Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W Częstochowie włączyli teraz wszystkie Viasaty , niestety w SD.  W UPC też dzisiaj wyłączyli ale włączyli w HD. Komentarz zbyteczny. :>

 

https://satkurier.pl/news/125952/elsat-nowe-kanaly-i-promocje.html

 

Nawet małe kablówki od dziś Explore i History nadają w HD. Żałosne to jest.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ty razem z MMP dołujesz, bo nadal korzystasz z ich usług.

Nie spodziewaj się, że będzie lepiej, cały zysk za 2015 rok pójdzie do kieszeni akcjonariuszy (o 35mln więcej niż w 2014)  :D.

 

Zarząd Multimedia Polska S.A zamierza przeznaczyć zysk netto spółki za rok 2015 na wypłatę dywidendy, z uwzględnieniem ograniczeń do których przestrzegania spółka jest zobowiązana zapisami zawartych umów oraz przepisami prawa" - czytamy w komunikacie.

Spółka podała, że ewentualne wypłaty dywidend w latach 2016-2020 będą ograniczone zapisami warunków emisji obligacji oraz posiadanym przez spółkę kredytem inwestycyjnym. Podkreśliła jednak, że na 31 grudnia 2015 roku spółka nie znajdowała się w stanie naruszenia wskaźników finansowych określonych przez w tych zobowiązaniach.

Z zysku za 2014 roku spółka przeznaczyła 51,29 mln zł na dywidendę dla akcjonariuszy natomiast pozostałą część zysku w wysokości 169,9 tys. zł na wpłatę na kapitał zapasowy.

Zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej Multimedia Polska wzrósł do 86,2 mln zł w 2015 roku wobec 50,8 mln zł rok wcześniej (dane przekształcone).

 

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na światłowodzie jakość PVE HD i PVH HD jest podobno taka sama, jaką ma ta wersja łączona Viasat N/H HD. Bitrate'm na transponderach CP bym się nie sugerował. Nie mają miejsca i wszystko upychają (i nadawcę ta pojemność sporo kosztuje).
 

Cóż, trzymają się stabilnie. Niewielkie wzrosty klientów neta i TV, a spadek telefonii. Jeśli nadal będą przejmowali mniejsze sieci, to takie wyniki będziemy oglądali jeszcze długo.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis  Ja , zwykły abonent sieci kablowej mam się interesować ich finansami ?? Akcjonariusze,dywidenty,zyski,straty - to dla mnie egzotyka i jak mawiał Kiepski " G......mnie to obchodzi."   Płacę,wymagam. Od interesów są prezesi.Jak się nie sprawdzą to zawsze można zmienić.

 

Na co Multimedia przeznacza zyski to interesuje może Ciebie. Ale nie szarego Kowalskiego.A mnie w szczególności.

Zawsze przecież Multimedia może upaść. Zależy to tylko od abonentów-tych zwykłych szeregowych. Przestaną płacić i kwita !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis Ja , zwykły abonent sieci kablowej mam się interesować ich finansami ?? Akcjonariusze,dywidenty,zyski,straty - to dla mnie egzotyka i jak mawiał Kiepski " G......mnie to obchodzi." Płacę,wymagam. Od interesów są prezesi.Jak się nie sprawdzą to zawsze można zmienić.

 

Na co Multimedia przeznacza zyski to interesuje może Ciebie. Ale nie szarego Kowalskiego.A mnie w szczególności.

Zawsze przecież Multimedia może upaść. Zależy to tylko od abonentów-tych zwykłych szeregowych. Przestaną płacić i kwita !!

Milion razy bylo pisane, klient glosuje portfelem, doskonale wiemy jakie MM ma podejscie jezeli chodzi o dodawanie nowych kanalow a mimo to ty wciaz snisz, ze bedzie lepiej. Nie bedzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zmienili już nazwę  ITV na TO!TV

2. W analogu u mnie leci Polsat Viasat History z logo HD, przeskalowany do SD

3. Na pozycji 225 pojawiła się u mnie Superstacja, normalnie świeci.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś orientuje się czy w Internecie jest jakaś petycja pod którą można się podpisać jeśli chodzi o ustalenie minimalnego bitrate dla kanałów HD?

Do kogo taka petycja miałaby być skierowana? I w jaki sposób chcesz zmusić nadawców, do ponoszenia ogromnych wydatków wynajmu miejsca na satelitarnych tp.? W Multimedii kanały HD masz przecież na dobrym poziomie, więc po co petycja? Polsat Viasat Explore HD i Polsat Viasat History HD jeśli się pojawią, to przecież nie będą miały bitrate'u z CP. W światłowodzie na uplinku to idzie powyżej 8 Mb/s.

 

2. W analogu u mnie leci Polsat Viasat History z logo HD, przeskalowany do SD

U mnie jest wersja SD (zrzut).

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest Superstacja, ale "zniknęły" mi kanały Kuchnia TV i Kino Polska....najpierw było info - brak wszelkich usług - zero obrazu i dźwięku - a po aktualizacji programów w TV (mam moduł CAM), kanały zniknęły całkowicie. Czy u kogoś też się coś dzieje z tymi kanałami?

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest Superstacja, ale "zniknęły" mi kanały Kuchnia TV i Kino Polska....najpierw było info - brak wszelkich usług - zero obrazu i dźwięku - a po aktualizacji programów w TV (mam moduł CAM), kanały zniknęły całkowicie. Czy u kogoś też się coś dzieje z tymi kanałami?

Wyszukaj na nowo kanaly, niektore TV wariuja jak znajduja nowa pozycje, urok posiadania modulu CAM ;). Mimo wszystko i tak sa lepsze od dekoderow :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...