Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, będę próbował celować w tę opcję cenową max+60mb jak piszecie. Pomijając ostateczny wybór, sądzicie, że te propozycje są fajne cenowo? Dodatkowo kwestia wyboru czasu trwania umowy przy tych warunkach: brać na rok czy 2 lata? 

 

ja przedłużałałem w grudniu ( podczas trwającej umowy do końca czerwca br ) o pół roku. Na więcej niż 12 miesięcy nie chcieli dać. Wtedy wynegocjowałem tylko do miniboxa podwojenie neta do 60mb + HD w dotychczasowej cenie 50,00 pln. Myślę, że teraz można ugrać więcej

Zorientuj się czy w budynku ne ma więcej dostawców. Jak nie ma konkurencji to bym brał na dwa lata w UPC jest drożej i będzie jeszcze drożej

Edytowane przez ZmusieK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na 2 lata z netem 120mb lub na rok z netem 60mb. Cena 84 pln przez cały okres. Tyle, że ja nie chcę się wiązać taką długą umową. Może się mylę ?

Jak planujesz zmienić mieszkanie go sprawdź na stronie mm lub w biurze czy jest tam zasięg gdzie kupujesz. Chyba proste.

Ok, będę próbował celować w tę opcję cenową max+60mb jak piszecie. Pomijając ostateczny wybór, sądzicie, że te propozycje są fajne cenowo? Dodatkowo kwestia wyboru czasu trwania umowy przy tych warunkach: brać na rok czy 2 lata?

Jak oferta ci pasuje to bierz na 2 lata. Oczywiście na 2 lata poproś o c+ hbo cinemax filmweb za free na 3 miesiące.

Od 2 m-cy "wpuszczona" do bloku u mnie konkurencja - UPC. Wcześniej tylko MM. Oferta "na dzień dobry" od UPC teoretycznie zbliżona cenowo: 105kanałów+60mb wifi+horizon+umowa na rok=49,00 zł.

Po roku zawołają za to 89. UPC poza ofertą na start jest dużo droższe. Każdy ma wybór. Ale po co przepłacać za np. 75 kanałów hd jak ogląda sie 20.

Ja wysłałem wypowiedzenie i po dwóch dniach odezwał sie DUK.Dogadalismy się w ciągu 30 minut.Nie było słowa ze czegoś nie można.

Aco dostałeś o za ile jak to nie tajemnica ? Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 m-cy "wpuszczona" do bloku u mnie konkurencja - UPC. Wcześniej tylko MM. Oferta "na dzień dobry" od UPC teoretycznie zbliżona cenowo: 105kanałów+60mb wifi+horizon+umowa na rok=49,00 zł. 

 

właśnie przedstawiciel upc roznosił ulotki w bloku i za to z mediaboxem 49,50 przez 2 miesiące potem 99 pln , umowa na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dzwoniła bardzo miła starsza Pani (z BOK) w sprawie przedłużenia umowy bo kończą się warunki promocyjne. Wszystko fajnie, tyle że nie była nawet zorientowana że 2 dni temu złożyłem wypowiedzenie. Straszny [beep] tam mają ;-)

 

Za pakiet Maxbox, HD, C+, 60 Mb, Sport Champions i PVR chciała 124 zł :o Grzecznie podziękowałem, mam nadzieję że będą jeszcze dzwonić z DUK ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z DUK i od razu udało sie wynegocjować to co chciałem :-)

 

Telefon 100 - 5 zł.

Maxbox - 40 zł.

HD - 0 zł.

Sport Champions - 0 zł.

C+ Prestige - 24 zł.

60 MB z WIFI - 20 zł.

PVR - 0 zł.

Razem 89 zł.

 

Umowa na 24 miesiące. Początkowo Pani upierała się przy 12 m-cy ale ostatecznie się zgodziła. Wolałem wziąć umowę na 2 lata, za rok podejrzewam że może być pewnie ciężko wynegocjować takie warunki.

 

Pewnie z 5-10 zł bym jeszcze ugrał miesięcznie, ale nie chciało mi się toczyć bojów przez cały miesiąc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tel z DUK:

Propozycja

Maxbox+eleven+hbo , Multiroom, net 60 cena 85zł

albo Superbox +eleven+hbo , Multiroom, net 60 cena 70zł

Pani upierała się że z multiroom umowa tylko na 12 miesięcy.

co myślicie da się niżej?

Podziękowałem ,wypowiedzenie składam w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec negocjacji. Maxbox, 60mb, c+, eleveny za 84 pln. Hd nie chcieli dać, powiedzieli że nie ma z czego juz zejść z ceny. Chcieli za hd 5 zl ale stwierdziłem że nie potrzebuję.

Była opcja z netem 120mb w tej samej cenie z umową na 2 lata. Nie skorzystałem z powodów o których pisałem wyżej.

Aha. Dawali bodajże za 12 pln hbo, też nie wziąłem bo w sumie nie potrzebowałem. Wziąłem za free na 2 miesiące tak w sumie bez ciśnienia jakiegoś.

Do tego wiadomo pvr i nowy modem.

 

Reasumując, myślę że za 90-100 zl można mieć full opcję.

Edytowane przez yoodash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...