Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W ostateczności, czekamy do końca umowy i wysyłamy wypowiedzenie. Oddajemy sprzęt i przechodzimy, tam gdzie oferta nam odpowiada. To naprawdę takie proste.

 

W MM jest tak źle według niektórych, że nie ma co czekać do końca umowy tylko trzeba składać rezygnację ze skutkiem natychmiastowym z winy operatora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to cię bronię. A o pracy w MM to ty piszesz. Jak dla mnjie możesz pracować gdzie chcesz nawet w MM. Czy to wstyd że ktoś pracuje w MM i pisze na forum? Mi się MM na razie podoba i co z tego. Jak przestanie się podobać to zmienie operatora bez żalu. Czytaj dokładnie... A z tego co piszesz jakie posiadasz kanały plus satelitę to chyba twoim głównym zajęciem jest oglądanie programów. Inaczej po co byś to wszystko miał? Nie żeby się chyba chwalić na forum i wśród znajmych przecież...i 4383 posty(tylko na tym forum) więc naprawdę masz dużo różnych zajęć. Pozdrawiam kolegę.

Nie prosiłem. A poza tym, jeśli ktoś pisze "broni MM bo takie ma zadanie", to dla mnie znaczy tylko jedno: delikatna sugestia, o pracy na rzecz tej firmy. Weź łaskawie nie zaprzeczaj. :P Gdybym faktycznie był pracownikiem, to raczej nie mógłbym się tu udzielać. Dlatego, że tacy pracownicy mają zakaz wypowiedzi dla mediów albo w miejscach publicznych, w sprawach dotyczących firmy, bez zgody przełożonych. A tak w ogóle, nie pisałem tylko do ciebie. Użyłem w poście liczby mnogiej, więc to ty czytaj dokładnie. ;)

 

A tak w ogóle, skąd przekonanie, że muszę to wszystko oglądać? Jak mam więcej niż jedną nieruchomość, to też muszę we wszystkich mieszkać? Albo więcej niż jedno auto, to też muszę wszystkimi jeździć? Tutaj chodzi wyłącznie o luksus wyboru. Oglądam co mi akurat pasuje i nic mnie nie ogranicza (ani nie zmusza do jednego). A satelitę mam wyłącznie dla kanałów niemieckich. Nie chcę tracić kontaktu z krajem, z którym również mnie wiele łączy. A normalnie, częściej gram na konsoli niż, patrzę na TV. W postach może tego nie widać, ale po prostu nie lubię pisać o wszystkim co robię.

 

Pisanie postu i czytanie forum dużo nie zajmuje. Niewiele mojego czasu wolnego idzie na to. Ale teraz trochę spasuję, bo nie wszystko inni są w stanie zrobić za ciebie, nawet jeśli im więcej zapłacisz. :P

 

@mixiorek

Jeszcze nie słyszałem, żeby ktokolwiej uznał taką winę operatora - bo mu za mało kanałów dodaje. :lol2:

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zaobserwował albo wie, że MM zrobiła podobny krok jak UPC czyli:

https://satkurier.pl/news/120416/upc-wybrane-kanaly-tylko-w-mpeg-4.html

 

Oglądem przed chwilą konferencję trenera Nawałki przed jutrzejszym meczem ale oglądałem w sieci UPC. Live był na TVP Info, Polsat News HD i TVN 24 HD. Najgorsza jakość obrazu była na Polsat News HD.... lepsza na TVP Info i oczywiście najlepsza na TVN 24 HD.

Edytowane przez mixiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

To mój pierwszy post, lecz jestem tu z Wami już od 2-3 lat jako niezalogowany :mrgreen:

 

Kończy mi sie umowa z MM i jak co rok zaniosłem im wypowiedzenie. Do tej pory płacę 130PLN za Superbox, dekoder z nagrywarką + Pakiet C+ i internet 30Mb.

Od razu praktycznie dostałem telefon od Pani w celu utrzymania klienta. Zaproponowała mi podtrzymanie oferty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: za co oczywiście podziękowałem, mówiąc, że pojawił się u mnie w bloku nowy operator(UPC) i kładzie Was na łopatki.

 

Wczoraj zadzwonił ponownie Pan z MM i zaproponował mi Superbox + C+ HBO + multiroom + 30Mb za 119PLN (umowa 12mies)

 

Dodam tylko ,że nie mam zastrzeżeń do usługi internetowej dostarczanej przez MM, a z tv to bywało różnie( zmiana kanałów)

 

 

Teraz pytanie:

 

Można jeszcze coś ugrać???

Edytowane przez ameliniowyguzik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję forum od dłuższego czasu, może w końcu coś napiszę ;)

Takie info dla osób na wypowiedzeniu i na negocjacjach nowych umów:

Rzeszów - pierwsza i jedyna wizyta w BOK z wypowiedzeniem i od razu ugrane: SB + SHD + PHD + FiS + 60MB za 84 zł.

Chyba nie jest źle, a przynajmniej jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu kanałów!

Jutro start Discovery Science HD, w środę CN HD! Kiedy w MMP!

Kiedy wcześniej zapowiedziane HD? Temat umarł! "Przecieków" żadnych, nawet orientalnej daty!

To musi być wielka akcja skoro taka cisza!

Po co ci niewiarygodne plotki? Zeby ludzie się nakręcali a potem stekali że nie ma nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia jest MVNO na sieci Plusa. Więc prędzej z nimi. ;) A na Vectrę chrapkę ma UPC.

 

To byłoby bardzo ciężkie do przeprowadzenia. Byłaby na 99% warunkowa decyzja UOKiK o tym, że tam gdzie sieci się pokrywają trzeba najpierw znaleźć firmę "trzecią", która odkupi zasoby Vectry. W obecnej chwili moim zdaniem jest to praktycznie do nie do przeprowadzenia bo kto ma niby tą część sieci odkupić? Nie widzę takiego podmiotu na dziś.

UPC kupiło Aster za bardzo dużą kasę. O ile dobrze pamiętam coś około 2,4mld zł. Za co polski oddział płaci do dziś i ich wyniki są nieustannie pod kreską. Gdyby nie pożyczki od właściciela, który ma kasy jak lodu to już byliby na dnie. A tak tylko ciągle łykają wodę ;)

 

W Chełmie Maxbox, pvr, net 60Mb/s za 85zł. Ładna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i macie nowości (wszystkie pojawiły się w miejsce ich wersji SD - czyli nie ma dubli):

e6ae75adc6a6.jpg

 

d88b65697436.jpg

 

47e1154e089c.jpg

 

7df8d2c66d39.jpg

 

fdba526c8a71.jpg

 

cd5577d5b38d.jpg

 

db0bbf5e572c.jpg

 

6532146d56ea.jpg

 

Co prawda nie u każdego są, ale jednak MMP ma już 60 kanałów HD.

 

W momencie robienia fotek nie było EPG na tych kanałach, ale teraz już się pokazało.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...