Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu inni operatorzy nie mają problemów z roszerzaniem swojej oferty tylko Multimedia je ma ? Do tego dekodery sprzed 10-lecia i moduły CAM, które sami sprzedawcy odradzają (bo pewnie Panu nie będzie działało z Pana telewizorem - sic! dziś Cam powinno być tak standardowe jak USB). Podam swój przykład - psujący się nonstop dekoder mmp5800c. Wciąż dostaję ten sam model = kolejna używka po kimś, oczywiście pilot i zasilacz nie wymieniony od lat tylko sama "skrzynka". Tak podziała 3 może 4 miesiące i kolejna wymiana. Pozostało jakieś 5 miesięcy do końca umowy i złożone już wypowiedzenie, dzwonią dziwić się czemu już Pan ma wypowiedzenie złożone ? Tłumaczę więc 20 czy 30 minut, że mix bajek i muzyki pod nazwą MaxBox nie interesuje mnie. Po drugie nie ma Eleven i Canal + bardzo drogi. Ponadto brak stacji popularnonaukowych Nat Geo, BBC, History. Mogą zaproponować to tamto dyskusja na kolejnych 10 minut ale nic to specjalnie ciekawego, bo propozycja włączenia okrojonego canal + czy stacji HD za 10 zł. Marna to próba zatrzymania klienta na kolejne minimum rok i oburzenie konsultanta na zasadzie "jak możesz rezygnować ?" Tłumaczenie, że nie ma miejsca, pasma, infrastruktury whatever... To jest dziecinada i kogo to obchodzi z tu zgromadzonych poza Panem czikita ? Moja opinia jest po prostu taka, że operator nie stara się o klienta, a ludzi którzy rezygnują z marnej oferty na rzecz jakiejkolwiek lepszej (ciężko znaleźć gorszą od MM) próbują zatrzymać siłą poprzez bombardowanie telefonami na 5 miesięcy przed końcem umowy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko sie nie zgodzic z tym co napisał Thommy.Zabrali nam wartościowe kanały i dodali [beep]. Teraz tylko w kilkunastu lokalizacjach podmienili kanały oraz jak twierdzą chłopaki obcieli bitrate.Patologia pełną gębą.

Edytowane przez neuro_wrw_gang_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom - Miechowice już raczej mają stracone, przynajmniej jeśli chodzi o bardziej wymagających klientów. UPC już zaczyna szukać klientów, a VECTRA kładzie korytka... A konsultanci pewnie nawet nie przekazują dalej spostrzeżeń i rad - programy nadal nie ruszone, duble TVP1, TVP2, TVN, Polsat i innych, nadal brak kanałów TVN Turbo itp w HD, brak TVN Fabuła HD, Paramount HD w SD. Po prostu żenada. A konkurencji opłaca się budować sieć od podstaw, bo osiedle dość duże... Przy takim ich podejściu na 90% się pożegnamy z końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aglomeracji warszawskiej (gdzie konkurencja jest bardzo duża i to konkurencja na jakość a nie tylko na cenę) jeżeli wkrótce (wkrótce czyli góra za dwa miesiące) nie zrobią czegoś pozytywnego to widzę czarne chmury nad MM. Do tego obniżenie kompresji programów HD..., zwariowali? Niech jeszcze strzelą sobie w drugą stopę...

 

Na warszawskim Natolinie w ostatnich tygodniach pojawiło się Orange z FTTH. Bez łaski 600Mb/s po światłowodzie do gniazdka w domu. Obecne konkurencja u moich rodziców wygląda tak:

- Orange po miedzi

- Orange FTTH

- UPC

- Vectra

- Netia po HFC

- Multimedia

 

Czym MM chce przekonać klientów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami nie wiedzą pewnie co robić! Co by nie zrobili będzie ŹLE!

Nie dodadzą kanałów klienci "podziękują" za współpracę i pójdą "w świat", jak dodadzą większą liczbę kanałów HD spora liczba abonentów, których zmiana nie obejmie (tutaj mam na myśli głównie Południe, może nie tylko) się oburzy i też pójdą!

 

Jest wyjście z tej sytuacji - redukcja analogu WSZĘDZIE! Może na razie tylko kilka kanałów (5), za jakiś czas znów (10-15). Będzie tym samym więcej czasu na migrację klientów analogu do cyfry. Wolnych miejsc na kanały w beep.

Czy to nie dobre rozwiązanie?

 

@Mr. Chiquita:

Duble SD :!:

 

Pytanie jest inne!

Czy wszyscy dostaną kanały :?: (czy tylko "wybrani").

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy narzeka Ja także a w końcu jak się kończy umowa i tak większość podpisują i zostają z MMP .Tak właśnie ja zrobiłem ,przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące ,sam się zdziwiłem :roll: ,w końcu za 88 zł to dobra cena MaxBox internet 30 MB/s multiroom .Za rok możne dwa będzie pakiet TVN HD pomału ,a cena zostanie na dwa lata :roll:

A co do kanałów no cóż i tak nie oglądam wszystkich SUPERSTACJA mam w analogu  

A najbliższym czasie żadnych kanałów nie będzie

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Bytomiu jak pisze Gall UPC iVectra przygotowane do działania, ciekawe kiedy zaczną nadawać bo moja cierpliwość związana z Mmp się kończy. Przez kilka lat byli monopolistami na naszym osiedlu nareszcie będzie zdrowa konkurencja, jednak patrząc na oferty wszystkich to w chwili obecnej ilością kanałów HD przegrywają na starcie. Nie wiem jak z jakością sygnału bo na tą w Mmp nie mogę narzekać. Ktoś miał styczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Multimedii mamy sytuację patową. Analog w dużych miastach szybko nie będzie likwidowany bo przynosi dochody.Programów HD i nowych nie przybędzie bo nie ma miejsca,trzeba ograniczać analog który przynosi dochody i nie będzie ograniczany. I tak w kółko.

Zastanawia mnie jak sobie radzą inni z tym problemem.Konkurencja ma więcej kanałów HD i ma też TV analogową.Kanałów-częstotliwości jest przecież tyle samo.

Mamy już taki czas że prawie wszystkie kanały z wyjątkiem TVP są HD. Lekko licząc aby to weszło to trzeba by dodać nie 8 a 16 kanałów HD. Myślę o Polsatach,TV4,Domo,Kuchnia,Discovery Xtra,Science,ID + te 8 co weszły w niektórych małych miasteczkach.

A analogu się nie zlikwiduje bo przynosi dochody. Pytanie : co dalej ? Ile tak będziemy tkwić w tym błędnym kole ?

Jeśli błędnie myślę to może mnie ktoś sprostuje... :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest właśnie u mnie na osiedlu. Żadnej kablówki,AZART-u - tylko Multimedia.Konkurencji brak. Z SAT też bym miał kłopot bo okna nie wychodzą na Południe a na dachu nie wolno montować żadnych anten (wg. regulaminu spółdzielni).

Dlatego jak [beep] jestem zmuszony przedłużać umowy z MM i czekać,czekać ,czekać.....aby Stopklatkę i Fokus obejrzeć w HD (hi,hi).

Muszę się nauczyć powtarzać : jestem zadowolony - jestem zadowolony - jestem zadowolony . To może sam w to uwierzę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...