Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Analog w Gdyni ma być zredukowany do 1 kwietnia - 

https://drive.google.com/file/d/0B6GhOh273aiAR2dsWU5LMENvc00/view

 

O ile termin zostanie dotrzymany, bo poprzedni był ustalony na w październik ubiegłego roku.

Czy to oznacza jednoczesną cyfryzację? Tego nie wiem, a z pisma to nie wynika.

 

Ponoć ma też wówczas wejść MUX-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analog w Gdyni ma być zredukowany do 1 kwietnia - 

https://drive.google.com/file/d/0B6GhOh273aiAR2dsWU5LMENvc00/view

 

O ile termin zostanie dotrzymany, bo poprzedni był ustalony na w październik ubiegłego roku.

Czy to oznacza jednoczesną cyfryzację? Tego nie wiem, a z pisma to nie wynika.

 

Ponoć ma też wówczas wejść MUX-8.

Skoro redukują analog w Gdyni, to raczej udostępnią pełną ofertę jaka już obowiązuje w niektórych lokalizacjach. Wydaje mi się że wszystko na dobrej drodze jeśli oczywiście dotrzymają terminu, co w wypadku multimedia wszystko możliwe. Firma niestety nie zna pojęcia dotrzymania ustalonego terminu. :roll:

A Gorzów Wielkopolski nadal bez zmian :/ zawsze to co miała Gdynia miał Gorzów... Ktoś coś wie kiedy Gorzów? U nas jest w analogu prawie 60 kanałów! :o

Jeśli tak piszesz to kto wie może zmiany w Gdyni pociągną za sobą zmiany w Gorzowie.

Może rzeczywiście przyśpieszyli tą cyfryzację. Do 30 czerwca to prawie za pięć dwunasta !    :wink:

Mogli by :!: , ale czas to pokarze, czy dotrzymają terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wiedziałem że niedługo kończy mi się umowa, zadzwoniłem na infolinie ogólną dopytać o wypowiedzenie i od razu konsultantka zaproponowała że przełączy mnie do działu utrzymania. Obecną umowę zawierałem 2 lata temu i za superbox i 20mb płaciłem 102zł. 

 

Pierwsza propozycja maxbox, canal+. hbo. paket HD i 60mb neta za 109zł/12

 

Powiedziałem że drożej niż obecnie to na pewno nie chcę.

 

Druga propozycja maxbox, canal+. hbo. paket HD i 60mb, wymiana dekodera i routera 57zł/3 109zł/9 średnio wychodzi 96zł.

Na tą propozycję się zgodziłem. Uważam że na jak bez wysyłania wypowiedzenia, warunki są całkiem niezłe ale chętnie poznam opinie innych. 

Edytowane przez Kebson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiem krótko: w końcu dostanę nowe pakiety oraz brakujące kanały już w marcu. :mrgreen:
PS. U mnie też zmienili TO!TV na Food Network.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że Adventure HD był a nie jest już dostępny w Multimedia GO. Adventure HD nie jest dostępny ani poprzez przeglądarkę, ani na smartfonie, ani na Smart TV. Czy Adventure HD w ogóle nie jest już w ofercie dostępny tam gdzie była cyfryzacja? Czy też może nie jest już dostępny tylko poprzez Multimedia GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rodzicom niedługo kończy się umowa. W tej chwili płącą 98.99 za Superboxa (dekoder ADB3831-CD) i internet 30Mb. Ojciec chciałby zmienić na kartę CAM i dobrać multiroom (też CAM) oraz zwiększyć neta na 60Mb. W jakiej kwocie można to uzyskać? Dodatkowo ile teraz płaci się za CAM (w tym wypadku było by 2x). Da się to za 5 zł za sztukę wytargować? Jak z aktywacją tych kart? Da się coś powalczyć, żeby nie liczyli lub policzyli np. za jedną? Ewentualnie o co powalczyć jeszcze?

 

Generalnie jakby było coś taniej niż płacą to by im pasowało.

 

PS. Oczywiście powiedziałem ojcu, żeby pisał wypowiedzenie w pierwszej kolejności.

Edytowane przez mygen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym również dostałem potwierdzenie na czacie, że w Suwałkach na przełomie marca i kwietnia ma nastąpić redukcja TV analogowej i również Pani napisała, że to jest termin dla całej Polski. :) Oby to była prawda. :)

W całej Polsce redukcja analogu w sieci multimedia na przełomie marca i kwietnia 2017? :lol2: No to ładnie wkręcają konsultanci aby tylko abonent nie zrezygnował z ich usług. Multimedia nie jest w stanie zredukować analogu nawet do czasu przejęcia przez UPC.  Te wszystkie bajki które mówią konsultanci w sprawie przedłużeń umów są celowe, i nie należy ich brać na serio.  :-| Może i w Twojej miejscowości zredukują analog, ale nie w całej Polsce na przełomie marca i kwietnia.

Może jakaś awaria?

Może jakieś przygotowania do oddania władzy UPC?

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...