Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mbas napisał(a):

Igrzyska będą dostępne w każdym pakiecie.

 

 

IO 2024 będą dostępne dla każdego użytkownika pakietu bazowego Max (Podstawowy, Standard, Premium). Bez konieczności kupowania pakietu dodatkowego ze sportem. Nie wiadomo czy będzie dla tych co zostaną migrowani z HBO Max do "pakietu specjalnego".

 

6 godzin temu, cidik napisał(a):

Tak, bo do każdego pakietu będziesz mógł dokupić Eurosport Extra

 

W Max nie będzie pakietu Eurosport Extra (to produkt Playera).

Będzie natomiast dodatkowy pakiet "Kanały TV i Sport", którego częścią będą sportowe transmisje Eurosportu. Pakiet będzie można dokupić do bazowego pakietu Max (Podstawowy, Standard, Premium).

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, muza_tv napisał(a):

 

IO 2024 będą dostępne dla każdego użytkownika pakietu bazowego Max (Podstawowy, Standard, Premium). Bez konieczności kupowania pakietu dodatkowego ze sportem.

Czy nie trzeba będzie dokupywać tego pakietu ze sportem jeżeli ktoś by chciał mieć dostęp do wszystkich transmisji z olimpiady to bym się jeszcze wstrzymał.

Dostęp dla wszystkich z olimpiady może być tylko na kanałach linearnych Eurosport 1 - 2 oraz dodatkowych Eurosport 3 - 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dvbx napisał(a):

W poniedziałek (10.06) relacja z uroczystej inauguracji platformy Max na kanale TVN (godz. 19:35 i 19:55)

Przypomina mi się start NC+ podajże w 2013 ? Wtedy tamta inauguracja była pokazywana w TVN-24.

Po kilku dniach widzowie nawet w szkle kontaktowym żalili się na sposób przeprowadzenia tamtego połączenia... A na koniec okazało się, że ,,widzowie nie zrozumieli oferty".

Może tym razem będzie bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ronnie84 napisał(a):

Ręka mi będzie drżała, ale jakoś może uda mi się i włączę tą stację by zobaczyć jakie to achy i ochy będą roztaczać nad MAX'em.

PS. na początek muszę odnaleźć ich na liście kanałów w C+ 😂

Pewnie najwięcej czasu poświęca tvnowsko playerowej papce oraz transmisjach sportowych a najmniej o samym HBO. Czyli zupełnie na odwrót niż to co mnie interesuje w tym serwisie 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie tu ktoś wyśmiewa 4k, że jest mu to obojętne bo liczą się treści a nie jakość i na odwrót... Panowie, nie ma co się kłócić o to komu na czym zależy bo to nie ma sensu, a te posty i tak za chwilę na śmietnisku wylądują  😉

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, diabeu napisał(a):

Pewnie najwięcej czasu poświęca tvnowsko playerowej papce oraz transmisjach sportowych a najmniej o samym HBO. Czyli zupełnie na odwrót niż to co mnie interesuje w tym serwisie 😉.

Jeśli Twój wywód był do mnie to poinformuję Cię że najwięcej czasu to spędzam na zabawie ze swoimi dziećmi.  Tv nie oglądam w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kanały okazjonalne łącznie z 4K dostępne będą u niektórych partnerów

No właśnie miałem napisać (tak jak pisałeś w ostatnim poście): kanały okazjonalne były dostępne i na Playerze i w starym Eurosport Playerze, zaś 4K już nie. Mam nadzieję że to zmienią, no bo po co robią specjalny pakiet 4K?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tym pakietem handlują i nie wiadomo jakie mają umowy z operatorami. Może po prostu Eurosport 4K tylko u partnerów, a te zwykłe mogą pokazać u siebie albo wszystko mogą pokazać u siebie, ale 4K nie pokazują bo sieć im się zapcha. Trudno powiedzieć, bo nie wiadomo jakie mają obciążenie sieci podczas igrzysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...