Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A przy okazji, w eBOK zniknęła mi zakładka o ofertach. Jeszcze wczoraj miałem. Chciałem zerknąć, czy już można zamawiać Polsaty Premium. :P

 

U mnie również. Być może modernizują ową zakładkę tak by można było z jej poziomu zamówić dostęp do kanałów Polsatowskich? W aktualnościach pisali że jest taka możliwość, a jednak wciąż jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może modernizują ową zakładkę tak by można było z jej poziomu zamówić dostęp do kanałów Polsatowskich? W aktualnościach pisali że jest taka możliwość, a jednak wciąż jej nie ma.

Prawdopodobnie. Chciałem zamówić przez eBOK, bo tak jest najlepiej. Masz potem informacje o statusie zamówienia w zakładce "Usługi dodatkowe". Ale poczekam, do Euro jest jeszcze sporo czasu.

 

Zerkniecie w wolnej chwili na bitrate?

Niestety, jeszcze nie mam dostępu (z wyżej w. powodów). Prawdopodobnie lecą statyczne plansze, więc to ci na razie nic nie da.

Dzisiaj fajny dzień, sporo się dzieje. :)

 

PS. Satkurier.pl także już informuje o dzisiejszych nowościach od Winnickiego.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 zostaną na dłużej w MM czy tylko na miesiąc? CP już dawno informował o uruchomieniu tych kanałów i to nie tylko na mistrzostwa w piłce nożnej tylko na dłużej. Ktoś może coś wie w tym temacie więcej?

Swoją drogą MM udostępniła te kanały w mojej lokalizacji i jestem tym troszeczkę zaskoczony, ponieważ nie ma dostępnej pełnej oferty. Kanał Polsat sport 3HD pojawił się w miejscu PPV a kanał Polsat sport 2HD jako nowa pozycja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daro1

Kanały po Euro znikają. Jeśli CP postanowi jednak z nimi powrócić z regularną emisją, to znowu będą wymagały negocjacji. Jako normalne kanały, mogą w ogóle u ciebie nie zaistnieć. Teraz zajmują specjalną rezerwę na eventy.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD lecą już jakieś plansze ? Ja wczoraj już zamówiłem owe kanały telefonicznie, pojawiły się dziś na liście na dekoderze ale na obu kanałach mam czarny ekran. Podobno, że dopiero 10 czerwca wraz z początkiem Euro Polsat je uruchomi, więc jak to w końcu z tymi kanałami jest ?

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też tak myślę jak z opisem powyżej. Myślę że CP zależy na jak najszerszej widowni swoich kanałów i po zakończeniu mistrzostw kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport3, pozostaną i oczywiście wraz z blokami reklamowymi przerywane w trakcie audycji, lub reklamy przerywane na audycję. :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsat JimJam w końcu prawidłowe proporcje 16:9. Dzieci ostatnio mają istny raj z tymi kanałami.

 

Już można także wykupić dostęp do Polsatów Premium przez eBOK. Według regulaminu aktywacja następuje w przeciągu godziny od zlecenia.

 

A nawet szybciej. Mnie aktywowali po niecałych 2 minutach - mówię o czasie zaświecenia kanałów na dekoderze. ;) Na kanałach aktualnie lecą statyczne plansze (~2 Mb/s).

 

Polsat Sport 2 HD:

1RDPjlQ.jpg

 

Polsat Sport 3 HD:

lOcgcj2.jpg

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsat JimJam w końcu prawidłowe proporcje 16:9. Dzieci ostatnio mają istny raj z tymi kanałami.

To fakt. W pakiecie MaxBox jest już 11 kanałów z bajkami. A pewnie będzie ich jeszcze więcej.

To coś więcej niż raj. To już błogostan.

W latach 80-tych XX wieku dzieci miały tylko "Teleranek i "Wieczorynkę" (w TVP-1).

To było średniowiecze, a nawet epoka kamienia łupanego. Jak wtedy człowiek funkcjonował to ja nie wiem. To musiała być katorga.

............................................................................................................

Nie ma to jak wytworzyć pokolenie rodziców uzależnionych od zamawiania dziesiątek kanałów, żeby ich pociechy od godz. 6.00 do godz. 22.00 (pora nadawania kanałów dla dzieci) łykały wszystko jak pelikan rybę.

Łącznie z łykaniem milionów reklam. I to w "promocji" oraz w "jakości HD".

Tymi sposobami tworzy się kolejne pokolenie "świadomych konsumentów" (tzw. prosumentów).

I tak ma być.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamawiałem przez infolinię 31 maja wieczorem Polsaty Premium i dalej mam czarny ekran. Dzwoniłem teraz na infolinię i mają sprawdzić i aktywować.

 

To samo można powiedzieć o kanałach muzycznych, też błogostan po tym jak doszły Power TV HD i Nuta TV HD w wybranych lokalizacjach.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleofas11
Ja mam nawet więcej, bo 14 dziecięcych:

  • Nickelodeon
  • Cartoon Network
  • Disney Channel
  • Boomerang
  • Disney XD
  • Disney Jr
  • Da Vinci Learning
  • Duck TV
  • Nick Jr
  • Polsat JimJam
  • TVP ABC
  • TeleToon+ HD
  • MiniMini+ HD
  • Top Kids HD

To samo można powiedzieć o kanałach muzycznych, też błogostan po tym jak doszły Power TV HD i Nuta TV HD w wybranych lokalizacjach.

Muzycznych akurat nie żałuję, bo często zerkam. A te dwa które ostatnio doszły, są bardzo dobrej jakości technicznej (dźwięk na Nuta HD szczególnie). Takich nigdy za wiele.
 

A ja zamawiałem przez infolinię 31 maja wieczorem Polsaty Premium i dalej mam czarny ekran. Dzwoniłem teraz na infolinię i mają sprawdzić i aktywować.

Widać, jak szybko działa infolinia. :roll:

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W odpowiedzi na wiadomość z dnia 1 czerwca 2016 informuję, że na chwilę obecną kanały Adventure HD, Top Kids HD, Power TV HD oraz Nuta.TV HD zostały udostępnione tylko w wybranych lokalizacjach (Grudziądz, Zamość, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Warszawa).

Zapewne w późniejszym terminie kanały będą udostępnione również dla Pana miejscowości.

Przepraszam za wszelkie niedogodności.

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.
Aby zachować ciągłość korespondencji, proszę skorzystać z opcji "Odpowiedz".

Inne możliwości kontaktu z nami:

https://www.multimedia.pl/napisz_do_nas
Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta: 244 244 244.
Adres e-mail dla potwierdzenia wpłat: potwierdzenie@multimedia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsaty Premium można też wykupić za pomocą dekodera na kanale 10 - czekamy chwilę do pojawienia się planszy, i używamy kolorowych przycisków na pilocie. Potem potwierdzenie PIN'em.

 

W ten sposób można też zamówić rozmowę z konsultantem, który nam aktywuje pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...