Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Szef UPC powie wszystko w sposób, korzystny dla tej sieci w kontekście przejęcia MM. Powie, że zakup MM nie zaburzy konkurencji itp. Powie, że UPC ma tylko 20% gospodarstw domowych itp. ale nie wspomni, że te 20% to w skali całego kraju. A liczby bezwzględne powiedzą, że w dużych aglomeracjach ich udział jest już nie 20% ale pewnie z 60-70%.

Patrzyłbym na to przez palce. On ma nie być obiektywny, on ma konkretne zadania do wykonania. UOKiK na szczęście też.

Brawo, zgadzam sie w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. kończy mi się umowa, więc złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj dostałem taką ofertę: maxbox + nagrywanie + pakiet HD+ eleven + internet 120 za 99zł na rok. Dobra cena? Czy coś jeszcze da się ugrać?

Negocjuj dalej. Za to co Ci proponują max 70PLN

Powodzenia  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxbox,Multiroom 2xCam,Pakiet HD,Eleveny,C+Prestige,HBO,Net 120.Umowa 12 msc - 130 PLN

Ładna oferta.

Ja właśnie miałem telefon /bez wypowiedzenia/ oferta Maxbox, pakiet HD, Eleven, HBO, Cinemax, Multiroom 2x Cam, net 120 za 117 zł. Podziękowałem i właśnie poszło wypowiedzenie. Chcialbym "urwać" te 17 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie, ale ludzie wrzucali tutaj oferty przedłużeniowe z Canal+ i HBO ze średnią ceną koło 95 złotych. Na zwykłym pakiecie i Internecie można mocno zejść z ceny.

 

Potwierdzam. To co mam w sygnaturze : umowa 12 m-cy , 3 m-ce 47,99 i 9 m-cy 99,00 - średni abonament : 86,25  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu wycofali z analogu TO!TV z 50 kanałów jest teraz 49 czyli zwolniło się pasmo w takim wypadku mogli by coś wcisnąć u mnie nowego w HD. Dotej pory myślałem że kanały które są już w ofercie w SD, będą pojawiać się umnie w HD tak jak u tych po cyfryzacji i tak to było do tej pory z Pulsami, Polsat News, Fokus itp bez potrzeby cyfryzacji a tak ostatnia nowość w HD to Polsat Sport News i chyba na tym się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zredukują Ci około 15 kanałów z tych 49 to dopiero wstawią brakujące HD z tej trzydziestki.

Wczoraj byłem w BOK-u i dowiedziałem się że rzeczywiście chcą skończyć cyfryzację w całej Polsce do końca tego roku. U mnie dopiero w sierpniu,więc cierpliwie czekam. Kanałów analogowych mam mieć ok.30.

Analog już tak olewają, że u mnie na programie info leci stara reklama MMTV i informacja że 19 programów HD (!!!)jest bezpłatne.Informacje o przetargach mieszkaniowych są z 2015 i 2016 roku. Nikt już tego nie kontroluje,nie zmienia,jest bo jest ta dezinformacja.   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...