo co do wczoraj na HBO MAX.

Na dodatek tylko dubbing😬ciągle.

W sieci jest i o wiele lepsza jakość i z Piotrem Borowcem jako lektor.

Żenua.

Masz teraz z lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2024 o 14:01, Arkon napisał(a):

To super cena, ale ja nie żałuję że mam na 2 lata w Canal+ za 25 zł. Tu mam pewną cenę, a tam jednak jest niewiadoma. Inna kwestia, że brak było komunikatu jak będzie wyglądało dla tych co mają zniżkę 33%.

Rok opłacony z góry więc jak na razie spokój. A za rok zobaczymy. Na razie w zakładce przyszłe płatności jest ta sama kwota ale wiadomo że to się może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max rozwiązał ten mój problem z językiem czeskim. Zaraz po tym jak nie znalazłem rozwiązania mojego problemu tu i na innych forach napisałem do Max, opisałem swój problem i mi odpisali, że wina leży prawdopodobnie po ich stronie, gdyż strona stale przechodzi zmiany, ciągle trwają na niej prace, testy. Pracownik Max odpisał mi, że "coś" sprawia, że mój adres, mój dostawca choć polski odczytywany jest przez Max jako czeski. Powiedział, że zgłosi mój przypadek, moją subskrypcję do działu technicznego i na dniach powinno być już wszystko okey. Tak też się stało strona śmiga mi już po polsku. Także powracam do tego wątku, może komuś się przyda na wypadek gdyby ktoś miał podobny problem do mojego. Dzięki wszystkim za odzew i próbę udzielenia mi pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, diabeu napisał(a):

Czyli co podmienili dubbing na lektora czy jak w niektórych produkcjach Netflixa jest do wyboru i dubbing i lektor?

No Netflix dba czasami o różne preferencje Polaków, a takie HBO nigdy nie zrobi dubbingu i lektora jednocześnie na Maxie.  Co by było, gdyby HBO dawałoby dostęp do dubbingu i lektora, jak na wydaniach płytowych Warnera. Moim zdaniem zmiana dubbingu na lektora cofa rozwój Maxa i zbliża go do telewizji naziemnej zamiast serwisu streamingowego, gdzie powinno być premium (polski dubbing w ATMOS). 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NippyToadster napisał(a):

No Netflix dba czasami o różne preferencje Polaków, a takie HBO nigdy nie zrobi dubbingu i lektora jednocześnie na Maxie.  Co by było, gdyby HBO dawałoby dostęp do dubbingu i lektora, jak na wydaniach płytowych Warnera. Moim zdaniem zmiana dubbingu na lektora cofa rozwój Maxa i zbliża go do telewizji naziemnej zamiast serwisu streamingowego, gdzie powinno być premium (polski dubbing w ATMOS). 

O czym ty piszesz? Dubbing tylko bajki.

Lubisz oglądać film np z Arnim i zamiast jego głosu słyszeć podłożony głos polaka? Fuj😁

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz coś do Marcina Trońskiego, który podkłada głos pod Arniego? ;-) Troński dubbingował Arniego w "Świątecznej gorączce", w "Batman i Robin" i "W 80 dni dookoła świata". Dzięki temu idealnie pasował do podłożenia głosu pod prezydenta Schwarzeneggera w filmie kinowym "Simpsonowie" (w oryginale angielskim mówi głosem Harry Shearera).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że do Trońskiego jako tako nie mam, ale oglądając film zagraniczny chcę słyszeć oryginalne głosy aktoròw.

Nie ważne kto podkłada, ważne że wycięty jest oryginalny głos.

Może i tobie się podoba, że widzisz facjatę Arniego, a słyszysz Trońskiego, a mi nie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 12:08, NippyToadster napisał(a):

No Netflix dba czasami o różne preferencje Polaków, a takie HBO nigdy nie zrobi dubbingu i lektora jednocześnie na Maxie.  Co by było, gdyby HBO dawałoby dostęp do dubbingu i lektora, jak na wydaniach płytowych Warnera. Moim zdaniem zmiana dubbingu na lektora cofa rozwój Maxa i zbliża go do telewizji naziemnej zamiast serwisu streamingowego, gdzie powinno być premium (polski dubbing w ATMOS). 

Czyli podmienili. O ile sam dubbingu nie lubię, o tyle moim zdaniem powinien być wybór. Skoro jest dostępna wersja lektorska i dubbingowa to powinny być obie dostępne i każdy sobie wybierze to co mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła kategoria "ostatnio dodane", ale powinna nazywać się "ostatnio dodane przez nas polecane". Nie ma tam nowości z ostatnich dni - "Raj", "Zaufanie", "Dodatkowy gość", "Prawie całkowita lekka katastrofa". Nadal polecam korzystanie ze stron justwatch i upflix, gdzie lepiej prezentowane są premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...