Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mi chodzi tylko o TVP Polonia, TVP Info, TTV, TV Trwam. O ile kanaly TVP sa bezplatne w DVB-T o tyle TV Trwam jest za darmo z satelity, wiec za co tu dodatkowe oplaty. MTV Rocks mogliby tez dac w Cyfrowym Komforcie, co do Ale Kino HD i NGC Wild HD to wiadomo ze w pakiecie HD ktoryms, o to pretensji niemam, no ale jeszcze TVN Meteo zeby placic? Wszystkie kanaly z paczki TVN takie jak Turbo Style sa w pakiecie cyfrowy Komfort a Meteo to co cos nadzwyczajnego? Tego tez nierozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że afera wybuchła na całego i bardzo dobrze nich sobie [beep]e w Gdyni nie myslą że będą z nas [beep]ów robić.Szczytem bezczelności było to co napisał jeden z kolegów że kanał który jest darmowy nie musi być darmowy u nich no rzesz [beep]a!!!

 

Gdzie jest teraz ten kolego co tak chwalił mm ( Specjalnie z małej literki:) ) że ma być więcej i taniej????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś wchłonie tą firmę, jakaś lepsza kablówka - nawet Vectra. Przynajmniej będziecie mieli spokój, wszystkie kanały z analogu są w cyfrówce, dość dobra cena za pakiety (75/80-85* zł za 134 kanały w tym 23 HD to dość dobra cena). Jedyny problem to jest taki, że jakość niektórych kanałów SD jest słaba. Ale jeżeli Wam to nie przeszkadza, a wolicie mieć spokój w ofercie - jak najbardziej, Vectra okaże się wystarczająca.

 

Hehe Gdynia ciekawe miejsce. Vectra jest z Gdyni i nam modernizację zrobili po której mamy 15 programów/częstotliwość, a Wasi też i zrobili [beep] w pakietach. Inea też zrobiła "niespodziankę" nowym abonentom, zabierając ponad 30 kanałów.

 

EDIT: * oznacza opłatę - dzierżawę za dekoder. Całość wliczyłem w cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można stworzyć petycję bodajże na stronie internetowej gdzieś, ale nie wiem gdzie i wtedy moglibyśmy się wszyscy podpisać. Chyba już czas skończyć z tym jawnym pluciem w twarz - nie boję się tego tak nazwać. Czyste [beep]two i chęć zarobienia 20 zł na wszystkim!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakas taka cisza i zastoj sie zrobil. Kto co jutro jakie dzialania bedziecie podejmowac w celu wywarcia presji na Multimedia Polska aby kanaly TVP Polonia, TVP Info, TTV, a moze i TV Trwam, TVN Meteo dali do pakietu Cyfrowy Komfort. To co oni ostatnio zrobili to jest kpina i [beep] prosto w twarz klientowi. Dla nich nieliczy sie klient tylko kasa i jeszcze raz kasa. U mnie jest konkurencyjna TVK Hajnówka, tam od samego poczatku byl i Eurosport 2 i nSport i dalej sa, a tu Multimedia dala Eurosport 2 a zabrala nSport. W TVK Hajnowka nawet jest nPremium 3 , nPremium 4, MGM HD, Wojna i Pokój i niema zadnych pakietow. Za 29 zl jest analogowa i cyfrowa gratis i kanaly typu TVP Polonia czy TVP Info sa i analogowo i cyfrowo. [beep]osc Multimedia Polska siega zenitu. Wnerwiony jestem caly czas z tego powodu co oni wyprawiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem do MM o wyjaśnienie tej sytuacji, oraz do jednego z portali, który być może opublikuje coś na ten temat. Myślę, że powinien ktoś napisać do UOKiK - niech ta szopka się wreszcie skończy. Tudzież, stworzyć petycję, pod którą wszyscy się podpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej wnerwi ? Że za jakiś czas pojawi sie artykuł na stronie głównej Sat Kuriera o nowej super hiper mega atrakcyjnej ofercie jaką Multimedia przygotowała "z myślą" o swoich abonentach. I ogólnie że jest to wspaniały drugi co do wielkości operator w Polsce...i że gaśnie przy nim kosmos i gwiazda polarna. A nikt słowem nie wspomni że ZA DARMOWE kanały z analogu i DVB-T MM rząda dodatkowej opłaty i aneksu umów. I jeszcze na bezczela wyłącza TVP Polonie i TVP Info starym abonentom.

 

Proszę bardzo, jest i artykuł: https://satkurier.pl/news/82412/mult ... kiety.html

 

:lol2:

 

Współczuje ojcu, który musi się z nimi męczyć. Z informacji zamieszczonych w artykule wynika, że telewizja analogowa nie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony MM : "Warto przypomnieć, że z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa. Klienci, którzy nie chcą przejść na telewizję cyfrową nadal mają do wyboru trzy pakiety: Podstawowy, Rodzinny i Komfort." Jak zostaniesz przy obecnym abonamencie.Jeżeli przejdziesz na abonament według nowych zasad,emigrujesz do razu do TV cyfrowej a analog Ci wyłączą. Po za tym moja wypowiedz cytowana przez Ciebie,nie dotyczy abonentów tv analogowej a obecnych abonentów tv cyfrowej,którzy nie mają dostępu do nowych kanałów. A odpowiedź MM jest jasna-muszą za te programy dodatkowo zapłacić.Chociaż w analogu są de facto "za darmo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostaniesz przy obecnym abonamencie.Jeżeli przejdziesz na abonament według nowych zasad,emigrujesz do razu do TV cyfrowej a analog Ci wyłączą.

Nie wyłączą sygnału analogowego po przejściu na NDTV ale jak będziesz miał jakiś problem z odbiorem analogu to nikt nie przyjedzie tego naprawić. Informacja potwierdzona w BOK-u i na infolinii.

Dodatkowo wklejam to co dzisiaj wyczytałem w cenniku nDTV:

7) Operator zastrzega że korzystając z Usługi Radia i Telewizji Kablowej świadczonej w sposób cyfrowy (Digital TV) Abonent może mieć, dodatkowo, dostęp do Usługi Radia i Telewizji Kablowej Operatora świadczonej w sposób analogowy Operator zastrzega, że w takim przypadku dostęp do Usługi Radia i Telewizji Kablowej świadczonej w sposób analogowy, w szczególności programy dostarczane w sposób analogowy, nie stanowią elementu Umowy Abonenckiej o świadczenie Usługi Radia i Telewizji Kablowej świadczonej w sposób cyfrowy (Digital TV) i nie są objęte gwarancją ze strony Operatora.

 

Multimedia szykuje się do tego żeby później bez problemów mogła jednak analog wyłączyć całkowicie (2-3 lata zapewne jeszcze będzie ale o rozwoju tej oferty można zapomnieć).

 

Odbiór DVB-T z kabla MM ma być stopniowo uruchamiany w kolejnych miastach tylko należy pamiętać, że to nie wchodzi w skład oferty analogowej. Dają to "gratis" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...