Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No teraz tylko czekać 2 tygodnie i zobaczymy czym nas na południu - poza znanymi z nazwy czterema kanałami (Power TV HD, NUTA.TV HD, Adventure HD, Top Kids HD) i zmianą listy kanałów - zaskoczą. Pod pojęciem "wiele nowych kanałów w doskonałej jakości HD" może się kryć równie dobrze niewiele ;) Nie ukrywam - liczę na wyrównanie oferty i w końcu możliwość oglądania TVN Fabuła oraz TV Republika i TVN24 w HD. No chyba ze skończy się tylko na Eska TV, Nova TV, WP czy Metro ;)

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci z ponad miesiac temu zadzwonilem na Automatyczne Biuro Obsługi Klientów 244 244 255 aby wypróbować jak to działa. Nr telefonu był albo na grudniowej albo na styczniowej fakturze. Jakiś czas potem zadzwoniła kobieta jak mi podoba się te Automatyczne BOK. Zasugerowałem wtedy, że przydałoby się w E-BOK właśnie to aby była możliwość sprawdzenia jakie się ma usługi i do kiedy one trwają. Widać wzięli sobie te rady pod uwagę. Do pełni brakuje już tylko możliwości zamawiania sobie nowych usług, ich przedłużania albo rezygnacji z owych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym serwisie była informacja, że wkrótce uruchomimy dla ciebie możliwość zamawiania nowych usług, więc może z czasem uruchomią taką możliwość. Z drugiej jednak strony takie oferty z pewnością będą niekorzystne dla abonenta, zawsze najlepsze oferty dają telefonicznie z działu obsługi utrzymania klienta bądź lokalny przedstawiciel. Te w serwisie będą z pewnością odgórne takie jak na stronie głównej, lub parę groszy taniej aby jakoś zachęcić. Zobaczymy co czas pokarze w najbliższym czasie.  :curious:


Nadrabiają przespane lata po prostu. :D Próbują dobić poziomem usług do konkurencji.

Co do nadrabiania przespanych lat, wydaje mi się, że raczej będą to już tylko kwestie kosmetyczne, niż jakiekolwiek głębsze zmiany.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdź najnowsze kanały w ofercie Multimedia Polska!

Polsat Sport Fight HD na kanale 125 – dostępny w pakietach Maxbox oraz Sport HD Extra oraz Polsat Doku HD na kanale 75 – dostępny w pakietach Superbox i Maxbox. Ponadto programy HGTV, TVN 24 BiŚ oraz Polsat Sport (w pakiecie Superbox) zostaną zastąpione wersjami High Definition! Sprawdź nasze nowości i ciesz się programami w najwyższej jakości!

 

źródło: Profil MM na FB

 

Pytanie czy to dotyczy wszystkich czy znowu wybranych ?

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na pytanie abonenta multimedia na facebook, dlaczego usunęli informacje o nowościach, udają głupich, i proszą o wiadomość prywatną. W tej firmie niczego nie można się dowiedzieć bo wszystko jest utajnione indywidualnie. :roll:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj złożyłem wypowiedzenie. Czekam na ich ofertę. Swoją drogą coraz większa przepaść się robi między ofertą oficjalną ze strony, a ofertą u osób po redukcji TV analogowej.

Ogólne:

1. TV Puls HD

2. Puls 2 HD

3. Zoom TV HD

Filmowe:

1. Cinemax HD

2. Cinemax 2 HD

3. Filmbox Arthouse HD

4. Filmbox Action

5. Stopklatka HD

6. Polsat Film HD

Informacyjne:

1. Polsat News HD

2. TV Republika HD

3. TVN24 BiŚ HD

Dokumentalne:

1. Fokus TV HD

2. Adventure HD

3. Polsat Viasat History HD

4. Polsat Viasat Explore HD

5. Polsat Doku HD

Rozrywkowe/muzyczne:

1. Food Network HD

2. Polsat Cafe HD

3. Polsat Play HD

4. HGTV HD

5. Nuta.TV HD

6. Power TV HD

Sportowe:

1. Polsat Sport News HD

2. Polsat Sport Fight HD

Dziecięce:

1. Top Kids HD

2. Disney Channel HD

Czegoś pewnie jeszcze nie wymieniłem, ale już mamy ok. 30, a jeszcze jest kilka testów.

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie również żadnych zmian w ofercie programowej nie ma. Akurat mi Polsat Doku by się przydał. Co do cyfryzacji z ograniczeniem TV analogowej to dla mnie to jest jakaś bajka. W Szczecinie 52 kanały w analogu, czyli tyle samo ile jeszcze kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...