Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że Cyfrowy Dom stara się zrobić wszystko aby zniechęcić nowych klientów do kupowania TNK SD (oraz obecnych klientów do dalszego opłacania karty).

Np. taki starter 3-miesięczny kosztował oficjalnie 49zł, a kupić można go było spokojnie już za 42zł (w cenie doładowania na 3 m-ce). Teraz ten sam starter kosztuje 69zł, a i z dostępnością tego startera są problemy (oficjalnie ten starter luzem (bez odbiornika) nie jest sprzedawany).

Mamy po prostu przestać korzystać z TNK SD na rzecz TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jednego klienta stracili:))jeżeli ktoś sobie w gumy wali to klientów mieć nie będzie i bardzo dobrze:))polsat jest fta tak samo jak i tv4 i dlaczego ich nie ma w ofercie tnk?pozatym za karte płaciłem kiedyś 16 na miesiąc podnieśli na 18 i co?nic nowego zupełnie nie dodali ten sam badziew na wszytkich programach i każą sobie za to w sumie słono płacić:((

wystarczy mi te kilka programów które mam w niepłatnej ofercie także bajbaj tnk:))przekombinowaliście:((

Ps chyba że coś extra w przyszłym roku dorzucicie to może wrócę:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jednego klienta stracili:))jeżeli ktoś sobie w gumy wali to klientów mieć nie będzie i bardzo dobrze:))polsat jest fta tak samo jak i tv4 i dlaczego ich nie ma w ofercie tnk?pozatym za karte płaciłem kiedyś 16 na miesiąc podnieśli na 18 i co?nic nowego zupełnie nie dodali ten sam badziew na wszytkich programach i każą sobie za to w sumie słono płacić:((

wystarczy mi te kilka programów które mam w niepłatnej ofercie także bajbaj tnk:))przekombinowaliście:((

Ps chyba że coś extra w przyszłym roku dorzucicie to może wrócę:)))

Polsat i TV4 nie są dostepne FTAz satelity. Jesli już to tylko i wyłącznie w przekazie naziemnym analogowym lub cyfrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Już widzę, w końcu znalazłem. Ale to tak jak napisane: "Według nieoficjalnych informacji do oferty n dołączą jeszcze Polsat HD i History HD - miałoby to nastąpić 20 listopada 2010 r."

Ciekawe czy i jak, dodanie Polsatu do TNK SD, wpłynęłoby na cenę doładowań TNK SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie jest kanałem premium, śmiem twierdzić, że nie jest wart nawet złotówki od "gniazdka" - jest przecież za darmo z anteny zarówno analogowo jak i cyfrowo.

Rozumiem gdyby np. oprócz Polsatu dołączyli jakieś inne kanały czysto hipotetycznie: AXN albo Eurosport - wtedy wyższa cena była by jakoś tam uzasadniona - ale za Polsat utrzymujący się z reklam płacić? U mnie by to chyba nie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wygaśnie doładowanie, to sobie przejdę do innej platformy, a tej karty będę używał do 31.10.2010 r. zgodnie z umową, bo mam kartę aktywną ponad rok, ciekawe kto na tym zyska? TnK, że będzie musiała utrzymać mi aktywne konto, czy też może zaoferują mi inne podejście do tematu, np. dodanie kanałów, np. FOx life!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest mości Panie hrabio, już dodajemy. Najpierw Eurosport i AXN, a troszkę później kanały Polsatu i absolutny hit: paczkę Canal+ :lol2:

 

A tak na poważnie, to po raz setny: jak chcecie więcej kanałów, to macie TNK HD... jeszcze mało :?:, to macie n-kę :) Nie po to tworzyli takie oferty, by te tańsze odbierały użytkowników/abonentów ofertom droższym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi od razu oglądać TnK HD. Ktoś kto zainwestował np. na dwa lata doładowanie nie koniecznie będzie od razu chciał przejść do HD. To tak Kriss16 jakbyś miał Nkę i podpisał umowę na 2 lata i nie chciał aby Ci cokolwiek dodano przez dwa lata, już widzę jak poprzestałbyś na tym, kiedy Nka by wprowadzała nowe kanały HD tylko nie dla Ciebie. Wtedy pewnie powiedziałbyś, że Ty nie chcesz, a jak cóś to przejdziesz pewnie od razu do CP bo tam mają więcej kanałów HD. Zrozum, że niektórzy nie chcą zmieniać SD na HD.

Jestem za tym, aby również dodano kanały SD do TNK, np. Polsat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w TNK umów nie masz, nikt Ci nic nie obiecywał, że co miesiąc będą dołączać nowe kanały SD, bo poprzednie Ci się znudziły, dekodery - no na czymś trzeba odbierać ofertę - a jak nie podoba się oferta, to nie płać i tyle, na tym polega oferta TNK, a że ktoś "wpakował" się i zapłacił np. za 2 lata z góry, a teraz mu oferta nie odpowiada, to kto jest winny? Może ja? Może operator? Gwarantował ci ktoś nowe kanały w zamian za to 2-letnie zobowiązanie przez wpłatę całego abonamentu z góry? Nie podejrzewam...

A ofert z umową n-ki, CP, Orange czy C+ do oferty TNK nie porównuj, bo żeby przyciągnąć klienta do oferty na umowę jest o wiele trudniej i muszą jakoś zachęcać klientelę, więc o nowe kanały się nie ma co martwić, no chyba, że już nadawcy nie będą tworzyć nowych kanałów :]

A do TNK SD i do TNK HD ma głównie przyciągać, to że jest bez umowy i od czasu do czasu jakiś kanał wrzucą do oferty, ale bez przesady, bo inaczej "wbili by nóż w plecy" swojej głównej ofercie - n :wink:

 

Krisss16, masz rację że jak ktoś chce więcej kanałów to niech sobie przejdzie do TNK HD lub do n-ki

 

ale zmiana na TNK HD wiąże się kosztami 2000-3000 zł (w zależności czy ktoś ma telewizor Full HD)

Jak nie chcesz kupować nowego TV (oj tam od razu Full HD, jeszcze żeby w Polsce były prawdziwe kanały HD z bitrate rzędu 15 - 20 MB/s), to kto ci każe kupować :roll: Przecież kanały HD można oglądać i na kineskopowym TV poprzez SCART - tyle, że jakości HD nie będzie, no ale ile zaoszczędzisz na samym kupnie TV, a TV może kiedyś tam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki - w dniach 18-21 listopada odkodowane będą CANAL+, CANAL+ Film (także w wersji HD) oraz CANAL+ Sport (również w wersji HD), CANAL+ Sport2 i CANAL+ GOL. Tylko dla platformy cyfry+, czy my posiadacze tunera z kartą tnk też możemy oglądać? Nie wiem dokładnie na czym polega to odkodowanie, ale wydaje mi się że powinno być dostępne "dla wszystkich".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...