Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.06.2024 o 15:06, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Coś tam z kanałów w Player zostanie. Pewne jest, że Eurosport Extra zniknie, bo reklamują każdy moment igrzysk dostępny tylko w Max.

No właśnie mam wątpliwości czy IO obejrzę w Eurosport Extra? Bo nic się na ten temat nie chwalą... Może być "ciekawie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam wątpliwości czy IO obejrzę w Eurosport Extra? Bo nic się na ten temat nie chwalą... Może być "ciekawie"...
Opierając się na wszystkich informacjach to IO będą w Max, w Eurosport Extra nie będzie
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

Opierając się na wszystkich informacjach to IO będą w Max, w Eurosport Extra nie będzie

Ja mam Eurosport Extra z playera. 25 maja pobrało mi 20 zł. z karty ( mam starą cenę ) i jak dotychczas ( 9.06.2024) nie dostałem żadnej informacji, że ten pakiet ma być wyłączony w player lub, że nie będzie na nim IO.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, muza_tv napisał(a):

 

IO 2024 będą dostępne dla każdego użytkownika pakietu bazowego Max (Podstawowy, Standard, Premium). Bez konieczności kupowania pakietu dodatkowego ze sportem. Nie wiadomo czy będzie dla tych co zostaną migrowani z HBO Max do "pakietu specjalnego".

 

 

Ja w mailu od C+ nie mam nic o "pakiecie specjalnym". Jest napisane, że zmigrowali mnie do Standardowego, ale promocyjnie dostaję dostęp do Premium, w moim przypadku do końca umowy, tj. do końca lutego 2026.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawop napisał(a):

Eurosport Extra nie zostanie wyłączony.
IO w Playerze będą na kanałach linearnych Eurosportu i prawdopodobnie na tym się skończy

 

może będzie ES Extra do Igrzysk Olimpijskich dla obecnych subskrybentów i potem przestaną przedłużać subskrypcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja w mailu od C+ nie mam nic o "pakiecie specjalnym". Jest napisane, że zmigrowali mnie do Standardowego, ale promocyjnie dostaję dostęp do Premium, w moim przypadku do końca umowy, tj. do końca lutego 2026.
Pakiet specjalny jest dla migrujących bezpośrednio z HBO Max
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pawop napisał(a):

Eurosport Extra nie zostanie wyłączony.
IO w Playerze będą na kanałach linearnych Eurosportu i prawdopodobnie na tym się skończy

Tylko, że to są twoje dywagacje a jak będzie to przekonamy się dopiero niebawem.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawop napisał(a):
13 minut temu, mbas napisał(a):
 
Ja w mailu od C+ nie mam nic o "pakiecie specjalnym". Jest napisane, że zmigrowali mnie do Standardowego, ale promocyjnie dostaję dostęp do Premium, w moim przypadku do końca umowy, tj. do końca lutego 2026.

Pakiet specjalny jest dla migrujących bezpośrednio z HBO Max

OK, dzięki, myślałem, że ten pakiet specjalny dotyczy właśnie osób, które abonują to przez innych operatorów i dlatego było o tym wspomniane w cytowanym poście. No to kozak, często irytowały mnie wybory nadawców, to przynajmniej na tych igrzyskach tego problemu nie będzie. Nie wiem, czy to przez różnicę czasu, ale w Tokio ani razu nie trafiłem na transmisję judo. Nawet jeśli nasi odstawili tam padakę, to dla samego faktu, że igrzyska były w Japonii, to mogliby coś rzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ronnie84 napisał(a):

Jeśli Twój wywód był do mnie to poinformuję Cię że najwięcej czasu to spędzam na zabawie ze swoimi dziećmi.  Tv nie oglądam w ogóle. 

Pisałem o tym czego można się spodziewać po tej konferencji ze startu Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ronnie84 napisał(a):

Konsultanci C+ nie wiedzą co i jak jeśli chodzi o migrację z hbo max na max. Bardzo dziwne zwłaszcza, że został już niecały dzień.

Trafiłeś na kogoś niekompetentnego. Jak masz umowę już zawartą to przechodzisz na premium do końca okresu. Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć TOYA na swoich stronach już ogłosiła ofertę Max.

Tylko pakiety Standard i Premium. Wraz z pakietem kanałów HBO. W promocji za 28 zł przy zobowiązaniu na rok

Co ciekawe, wybierając Standard użytkownik w pierwszym okresie zobowiązania otrzymuje dostęp do Max Premium

 

Z kolej Jambox zapowiada sprzedaż pakietów:

HBO +Max Podstawowy,

HBO +Max Standardowy,

HBO +Max Premium.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...