Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Aktualnie posiadam sam internet w mm 30Mb i płace 49 zł .Umowę mam do końca marca .Dziś dzwoniła pani w celu przedłużenia umowy i zaoferowała taki sam internet za 55 zł na 12 miesięcy.Oczywiście odmówiłem.Co mogę maksymalnie otrzymać za sam internet z taką prędkością jaką mam teraz po złożeniu wypowiedzenia .Na chwile obecną jeszcze nie składałem zrobię to w piątek.

Edytowane przez qrczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam sam internet w mm 30Mb i płace 49 zł .Umowę mam do końca marca .Dziś dzwoniła pani w celu przedłużenia umowy i zaoferowała taki sam internet za 55 zł na 12 miesięcy.

Niezły ubaw.

Cena ze strony internetowej opcji 30 Mb/s (umowa na 12 miesięcy) to właśnie 49,99 zł miesięcznie.

I to bez żadnej łaski. http://www.multimedia.pl/oferta_internetowa

Nie dość, że nie chcieli ci obniżyć ceny za lojalność i przedłużenie to jeszcze chcieli cię trafić "w promocji" na dodatkowe 5 PLN miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam sam internet w mm 30Mb i płace 49 zł .Umowę mam do końca marca .Dziś dzwoniła pani w celu przedłużenia umowy i zaoferowała taki sam internet za 55 zł na 12 miesięcy.Oczywiście odmówiłem.Co mogę maksymalnie otrzymać za sam internet z taką prędkością jaką mam teraz po złożeniu wypowiedzenia .Na chwile obecną jeszcze nie składałem zrobię to w piątek.

Powiem ci, że nawet z wypowiedzeniem dużo nie ugrasz. Dużo zależy też od tego, ile płaciłeś do tej pory. Niechętnie będą chcieli zejść z tej kwoty.

 

@radek34

Nic już nie przycieli. Co więcej, wszystkie Canal+ wróciły do poprzednich wartości. ;) Może coś u ciebie kombinują? Też oglądam i jest czyściutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły ubaw.

Cena ze strony internetowej opcji 30 Mb/s (umowa na 12 miesięcy) to właśnie 49,99 zł miesięcznie.

I to bez żadnej łaski. http://www.multimedia.pl/oferta_internetowa

Nie dość, że nie chcieli ci obniżyć ceny za lojalność i przedłużenie to jeszcze chcieli cię trafić "w promocji" na dodatkowe 5 PLN miesięcznie.

Dokładnie chcieli mnie jak to nazwałeś trafić.Oferta ze strony jest chyba dla nowych więc ja jako przedłużający powinienem dostać coś taniej a nie jak tamta pani stwierdziła mamy dla pana świetną promocję.Dobrze że nic nie jadłem ani nie piłęm w tym czasie bo bym się udławł i mm by mnie miała na sumieniu :lol2:.Mam nadzieje że dostane to co przedstawił mi @ maro_1983 inaczej pójdę do nowej konkurencji jaka się okablowała u mnie w bloku i oferują to samo za 35 zł dla nowych bez żadnej łaski

Edytowane przez qrczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chcieli mnie jak to nazwałeś trafić.Oferta ze strony jest chyba dla nowych więc ja jako przedłużający powinienem dostać coś taniej a nie jak tamta pani stwierdziła mamy dla pana świetną promocję.Dobrze że nic nie jadłem ani nie piłęm w tym czasie bo bym się udławł i mm by mnie miała na sumieniu :lol2:.Mam nadzieje że dostane to co przedstawił mi @ maro_1983 inaczej pójdę do nowej konkurencji jaka się okablowała u mnie w bloku i oferują to samo za 35 zł dla nowych bez żadnej łaski

Masz tyle postów na forum to nie wiedziałeś, że bez wypowiedzenia dostaniesz drożej? :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z DUK i umowa (12 miesięcy) zaakceptowana: Net 30, dekoder PVR + Multiroom (moduł CAM), MaxBox (w tym Eleveny*), pakiet HD, C+ Select, HBO HD Max - 149 zł. Będę płacić ponad 40 zł mniej za lepszą ofertę, więc jestem tak czy siak zadowolony :)

 

* - chciałem dodatkowo kanały Eleven, natomiast pani poinformowała mnie, że kanały te są już w cenie pakietu MaxBox - nie do końca rozumiem, czy to znaczy ze to jakaś promocja, czy że po prostu kanały Eleven są w pakiecie MaxBox. Rozmowa rzecz jasna była nagrywana, tak więc jak ich nie będę miał to będziemy się "sądzić" :) Pytałem również o pełną ofertę na Południu, ale pani powiedziała, że ma żadnych informacji na ten temat.

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...