Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz któryś tłumaczę, że duble MTV i VIVY są podyktowane umową z Viacom'em. Tak chce nadawca i pewnie MMP ma z tego korzyści.

 

Druga sprawa jest zupełnie nieistotna. Można układać swoje własne listy kanałów. Widocznie tym nadawcom niespecjalnie zależy na pozycjonowaniu.

 

I tak jest wszędzie, nie tylko w Rzeszowie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w Viacom siedzą [beep]le, bo to, ze płacą za dodatkowe miejsce na liście i to czy zrobią dwa x duble czy triple, z punktu widzenia odbiorcy nie ma żadnego znaczenia. Ja np. usunąłem zbędne duble na poziomie telewizora i mam spokój. To samo powinna zrobić MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poza Częstochową u kogoś w ostatnich dniach wyrównali ofertę? Niestety, albo nikt nie wie, albo nikt nie chce zdradzić, które rejony konkretnie dostaną wreszcie na południu pełną ofertę, a jestem ciekaw, czy cokolwiek robią, czy tylko sobie "uprościli zarządzanie" Częstochową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowę na DTV, NC+ i net podpisałem 13.02.2013 roku. Rozumiem, że w moim przypadku umowa kończy się 29.02.2016 roku i wypowiedzenie muszę złożyć do 30.11.2015.

Wolę się upewnić czy przypadkiem wypowiedzenia nie muszę składać do końca października :curious:

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita

To skrót myślowy od pakietu wcześniej 6 a obecnie 8 kanałów canal+ które mam wykupione w multimedii.

Rozumiem, że jednym pismem mogę wypowiedzieć 3 usługi na które mam umowy z multimedią zachowując umowne okresy wypowiedzeń dla każdej z usług. Wypowiedzenie muszę tylko złożyć w odpowiednim terminie. Jeśli wypowiedzenie mogę skutecznie (bez późniejszych konsekwencji) złożyć na koniec listopada to jest to dla mnie lepsze rozwiązanie bo w tym tygodniu nie mam zbyt dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowę na DTV, NC+ i net podpisałem 13.02.2013 roku. Rozumiem, że w moim przypadku umowa kończy się 29.02.2016 roku i wypowiedzenie muszę złożyć do 30.11.2015.

Wolę się upewnić czy przypadkiem wypowiedzenia nie muszę składać do końca października :curious:

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Ja bym na Twoim miejscu zadzwonił na infolinię i dopytał. Ja na przykład w tym roku w przedostatni dzień stycznia w lokalnym BOK przedłużałem umowę o rok.

Wcześniej miałem MaxBox z internetem, a wtedy dobrałem dodatkowo jeszcze Canal+ i pakiet HD. Teraz miałem zamiar wysłać wypowiedzenie do końca października, 

jako że promocje powinny mi się kończyć pod koniec stycznia 2016r. Na wszelki wypadek zadzwoniłem zapytać. Okazało się, że Canal+ mam do 31 grudnia 2015r, 

internet do 31 stycznia 2016r. a MaxBox i pakiet HD do 29 lutego 2016r. Niby czytałem te umowy, ale nie zauważyłem, że na TV było wpisane 13 m-cy a nie 12 jak to

zapewniała mnie pani w biurze. Canal+ ma natomiast taki zapis, że liczy się też niepełny miesiąc używania usługi(płaci się za niego proporcjonalnie do liczby dni użytkowania),

a w moim przypadku zdążyli mi go jeszcze włączyć na ostatni dzień stycznia, więc pierwszym miesiącem był styczeń a nie luty. Dla Canal+ jestem zatem w plecy z wypowiedzeniem

o jeden miesiąc, ale zapłacę bez promocji tylko 20zł miesięcznie więcej, więc nie ma tragedii. Lepsza sytuacja jest z internetem, bo gdybym chciał go użytkować 1 miesiąc bez promocji(do końca

umowy na tv), to mogliby mnie skasować za to nawet 450zł zamiast 30zł w promocji, które płacę teraz.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla użytkowników TV z Multimediów z modułem CAM jak oceniacie kanały HD chodzi mi o jakość można je porównać z jakością np NC+ czy Polsatu

 

Mam możliwość podpisania umowy dla nowych abonentów w takich cenach MaxBox z modulem CAM za 45 zł plus internet 12mb 20 zł umowa 12 miesięcy

 lub SuperBox Canal plus prestiż 59 zł  plusi nternet 20 zł TV rok interenet 2 lata dodatkowo pakiet dla dzieci lub  sport hd 3 miesiące gratis jak oceniacie.

 

MaxBox za 45 czy Cyfrowy Polsat Familijny max HD +SportHD+Cinemax . Na plus multimediów mini mini i n+

Edytowane przez ptaszeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakość kanałów HD podobna, albo nawet lepsza niż w NC+ (np. TVP1, TVP2, HBO). Ale kanały SD już wyraźnie gorsze. Np. ostatnio obcięto trochę bitrate Disneyom. I niestety piksele pojawiły się. Najlepiej samemu ocenić biorąc na próbę.

I Multimedia przywiązuje do siebie klientów kruczkami. Np. różne czasy promocji, usługi dodatkowe - które musisz sam wyłączyć (inaczej opłata cennikowa, dużo droższa). Wypowiedzenie to 3 miesiące na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni chyba coś kombinują. Na kanale C67 leci info, że "Program Kamera-Plaża" został przeniesiony na kanał S21. Ale jeśli dobrze widzę, to tam leci TV Trwam. I pewnie tak już zostanie ;)

Szkoda, bo kamera z plaży robiła u mnie za termometr. 

 

Update: Faktycznie, jest. Ale według Samsunga jest to kanał S24.

Edytowane przez TomoTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz któryś tłumaczę, że duble MTV i VIVY są podyktowane umową z Viacom'em. Tak chce nadawca i pewnie MMP ma z tego korzyści.

 

 

No jakoś w to nie chce mi się wierzyć. W żadnej znanej mi sieci te duble nie występują tylko w Multimedii. Viacomowi zależy aby Viva była nadawana dwukrotnie ? No chyba sam w to nie wierzysz.Każdy kto układa sobie listę to raz ten program wpisuje,bo i po co dwa razy.

Mam nadzieję że ta umowa nie jest na czas nieokreślony !!

 

Piszę o tym dlatego że odwiedziłem wczoraj teściów w dużej dzielnicy miasta (Tysiąclecie).  Analogu im nie ograniczyli - mieli i mają 44 kanały a programów HD w DTV ciągle im przybywa (wczoraj dodali TV4 HD, Cafe HD, Play HD i 4 inne).W sumie mają 60 kanałów HD. Są z gumy ??

Dubli żadnych. Każdy nowy kanał HD wygasza jego odpowiednik w SD. Więc co się stało ? Mały może więcej ?

Za pełny pakiet z C+ i HBO plus internet 12 Mb życzą sobie 130 zł/m-c.Mają też moduły CAM za 0 zł.

A może przyszłość jest w takich osiedlowych kablówkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że nie ma? Za to w Multimedii VIVA i MTV są wśród kanałów lifestylowych oraz także w muzycznych. Takie były indywidualne ustalenia z nadawcą i kropka.

 

A podaj nazwę tej kablówki? Z ciekawości zerknę na ich ofertę.

 

Każdy ma inne warunki techniczne, progi opłacalności, itp. Małym na pewno łatwiej negocjować, bo nadawcy i tak nie mają z tego dużego zysku. Doskonałym przykładem jest Eleven.

 

Argument o gumie jest bezsensowny. To tak, jakbyś zakładał, że wszyscy mają taki sam samochód. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vectrze jest wszystko:)

 

Czikita, proszę nie wprowadzać kolegi w błąd:)

 

Jestem zadowolony z płatnego strimu Eleven .Obojętne mi jest kiedy lub czy w ogóle te kanały będą w MMP.

Edytowane przez neuro_wrw_gang_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Cziquita

Śmiech to zdrowie.Niestety strona którą obejrzałeś ma mało wspólnego z rzeczywistością.Widać u nich kuleje aktualizacja i przedstawia stan cennikowy i programowy z 2014 roku.Obecnie nie ma dubli,jest też pakiet HBO którego nie ma na liście.Mają Foxy,NGC i BBC za którymi tak tęsknią nasi forumowicze.

Poza tym ostatnio dostali wiadomość że posiadacze pakietu niskiego zostają z automatu posiadaczami pakietu średniego,a ci ze średnim wysokiego.Za te same pieniądze i na stałe."Takie rzeczy tylko w Erze". Tak jakby u nas ci z superboxem dostali maxbox za te same pieniądze.Czyli de facto obniżka cen.

Serwis na miejscu,technicy są w budynku spółdzielni i usuwają awarię w tym samym dniu.

Słowem,gdyby na moim osiedlu była taka kablówka to bym z MM zrezygnował szybciutko.

 

PS.Mają już paczkę Discovery w HD,Polsaty w HD,TV4 HD i nie ruszali analoga. Czy MM kiedyś ich dogoni.Wątpię.Pozdrawiam. :grin:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/121253/sat-mont-service-12-nowych-kanalow-hd.html

Wszyscy powoli uciekają MMP!

 

...kolejny dzień bez niespodzianki... :/

 

SMS net akurat ma bardzo ograniczony dostęp. Szczecin, Sosnowiec.

Dodatkowo ograniczenie do konkretnych dzielnic. Cenowo też nie najlepiej, a o negocjacjach nie ma mowy.

Edytowane przez dominreda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj pojawiło się info o aktualizacji kanałów: pojawił się kanał TV7 na którym nic nie było (czarny ekran). Dziś znów info, a kanał po prostu zniknął. Pozostałe kanały bez zmian.

...może w końcu coś ruszy...

Tylko Gliwice? Jak reszta?

U mnie kompletnie nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...