Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się poważnie zastanowić nad zmianą operatora. W tej chwili Multimedia Polska ma najgorszą ofertę telewizyjną na rynku, nawet Cyfrowy Polsat ich przebił. I najgorsze jest to, że nie ma co liczyć na żadne zmiany w najbliższej przyszłości. O Pulsach, Cinemaxach, Discovery w HD słychać mniej więcej od lipca tymczasem nic się nie pojawia. Zwłaszcza Cinemaxy w SD to jest kpina z Abonentów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już wypowiedzenie złożyłem, ze skutkiem na koniec umowy na czas określony. Mam sporo czasu, albo ruszą tyłki i w końcu dadzą u mnie pełną ofertę programową, albo przejdę do konkurencji, która już korytka na klatce położyła ;)

Póki co nawet im się nie chciało wyrzucić dubli SD (Canal+, HBO, TVP1 i 2, TVN, Polsat itd.), żeby w to miejsce dodać kilka programów w HD i wyrzucić następne duble w SD. Na początek dobre byłoby i to, ale skoro nikomu się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację! Składajcie wypowiedzenia ze skutkiem natychmiastowym. Płaćcie kary umowne i instalujcie jutro UPC i NC+ :mrgreen:

 

P.s.

No i jeszcze skargi do Strabsurga i Papieża :lol2:

A kto mówi że ze skutkiem natychmiastowym?

Każda umowa się kiedyś kończy, jeśli MMP nie osiągnie do czasu zakończenia mojej umowy liczby kanałów HD porównywalnej do innych wiodących operatorów w tym przede wszystkim Cinemaxy w HD i Discovery w HD, to mnie jako klienta stracą. Zależy mi bardzo na kanałach Cinemax, ale mam dość płacenia extra za byle jaką jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się wybieram dziś do BOK złożyć wypowiedzenie ponieważ kończy mi się umowa . I tak jak kolega @Yakuzzi przejdę do konkurencji jeśli MM nie wprowadzi żadnych zmian w swojej ofercie.Bo na dzień dzisiejszy słabo to wygląda

 

Edit: CBS Europa (kanał 153) o dziwo nadaje w 4/3.  :mrgreen: Wersja SD cofneła się w rozwoju

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po pierwszej rozmowie telefonicznej i już prawie się zgodziłem na nowa ofertę (kością niezgody był PVR bez podwyższania ceny) ale stwierdziłem, że jednak nie popuszczę i odmówiłem. Teraz widzę, że dobrze zrobiłem i jeśli będę musiał odejść do nc+ (jedyna konkurencja) to zrobię to bez żalu.

Zobaczymy, do końca grudnia mają czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz spytam, gdzie jet oficjalny komunikat MM, że od 1.10 będą nowe kanały? Napompowaliście balonik do granic możliwości, jeszcze dzwonią na partyline i dziwią się, że nic nie wiedzą o nowych kanałach hahahahaha. Skąd mają wiedzieć, przecież ich pracodawca nie puścił żadnego komunikatu o zmianie oferty! :)
Bawcie się dalej w plotki, ploteczki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...