Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy do końca czerwca 2017r jeśli nic się nie wydarzy, to każdy chyba będzie wiedział co zrobić, mówię tu o miejscowościach z wybrakowaną ofertą. :wink:


Ciekaw jestem jakie zmiany nastąpią dziś w eBOK bo serwis będzie niedostępny miedzy 23 a 4. Czyżby kolejne zmiany kosmetyczne na celowniku?


Może kolejne informacje odnośnie cyfryzacji dla wybranych regionów, pojawią się w eBOK po przerwie technicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest ta zmiana kanałów na tematyczne ? 22 marca ? 

Przestańcie robić zamieszanie, osoba która to napisała była z Nowej Rudy, oni tam mieli bardzo ograniczona ofertę, dopiero teraz dostaną nowy podział na kanały tematyczne. My to już mamy od dawna i 22.03 nie będzie żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowości które mają już dostępną pełną ofertę, to kanały są poukładane tematycznie. W twojej miejscowości zmiany mają dopiero nastąpić, więc nie dotyczy ona automatycznie wszystkich klientów, tylko klientów objętych w danym czasie zmianami, teraz i u ciebie. Multimedia ma podzieloną swoją ofertę puki co, pamiętaj o tym :wink:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś złożyłem wypowiedzenie. Umowa do 30 kwietnia. Obecnie posiadam TV Max i Internet 60mb plus dekoder pvr i modem w cenie 76 zł. Chciałbym wyrwać jakąś fajną ofertę, tzn. do tego co mam chcę canal + prestige i sport champions hd. Pani w ebok zaproponowała mi to za 105 zł. Co o tym sądzicie? Śledzę ostatnio to forum i widzę, że dają teraz duże upusty. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dość ciekawa, ale można z niej jeszcze zejść w obecnej sytuacji jakiej jest multimedia.  Ja w tej chwili płacę za canal+ prestiż taką cenę, jaką tobie konsultant podał za dodatkowe pakiety. Więc w moim przypadku wychodzi na to że otrzymał bym pakiet champions za darmo. Niestety nie otrzymam bo nie mam dostępnego tego pakietu w mojej miejscowości. W cenie jaką konsultant zaproponował powalcz jeszcze o jakieś dodatkowe pakiety: HBO, Cinemax, HD, lub walcz o obniżenie tej ceny poniżej 100zł. :wink:  Powodzenia

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 80zł może być ciężko uzyskać wszystko to co interesuje, jednak myślę że za 90zł powinieneś dostać to co chcesz.

jak dają to przy okienku za 105 zł, to myślę ze te 20-30 zł jeszcze można zbić jak już będą dzwonić z duk-u. :)

Ja nie rozumiem ludzi.Wysyłać wypowiedzenie i jak dzwonią to mówic co się chce i ile możesz płacić. Czy to tak trudno ogarnąć.

do mnie nikt jeszcze nie dzwonil :)

Babka w BOKu Ci pojechała standardowymi cenami. Tylko Eleveny wyszły gratisowo. Z nimi się w ogóle nie rozmawia. Czekaj na telefony z DUK.

dzięki, dodam że to na wendy w gdyni było. z mini nie ma o czym gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku może być jeszcze większy armagedon niż rok temu. Wszystko przez te ich akcje jakimi jesteśmy świadkami ostatnimi czasy. Mają coraz większy odpływ klientów, a co za tym idzie większe kolejki w punktach obsługi, a chodzi o klientów zdających sprzęt. Multimedia sama doprowadziła do takiej sytuacji, ale to ich biznes. Zostały trzy miesiące na poprawienie się :wink:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wybieram w kwietniu. :) W sumie byłem tam dwa razy i na szczęście zawsze trafiałem na miłe Panie. Duża kolejka była ? Rok temu był armagedon. :/

15-20 minut czekania, bylem ok. 15.00. Ale dużo ludzi bierze numerek i wychodzi gdzieś i nie wraca.

 

ps.generalnie to pani była miła :)

Edytowane przez yoodash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nastał 22 marzec - dzień cudu nad Wisłą a w zasadzie w mojej lokalizacji...

 

do dnia wczorajszego oferta programowa u mnie to była największa bieda w MM , czyli 126 kanałów w tym 11HD !

 

na chwilę obecną jest kanałów 171 w tym jeśli dobrze policzyłem 67HD :)

 

i co najśmieszniejsze tak  jak u kolegów na Śląsku analog nie został ruszony , nadal jest 50 kanałów analogowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...