Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na kanale info od jakiegoś czasu jest pasek z napisem No Signal. Tak czy siak mam tą słynną 9 w HD brak tych kanałów od MWE i tych ostatnich nowości co niektórzy mają no i oczywiście Food Network jest w SD. Cyfryzacja w całym kraju do końca roku? Na koniec roku to będzie zmartwienie UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może. To tylko moje przypuszczenia. ;)


Czyżby jednak było coś od MWE?


Cyfryzacja w całym kraju do końca roku? Na koniec roku to będzie zmartwienie UPC.

Nie bądź naiwny. W Multimedii będzie po staremu, dopóki nie zakończy się proces łączenia przedsiębiorstw. Wątpliwe, żeby zakończyło to się w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku, Bochni i Jaśle jest już pełna oferta kanałowa i numeracja jak w MMP S.A.

 

Info podane za http://downdetector.pl/status/multimedia-polska

 

Cytat: " Ania  9 dni temu

Ludzie to nie jest awaria. Otrzymalam od Multimedia taka odpowiedź: Anno, w dniu 14. lutego 2017 zaczynamy II etap prac. Wym razem głównie w usłudze NDTV oraz TVK. Zmiany będą prowadzone w miastach Gdańsk, Jasło, Bochnia.

NDTV:
Jasło i Bochnia – są to miasta gdzie nadal mamy modulację 64 QAM. W dniu 14.02.2017 oprócz zmiany numeracji kanałów i rozszerzenia oferty programowej (będzie pełna oferta kanałowa i numeracja ta sama co w MMP SA), zmienimy również modulację na 256 QAM. Co to oznacza?
Klient posiadający dekoder Conaxowy (karta w dekoderze) lub moduł CAM, będzie musiał na nowo wyszukać kanały, pamiętając o zmianie modulacji z 64 QAM na 256 QAM (ręcznie trzeba to ustawić w dekoderach Handan CV-7000, Kaon HD PVR, Kaon HD). Na Technisatach nie ma konieczności ręcznego ustawienia modulacji.....

Gdańsk – modulacja jest już 256 QAM, więc tutaj Klient z dekoderem Conaxowym lub modułem CAM będzie musiał tylko na nowo wyszukać kanały.... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta z DUK: MaxBox, Pakiet HD, PVR, Multiroom, Net60 MB, HBO i Strefa Dzieci - 95 zł/mies. Na razie podziękowałem, choć Pani twierdziła, że taniej się nie da. Dodam, że na razie jeszcze nie złożyłem oficjalnego wypowiedzenia, które mam zamiar złożyć w lokalnym BOK 1 marca.

Trochę mam również wątpliwości co do kompetencji, ponieważ jak zapytałem kiedy planowana jest cyfryzacja w moim mieście, to stwierdziła, że nie ma tutaj takiej potrzeby, bo mam pełną ofertę cyfrową. Oczywiście stwierdziłem, że mam, ale tylko tą oficjalną i zacząłem wymieniać brakujące kanały HD i zamilkła, po czym zmieniła temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wypowiedzenie to podstawa, w sumie śledzę forum. Tylko problem jest taki, że Pani w BOK stwierdziła, że teraz jest miesięczny okres wypowiedzenia i że najwcześniej może przyjąć wypowiedzenie 1 marca (jest jakaś nowa, trochę mało ogarnięta, ale to szczegół). Ostatnio wysłałem skan podpisanego wypowiedzenia e-mailem, wiem, że takie chyba jest nieważne. Jak na razie czekam cierpliwie, skoro Pani chce 1 marca, to nie ma problemu, będzie 1 marca, w sumie to tylko kilka dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wypowiedzenie to podstawa, w sumie śledzę forum. Tylko problem jest taki, że Pani w BOK stwierdziła, że teraz jest miesięczny okres wypowiedzenia i że najwcześniej może przyjąć wypowiedzenie 1 marca (jest jakaś nowa, trochę mało ogarnięta, ale to szczegół). Ostatnio wysłałem skan podpisanego wypowiedzenia e-mailem, wiem, że takie chyba jest nieważne. Jak na razie czekam cierpliwie, skoro Pani chce 1 marca, to nie ma problemu, będzie 1 marca, w sumie to tylko kilka dni ;)

 

Bez złożonego wypowiedzenia nie ma sensu negocjować. Oficjalnie tylko osobiście w BOK lub pocztą.

Później tylko czekać na kontakt z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To niech mi ktoś powie, ile jest miesięcy wypowiedzenia na internet + telewizja? Bo na czacie powiedzieli mi, że 3 miesiące na telewizję i internet 1 miesiąc. Czy to zależy od umowy, kiedy była zawarta?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy w którym roku umowa była zawarta. Jeśli po 1 września to jest tak jak kolega wyżej napisał.

https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Strefa-Klienta/AktualnosciKonkursy/Aktualnosci/Informacja-o-zmianie-d%C5%82ugosci-okresu-wypowiedzenia

 

Chociaż nie jestem pewien. ;P

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich jest 1-miesięczny okres wypowiedzenia dla TV, niezależnie kiedy została zawarta umowa. Mi umowa kończy się z końcem kwietnia, chciałem złożyć wypowiedzenie już w styczniu, ale Pani w BOK powiedziała, że nie może teraz przyjąć bo jest 1-miesięczny okres wypowiedzenia i stwierdziła, że jakby wprowadziła w styczniu wypowiedzenie do systemu, to by skutkowało one na koniec lutego, a nie kwietnia, więc w razie nie przedłużenia umowy musiałbym płacić kary umowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, odkodowali oscary, cuda się zdarzają

Tak zgadza się, canal+ był odkodowany ale tylko na oscary. Nadawca kanału informował o tym że będzie okno otwarte, więc multimedia w tym wypadku nic nie musiała robić. To decyzja tylko i wyłącznie nadawcy kanału.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko bywam w domu posiadam tvk Multimedia  analog. Lokalizacja  Inowrocław

Jestem ciekaw czy zostanie totalnie wyłaczony analog tak jak piszą Ci na fourm.

rzeczywiście wyłączyli TOTV ale w zamian cisza.

Obecnie  lokalizacja Inowrocław programy

:

 

Amazing

TVP 1

TVP 2

POLSAT  

TVN

TV4

TVN7

TRWAM

TV PULS

TVP 3

TV POLONIA

PARAMOUNT CHANNEL

POLSAT SPORT

DISNEY JUNIOR

TV S

CNN

MINI MINI

SPORTKLUB

MANGO

SUPERSTACJA

TV5 MONDE

POLSAT NEWS

TVP KULTURA

4 FUN TV

CARTON NETWORK

POLONIA 1

COMEDY C

AXN

SUPER POLSAT

NIKOLDEON

TVN 24

EUROSPORT 1

EUROSPORT 2

DISCOVERY

VIASAT NATURE

TVP HISTORIA

TVN TURBO

HGTV

TVP SPORT

TVN STYLE

MTV

TVP ROZRYWKA

DISCOVERY LIFE

13 ULICA

TLC

D SCIENCE

VIVA

COMEDY F

POLSAT FILM

POLSAT 2

KINOPOLSKA

 

Brak  tv w DVBT cisza  totalna ciekawa  czy wyłacza analog i bedzie cos  w DVBT  czy  ewentualnie jakies zmiany?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...