Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ by się lepiej sprzedawał gdyby było więcej opcji : np. dla tych co interesują się filmem a nie sportem byłby pakiet Canal+ Film i C+ Seriale, dla kibiców C+ Sporty, dla dokumentów C+ Discovery i Canal+ itp. itp. Ja kupiłbym np. Canal+ Film + Canal+.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kończy mi się umowa. Dziś dzwonili 1. raz.

Obecnie max Maxbox z PVR + Multiroom, oraz 60 Mbps. Płacę za to 89 zł.

 

Zaproponowali to samo, ale z zastrzeżeniem, że teraz do Maxboxa obowiązkowo jest Eleven. Oczywiście nie za darmo i cena za pakiet to 98 zł (89 zł + 9 zł).

Dodatkowo na 2 m-ce można dostać HBO za darmo.

Nie ma czegoś takiego, jak obowiązkowy Eleven do Maxboxa. Po prostu wciskają go tobie. Fani sportu już go sobie podobierali i teraz słabo się sprzedaje, więc stosują różne zagrywki poniżej pasa. Chcesz to bierzesz, nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłeś to sobie.

 

No tak. Wymyśliłem. Bo po co płacić C+ Film jak się ogląda C+ Sport ?? Taki mini pakiet za 20 pln miałby (moim zdaniem) lepsze wzięcie. Cenę też wymyśliłem.

Tak to sobie wyobrażam. Francuski Canal+ prawie upada. Może polski trzeba w ten sposób ratować? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka oferta na przedłużenie: Max HD, Pakiet HD, internet 60 MB za 65 zł, przez pierwsze 3 m-ce Cinemax a HBO przez 2 m-ce gratis. Internet przez pierwsze 2 m-ce za 1 zł. Umowa skrócona kończąca się 31.03.2017 r.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Wymyśliłem. Bo po co płacić C+ Film jak się ogląda C+ Sport ?? Taki mini pakiet za 20 pln miałby (moim zdaniem) lepsze wzięcie. Cenę też wymyśliłem.

Tak to sobie wyobrażam. Francuski Canal+ prawie upada. Może polski trzeba w ten sposób ratować? :wink:

Gdyby im się bardziej opłaciło rozdzielać, to by nie zmieniali pakietów. Sport i film był rozdzielony, więc najwidoczniej zysk był mniejszy, niż obecnie skoro zmienili system sprzedaży pakietów i przy nim pozostali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM już raczej oferty rozwijać nie będzie, ale jak już coś nowego z DVB-T by miało się pojawić to pewnie coś wrzuca za Orange sport który znika ale to dopiero po nowym roku. Wątpię że będzie to Nowa TV prędzej WP1, MM z ZPR nie zabardzo idzie współpraca barak kanałów Eska TV czy VOX Music TV.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie ale MM nie ma obowiązku włączać tego kanału, dodatkowo żaden naziemny kanał w MM nie pojawił się w dniu startu, wyjątek Zoom TV w promilu lokalizacji ale ten kanał zrzesza PIKE więc nie ma co się dziwić. Gdyby MM zależało na tych kanałach to by wszystkim dali przynajmniej Zoom TV w SD ale nawet na to nie ma miejsca. U nas w mieście znikło ostatnio tyle dubli SD że teoretycznie mogli by dodać coś nowego ale brak dobrej woli ze strony MM, trzeba czekać 2 lata na lepsze czasy.

 

Dzisiaj w skrzynce znalazłem ulotkę UPC nazwa ,,Wyprzedaż Ofert Rocznika 2016'' pakiety: Net 120Mb, Select 105 kanałów (w tym 53 HD) za 89 zł, z Horizonem 99 zł, wszystko bez nagrywarki, instalacja 59,90, modem Conect Box bez dodatkowych opłat na życzenie klienta. I co o tym myślicie, opłaca się?

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w niektórych lokalizacjach jest wpuszczone w kabel DVB-T (MUX-1, MUX-2, MUX-3), to ciekawe czy wpuszczą MUX-8 ? Ciekawe czy jest jeszcze jakaś rezerwa tam gdzie nie było cyfryzacji ? Tam gdzie już była to miejsce jest. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że Multimedia może ale nie musi odpalić w kablu MUX-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w niektórych lokalizacjach jest wpuszczone w kabel DVB-T (MUX-1, MUX-2, MUX-3), to ciekawe czy wpuszczą MUX-8 ?

 

Mux8 jest muxem ogólnopolskim, a nie lokalnym. Czym różni się np. od muxa1 ? Uważam że powinien być wpuszczony w kabel MM.

Nie wiem czy Multimedia będzie z tego coś miała, ale wdzięczność klientów na pewno. Takie cztery muxy to niezły multiroom byłby !!  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wdzięczność jaka się liczy, to terminowe wpływy od klientów. :P

 

Nie widzę potrzeby wrzucania MUX-8. Większość kanałów jeszcze nie nadaje. Poza tym, jest to marnowanie miejsca i płacenie za coś, co można łatwo odebrać w swoim zakresie. Wolałbym więcej podmian na jakość HD.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby wrzucania MUX-8. Większość kanałów jeszcze nie nadaje.

 

Ja nie mówię o wrzucaniu muxa 8 dziś czy jutro.  Ale jak już wszystkie kanały łącznie z TVP będą w tym muxie nadawać to mogliby wrzucić. Też wolałbym podmiany na HD w DTV.  Ale jedno nie wyklucza drugiego. Na trzeci telewizor w domu jak znalazł (bez anten).   :wink:

Jedyna wdzięczność jaka się liczy, to terminowe wpływy od klientów. :P

 

Ale materialista z Ciebie !! :smile:  Taki jest świat,niestety. :grin:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

Raczej "przedsiębiorczy realista". :P

 

Na 3-cim TV, to ja mam HD+ z ASTRY (dla niemieckich kanałów). Nie chcę płacić za oglądanie kanałów z NTC (chyba, że będą w HD). Nie dlatego mam kablówkę.

 

Tak w ogóle, to teraz jestem zwolennikiem większej ilości kanałów dziecięcych. Moja lista życzeń zaczyna się od takich pozycji: 2x2 TV HD, Disney Channel HD, CN HD, Nickelodeon HD, Duck TV HD, Baby TV, BBC CBeebies. ;) I piszę to najzupełniej serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie kanały z Astry zupełnie mnie nie interesują (nie znam języka). Tylko nie pisz że muszę się uczyć !   :?

 

Też na poważnie : zdziecinniałeś na starość ?   :grin:  MM ma tyle kanałów dziecięcych że moje dzieci są w pełni zadowolone. Wolę więcej dokumentu ( NGCh HD ) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...